Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veze iz interesa..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2007. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da nije navela,molim te koja će djevojka to navesti kao razlog,tisuću puta je lakše izmisliti nešto tipa da nismo kompatibilni ili da ja neznam što hoću i slične nebuloze nego nekoga pogledati u oči i reći mu da odjebe jer nema para niti će ih ikada imati.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
malo ste ga stvarno zaglavili, on the road to offtopic.. Wink
.. ono što mene zanima, @kopile, a o čemu je u ovoj temi zapravo i riječ, je jedan konkretan primjer (tvoj ili..) cure koja je dečka ostavila jer nije imao para!
Pa npr,prije cca 2 god sa jednom djevojkom sam se viđao par mjeseci,sve divno krasno,apsolutno po ničemu se nebi reklo da joj je novac bitan faktor,i onda ona ode na more i tamo upozna jednog dečka iz jednog prigradskog naselja,koji je naravno "situran" stambeno i što se tiče zaposlenja(usput da napomenem da je od te djevojke stariji 8god),i naravno ja bivam otkantan.Sličan scenarij sam doživio više puta.

da, ono što je bitno u svemu tome je da li je ona TO navela kao razlog?
..ja apsolutno ne namjeravam osporavati to da ima djevojaka koje tako razmišljaju, osobno također poznajem jednu koja je dečka ostavila jer nije imao para, a da bi bila s drugim, koji ima para.. i to mi je otvoreno i rekla.. ali ne treba generalizirati, jel..

..ono što je mene zamislilo kod odgovora ljudi na ovu temu je što većina njih misli da većinu stvari u životu (bar kako sam ja uspjela skontati.. correct me if I'm wrong..) radimo iz nekog interesa.. i sad se evo pitam jesam li i ja jedna od tih.. a toliki sam pobornik toga da to nije i ne smije biti tako.. Rolling Eyes

evo još jednog pitanja za sudionike rasprave (razgovor s jednom osobom na ovu temu me malo zapitao.. ) KOLIKO PRIMJEĆUJETE, recimo, KAD IZAĐETE VANKA.. KAKO JE NETKO OBUČEN..nosi li neku marku.. KAKO SE NOSI, ŠTO PIJE.. da li je to neko fancy piće ili.. KOLIKO VAM JE TO KOD OSOBE BITNO.. DA LI ONA MORA IZGLEDATI ''BOGATIJE''..? ne pitam bezveze..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 2:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
Ja sam zgodna, a ne gledam novac. Very Happy

jer tip koji ima jako puno novaca, nikad ne bih bila s njim, jer se ne bih osjećala sigurnom kraj njega ni sada ni za 10 godina, imam predrasude prema takvima.

ne mora mi tip imati love sad nešto previše,ali da bar vidim da je vrijedan, ambiciozan i da želi nešto u životu napraviti. to mi je dovoljno...


Nemam para, a nisam ni zgodan. Vrijedan sam, marljiv a bogami i ambiciozan. Znači li to da imam šanse kod tebe?! Laughing

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
evo još jednog pitanja za sudionike rasprave (razgovor s jednom osobom na ovu temu me malo zapitao.. ) KOLIKO PRIMJEĆUJETE, recimo, KAD IZAĐETE VANKA.. KAKO JE NETKO OBUČEN..nosi li neku marku.. KAKO SE NOSI, ŠTO PIJE.. da li je to neko fancy piće ili.. KOLIKO VAM JE TO KOD OSOBE BITNO.. DA LI ONA MORA IZGLEDATI ''BOGATIJE''..? ne pitam bezveze..


Nebitno.
Osobe kojima je bitno kada, gdje i kako će biti viđene prepoznaješ iz aviona.
Meni su smiješni. I muške i ženske osobe samo što obično će muški rod za pokazivanje koristiti neki auto s dobrim zvučnicika, a ženski rod krpice, šminku, a uglavnom je efekat da izledaju kao papagajke koje koketiraju.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
evo još jednog pitanja za sudionike rasprave (razgovor s jednom osobom na ovu temu me malo zapitao.. ) KOLIKO PRIMJEĆUJETE, recimo, KAD IZAĐETE VANKA.. KAKO JE NETKO OBUČEN..nosi li neku marku.. KAKO SE NOSI, ŠTO PIJE.. da li je to neko fancy piće ili.. KOLIKO VAM JE TO KOD OSOBE BITNO.. DA LI ONA MORA IZGLEDATI ''BOGATIJE''..? ne pitam bezveze..


Nebitno.
Osobe kojima je bitno kada, gdje i kako će biti viđene prepoznaješ iz aviona.
Meni su smiješni. I muške i ženske osobe samo što obično će muški rod za pokazivanje koristiti neki auto s dobrim zvučnicika, a ženski rod krpice, šminku, a uglavnom je efekat da izledaju kao papagajke koje koketiraju.

da, naravno, takve koke su mi najjače..
..meni je uvijek bilo također nevjerojatno kad bi netko u mom društvu iskomentirao nekog tipa vani, u stilu.. daj vidi ga što se obukao, jel to na pijaci kupio.. itd.. ja ću uvijek primijetiti ako netko ima nešto na sebi što mi je lijepo, pa ću mu to i iskomentirati, ali marke su stvarno nebitne..

no, međutim, toga ima! WE ARE BEING WATCHED! Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2007. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="kopile";p="123369"]Ne ja to nisam nikada rekao, samo da ste 10X veći licemjeri,kukavice i materijalisti od prosjećnog muškarca(čast iznimkama).[/quote Pa da jesmo,,,I? Opet imamo najjače oružje na svijetu i možemo kako hoćemo i ti ćeš opet na kraju krajeva popasti za nekom od cupi koja će ti zavrtit mozgom...

....dakle,,,,,prepusti se dok si mlad....prejake smo buraz,,,prejake,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Nebitno.
Osobe kojima je bitno kada, gdje i kako će biti viđene prepoznaješ iz aviona.
Meni su smiješni. I muške i ženske osobe samo što obično će muški rod za pokazivanje koristiti neki auto s dobrim zvučnicika, a ženski rod krpice, šminku, a uglavnom je efekat da izledaju kao papagajke koje koketiraju.


ne znam zasto bi takve zene izgledale kao papagaji i kokete. opet generailziranje. ja volim odjecu,i jeftinu i skupu, valjda kako netko odluci trositi svoj novac na nesto drugo tako ja na ovo,i neuređujem se zbog drugih nego zbog sebe. to je isto kao da ja kazem da onaj koga to ne zanima, ne drzi do sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2007. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Pa naravno da nije navela,molim te koja će djevojka to navesti kao razlog,tisuću puta je lakše izmisliti nešto tipa da nismo kompatibilni ili da ja neznam što hoću i slične nebuloze nego nekoga pogledati u oči i reći mu da odjebe jer nema para niti će ih ikada imati.

a sta ti mislis da mene ili bilo koga drugog decko/ cura nikad nije ostavio bez nekog razloga? mislim da je tebi lakse tjesit se mislju da te ostavila zbog love nego zbog toga sto si joj mozda bio dosadan,ili jednostavno si joj se prestao sviđati. ako su tocene godine koje si naveo ( 25),jos si mlad i nemas razloga za ovakav stav. bolje se opusti i ne razmisljaj o takvim stvarima,mislim da te tvoj stav u startu koci.ovo je moje skromno misljenje,molim te nemoj se ljutit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve su veze iz interesa, ovog ili onog...
evo, recimo, moj interes u mojoj vezi je... da mi bude super i men super...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): ›

ne znam zasto bi takve zene izgledale kao papagaji i kokete. opet generailziranje. ja volim odjecu,i jeftinu i skupu, valjda kako netko odluci trositi svoj novac na nesto drugo tako ja na ovo,i neuređujem se zbog drugih nego zbog sebe. to je isto kao da ja kazem da onaj koga to ne zanima, ne drzi do sebe.


betty, nije generaliziranje, već se misli na onaj dio žena koje se ponašaju kao papagajke.... jedno je lijepo se odjenuti, diskretno našminkati. Afektiranje govorom, gestama, odjećom vrlo se jednostavno prepoznaje.
To o trošenju novca je posebna priča. Dobar dio osoba na koje sam mislila nisu zaradile novac. Kad sam vidjela Pokosicu i u propagandnoj poruci RBA i kako svaka prava "dama" treba imati karticu.... poruka (pouka) je predivna kako za muški, tako i za ženski rod.

Ne smatraš se valjda pogođenom onim što sam napisala?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2007. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne,ali vecina ljudi misli da zene koje vole odjecu,sminku itd su takve kako si ih ti opisala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je ono na što je @danica mislila, a s čim sam se ja i složila.. su bile one ''krajnosti'' takvih žena..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › ne,ali vecina ljudi misli da zene koje vole odjecu,sminku itd su takve kako si ih ti opisala.


O neeeeee, muškarci vole vidjeti lijepo odjevenu i decentno našminkanu ženu.
Ali trebaš čuti komentare kad vide one koje sam opisala i na koje sam mislila.

Evo jedan za primjer, jedan od kulturnijih: "Takva se kući ne vodi".

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
betty je napisao/la (Pogledaj post): › ne,ali vecina ljudi misli da zene koje vole odjecu,sminku itd su takve kako si ih ti opisala.


O neeeeee, muškarci vole vidjeti lijepo odjevenu i decentno našminkanu ženu.
Ali trebaš čuti komentare kad vide one koje sam opisala i na koje sam mislila.

Evo jedan za primjer, jedan od kulturnijih: "Takva se kući ne vodi".


De, ovakve komentare se može čuti i s jedne i druge strane. Ne treba tako zaključivati, da su muškarci jedini koji pljuju po curi koja im se (fizički) ne sviđa.
Ovakvi komentari se uglavnom i čuju kada je ekipa na izlasku, u pravilu pod utjecajem alkohola (barem) i kad je najzabavnije raditi upravo sprdanje ostalih u kafu. Dal je to nevino - sprdanja radi ili je nekome to smisao života, ima sto odgovora.
Kolko čujem, žene po tom pitanju znaju biti puno brutalnije od muškaraca.


Zadnja promjena: allein; 28.11.2007. 14:25; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaju.... zato se baš ne družim sa ženama. Cool
(uz određene iznimke)
Što se tiče sprdanja, u pravu si, nekima je sprdanje životna hrana.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: