Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žene - prije i poslje ovulacije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2007. 8:46 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ma, kakva je ovo tema? Čovječe! Ja sam luda prije, za i poslije, uvijek raspoložena i hvala bogu nemam pms. No, vrlo je zanimljivo čitati ostale postove na ovu temu.


Nisam još sreo curu koja bi priznala da je sjebana u pms-u,ne!Svaka konta da ni nema pms!Alo curke,pa pitajte ljude oko sebe!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2007. 9:29 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me od čega je onda 99% muške populacije, čast svijetlim izuzecima, toliko nadrndano oko svakog klinca, a ne podliježu ciklusima i PMS-ovima? Ja samo znam da nemam vremena oko svega baljezgati, kukati, i da mi svaka dlaka smeta, imala PMS ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.12.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda im žene imaju pms

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sad mene zanima zašto je uopće ova tema stavljena pod Ljubav i romantika???
kakve veze ima raspoloženje žena u ovulaciji s ovim ?

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
a sad mene zanima zašto je uopće ova tema stavljena pod Ljubav i romantika???
kakve veze ima raspoloženje žena u ovulaciji s ovim ?

pa ne znam da li si pročitala ono što piše u prvom postu.. kako je 30% Amerikanaca saznalo da im djeca nisu njihova, kao razlog toga što njihove žene ovuliraju.. pretpostavljam da nam autor time želi nešto (sad koliko suptilno, o tome bi se dalo raspravljati..) poručiti.. a to je, da žene dok ovuliraju šaraju okolo.. tako da je ovaj topic, zapravo, upozorenje muškarcima ovog foruma, da pripaze na ovulaciju njihovih dragica!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2007. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Korina je napisao/la: ›
a sad mene zanima zašto je uopće ova tema stavljena pod Ljubav i romantika???
kakve veze ima raspoloženje žena u ovulaciji s ovim ?

pa ne znam da li si pročitala ono što piše u prvom postu.. kako je 30% Amerikanaca saznalo da im djeca nisu njihova, kao razlog toga što njihove žene ovuliraju.. njihovih


Nešto slično sam i ja pročitala, ali, kao, u Njemačkoj, a članak se u tisku o navodnim rezultatima istraživanja pojavio kao članak firme koja se bavi DNK analizom utvrđivanja očinstva, diskretno, rezultate dobijete kući, sve ide preko interneta, i sl. Jedan od naših osječkih liječnika je o tome davao čak u novinama i izjavu da ljudi ne nasjedaju na takve kućne DNK testove, jer riskiraju da jedno jutro osvanu bez bubrega i sl, jer nema garancije kome takve firme proslijeđuju nečije DNK podatke. Navodno su Nijemci nakon tog članka počeli online naručivati te kućne testove, i slati uzorke takvim no name firmama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2007. 17:42 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PS: To je moje mišljenje o vjerodostojnosti njihovih istraživanja. Svaka budala platila preko 100 eurića da pošalje uzorak sline.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2007. 14:44 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glede PMS-a... ta se pojava svela na zajebanciju, a u puno slučajeva ona to nije. Ajd da nešto naučimo. Obično PMS dijelimo na četiri osnovna tipa: anxiety, craving, depression, hyperhidratation.

Osim toga, kod nekih se žena između ostalog javlja emocionalna nestabilnost, urtikarije, migrene, povećava se sklonost nesrećama, već postojeće bolesti (lupus primjerice) se mogu pogoršati... O raznoraznim bolovima da ne govorim.

PMS nije fiziološko stanje, nego nešto što bi se u puno slučajeva trebalo liječiti. PMS nije izmišljotina američkih znanstvenika, nego ciklička pojava određenih smetnji.

Forumska udruga za ženska prava odgovorno tvrdi da se žene ne izvlače na PMS. Hm, okay, onda su žene koje ja srećem zapravo transvestiti jer spominju PMS i izgledaju kao žene. Dakle, oni meni samo glume, mamicuim. Napisat ću knjigu "Kako sam pomislila da su žene zločeste".

Ne trebaju meni ničija priznanja, samo želim reći da bi bilo u redu da se žene prestanu izvlačiti na PMS za svaku krivu riječ/postupak/kilu viška (čast izuzecima, ajd), a da mužjaci imaju razumijevanja prema ženskoj populaciji tih dana u mjesecu jer se s njihovim tijelom i umom stvarno događaju čuda.

Anksioznost i depresija su, primjerice, ozbiljni problemi i mislim da ne bi bilo zgorega malo se educirati prije no što o bilo čemu pričamo. A ako uzmemo u obzir podatke da cca 60-85% žena pati od nekog oblika PMS-a, tužno bi bilo da o tome ne znamo ništa i da se baziramo na "znanje" iz žute štampe koja nas obaviještava o tome kada i kako Britni Spirs ublaži svoj PMS.

Ne znam mislite li da je G-točka mit, ali ono što zasigurno znam je da PMS to nije.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.12.2007. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je cijeli život posvetila PMS-u

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2007. 14:15 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Glede PMS-a... ta se pojava svela na zajebanciju, a u puno slučajeva ona to nije. Ajd da nešto naučimo. Obično PMS dijelimo na četiri osnovna tipa: anxiety, craving, depression, hyperhidratation.

Osim toga, kod nekih se žena između ostalog javlja emocionalna nestabilnost, urtikarije, migrene, povećava se sklonost nesrećama, već postojeće bolesti (lupus primjerice) se mogu pogoršati... O raznoraznim bolovima da ne govorim.

PMS nije fiziološko stanje, nego nešto što bi se u puno slučajeva trebalo liječiti. PMS nije izmišljotina američkih znanstvenika, nego ciklička pojava određenih smetnji.

Forumska udruga za ženska prava odgovorno tvrdi da se žene ne izvlače na PMS. Hm, okay, onda su žene koje ja srećem zapravo transvestiti jer spominju PMS i izgledaju kao žene. Dakle, oni meni samo glume, mamicuim. Napisat ću knjigu "Kako sam pomislila da su žene zločeste".

Ne trebaju meni ničija priznanja, samo želim reći da bi bilo u redu da se žene prestanu izvlačiti na PMS za svaku krivu riječ/postupak/kilu viška (čast izuzecima, ajd), a da mužjaci imaju razumijevanja prema ženskoj populaciji tih dana u mjesecu jer se s njihovim tijelom i umom stvarno događaju čuda.

Anksioznost i depresija su, primjerice, ozbiljni problemi i mislim da ne bi bilo zgorega malo se educirati prije no što o bilo čemu pričamo. A ako uzmemo u obzir podatke da cca 60-85% žena pati od nekog oblika PMS-a, tužno bi bilo da o tome ne znamo ništa i da se baziramo na "znanje" iz žute štampe koja nas obaviještava o tome kada i kako Britni Spirs ublaži svoj PMS.

Ne znam mislite li da je G-točka mit, ali ono što zasigurno znam je da PMS to nije.


Čuj kak ja to shvaćam,to je jedan od mnogih oblika PTSP-a i zato svim ženama sa PMS-om dati barem 20% neuračunljivosti i recimo neku mirovinicu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grummer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Baranjske močvare
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 12:50 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma žene su čudna bića koja mi muškarci nikada nećemo u potpunost shvatiti... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 8:51 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grummer je napisao/la (Pogledaj post): › ma žene su čudna bića koja mi muškarci nikada nećemo u potpunost shvatiti... Cool


Laughing Kako mi to poznato zvuči, samo iz drugačije perspektive! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2007. 13:41 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi nam jako dosadno u životu da se shvatimo. Ne bi bilo zanimljivo kad bi sve bilo savršeno. Kako su žene živjele do sada sva ova stoljeća, nisu razmišljale ni o celulitu ni o škembi, a kamoli o pms-u. Mrzim to što žene moraju imati tu fakin mengu, ali kad se mora, šta ćemo. Mene mogu izbaciti samo ljudi iz takta, pms nikako. Nadam se da ni neće, da to ne bude jeftina isprika.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grummer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Baranjske močvare
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2007. 13:25 
Naslov:  Re: Žene - prije i poslje ovulacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
grummer je napisao/la (Pogledaj post): › ma žene su čudna bića koja mi muškarci nikada nećemo u potpunost shvatiti... Cool


Laughing Kako mi to poznato zvuči, samo iz drugačije perspektive! Laughing


daaaaaaaa? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: