Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



AZIL za napuštene pse

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li vidjeli Azil kod Nemetina?

Da
58%
 58%  [ 37 ]
Ne
36%
 36%  [ 23 ]
Ne zanima me
4%
 4%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 63


Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2009. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...@gaap - zar se šališ????....sve što si napisao stoji, no ovu lovu The Individua dobiva samo od grada....voljela bih kada bi isti podnio računicu koliko je u Azil doista ušlo novaca, počevši od RSPCA pa nadalje....


najgore mi je što sad baš s tobom moram o tome... RSPCA su dali prve pare da se nešto počne raditi i da se uopće otvori mogućnost da se azil otvori u Osijeku, koliko je para stiglo poslije ja stvarno ne znam, ali nekako mi se čini da on nije u zadnjih desetak godina s tim silnim "pokradenim" parama pokupovao stanove i automobile, ne čujem da pare troši na kurve i kokain, da vrti runde po birtijama i gotivi se na grbu pasa.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...@gaap - zar se šališ????....sve što si napisao stoji, no ovu lovu The Individua dobiva samo od grada....voljela bih kada bi isti podnio računicu koliko je u Azil doista ušlo novaca, počevši od RSPCA pa nadalje....


najgore mi je što sad baš s tobom moram o tome... RSPCA su dali prve pare da se nešto počne raditi i da se uopće otvori mogućnost da se azil otvori u Osijeku, koliko je para stiglo poslije ja stvarno ne znam, ali nekako mi se čini da on nije u zadnjih desetak godina s tim silnim "pokradenim" parama pokupovao stanove i automobile, ne čujem da pare troši na kurve i kokain, da vrti runde po birtijama i gotivi se na grbu pasa.


...OK, onda ti i ja nećemo o tome Very Happy ...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2009. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ček ček a di su sad svi ti silni zeleni i ostali koji su grčevito branili rad azila, ne govorim o volonterima, njima skidam kapu za svaku minutu odvojenog slobodnog vremena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...evo, ne da mi vrag mira, pa sam malo istraživala po netu i pronašla slijedeću rečenicu, citiram:

"- Možemo očekivati i veću međunarodna pomoć, jer Kraljevsko društvo za zaštitu životinja, (RSPCA) iz Velike Britanije raspolaže godišnje sa 40 milijuna funti za međunarodnu pomoć zaštitarskim društvima, rekao nam je Davorko Feil, predsjednik Slavonsko-baranjskog društva za zaštitu životinja, koje će, od ove godine, u narednih pet godina dobiti 25.000 funti za programe edukacije."

...tekst je objavljen u Vjesniku" 2005. godine, te bi stoga ta ista pomoć trebala stizati do slijedeće godine...
...moje pitanje svima onima koji prate temu jest: što je napravljeno po pitanju edukacije građana?...pri tom ne mislim na sve one konferencije i europska putovanja na kojima se vodstvo udruge "educiralo" trošeći pare na to, umjesto na hranu i ostale potrebne stvari za azil....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka cast volonterima, neka se stide oni koji su se vec odavno trebali pobrinuti za azil i nesretne zivotinje tamo...
Gledam "Animal Cops" na Discovery - pitanje je da li cemo mi u (skorijoj) buducnosti svjedociti tako necemu... Bilo bi lijepo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruiser
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evergreen je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka cast volonterima, neka se stide oni koji su se vec odavno trebali pobrinuti za azil i nesretne zivotinje tamo...
Gledam "Animal Cops" na Discovery - pitanje je da li cemo mi u (skorijoj) buducnosti svjedociti tako necemu... Bilo bi lijepo.

i ja gledam istu emisiju, ali mislim da kod nas to neće biti ni u daljoj budućnosti, a kamoli u bližoj
tebi za pohvalu volonterima kikači

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evergreen je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka cast volonterima, neka se stide oni koji su se vec odavno trebali pobrinuti za azil i nesretne zivotinje tamo...
Gledam "Animal Cops" na Discovery - pitanje je da li cemo mi u (skorijoj) buducnosti svjedociti tako necemu... Bilo bi lijepo.


...sve dok je nadležnima priritet vlastita promocija i što više para na hrpi - nećemo svjedočiti ničem osim još više patnji za životinje.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruiser
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
evergreen je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka cast volonterima, neka se stide oni koji su se vec odavno trebali pobrinuti za azil i nesretne zivotinje tamo...
Gledam "Animal Cops" na Discovery - pitanje je da li cemo mi u (skorijoj) buducnosti svjedociti tako necemu... Bilo bi lijepo.


...sve dok je nadležnima priritet vlastita promocija i što više para na hrpi - nećemo svjedočiti ničem osim još više patnji za životinje.....
potpisujem
zato kad idem tamo nikad ne nosim novce nego hranu
kikač i tebi Very Happy

_________________
Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ma eto i tebi nekoliko, kad si tak dobra Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruiser
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala, hvala Very Happy

_________________
Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja samo želim čestitati svim volonterima i pozdraviti Sonju koja mi je pomogla da zimus udomim najmanje i najjadnije štene iz azila, koje je sada btw najsretniji kuco na svijetu! Živciraju me ljudi koji daju hrpe para za štence, a tamo ima tako divnih i malih i velikih pasa...a što se love tiče- vrti se prazna slama već godinama, mi povremeno odnesemo hranu, i svatko tko želi konkretno pomoći može učiniti isto: samo treba paziti da se hrana, lova i ostalo daje volonterima na ruke, jer jedino tako će zajamčeno stići do pasa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: › ...a što se love tiče- vrti se prazna slama već godinama, mi povremeno odnesemo hranu, i svatko tko želi konkretno pomoći može učiniti isto: samo treba paziti da se hrana, lova i ostalo daje volonterima na ruke, jer jedino tako će zajamčeno stići do pasa!


Ako je to tako,a zna se da je,zašto se azil ne izvuče utjecaja udruge "Život".
Za napredak su najzaslužniji volonteri,kojih na svu sreću ima.
Katastrofa je to što se zna da nešto ne štima,a niko ništa ne čini da cijela stvar krene kako treba.
Ako je netko nesposoban i ne obavlja posao kako treba,neka se makne i prepusti da dođe netko tko voli životinje i zna raditi pravi posao.
Nije istina da Osijek ne može pružiti uvjete i hranu za 180 pasa.

Stanje u društvu se prepoznaje prema odnosu tog istog društva prema životinjama.

Pozdrav


Zadnja promjena: Bizo; 21.06.2009. 10:19; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Font Size
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

biti ce promjena ,samo polako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Font Size je napisao/la (Pogledaj post): › biti ce promjena ,samo polako.


samo naprijed Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cula sam da se onaj veterinar furry zdenko brine o zivotinjama u azilu, al ne znam koliko i u kome segmentu....

recimo znam da ugostiteljska skola dosta hrane baca koja je vrlo iskoristiva, no to je njihov sistem rada, pa me zanima dal je netko tko radi u azilu pokusao kontaktirati ravnatelja, cisto kada djeca imaju praksu da se u odredjeno vrijeme dodje po visak i ostatke hrane. vjerujte mi svakodnevno je prakticna nastava i ima uvijek dovoljno ostataka, znam sa sigurnoscu.

eto moj prijedlog. ne znam imal ovdje koga od ljudi koji tamo rade, jer sam prvi puta na forumu ovom, ali ako se cega sjetim voljela bih znati gdje se i kome javiti. ja sam udomila jedno stene, no na zalost ne iz naseg azila. no uvijek sam voljna pomoci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: