Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li se zavaravam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 16:00 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Što više o tome razmišljam, imam dojam da mu ni do nje nije baš previše stalo, on je sam sebi dovoljan i važno mu je samo da je njemu super.


Tu si u pravu, stvar je u njemu, on je napravio onako kako je njemu dobro, a to što si ti bila nesretna, ili što bi ona druga bila nesretna, očito mu je bilo manje važno. I to što si prekinula tu bolnu vezu ti je prvi i najvažniji korak prema ozdravljenju. I nemoj optuživati sebe zašto si uopće to i započela, zato jer si to napravila iz ljubavi. Kakvo on ima opravdanje, a još je ispao i seronja.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 17:06 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tu si u pravu. Upustila sam se u ovakakv suludi odnos zbog ljubavi i samo zbog nje sam i trpila što sam nečija druga 7 mjeseci, vjerovala i nadala se.On definitivno tome nije pristupio zbog ljubavi prema meni, još manje prema njoj.Čisto neka sebična potreba,iako vjerujem da i toj vezi ima sasvim dovoljno ljubavi i pažnje jer mi je rekao da je ona luda za njim i da ga previše voli. Vjerijatno je zato i procijenio da će ju moći prevariti jer je preslijepa da bi išta skužila. Zvuči kao prijevara s predumišljajem,sve je pomno osmislio i postavio zamku u koju sam upala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 17:24 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heh, jedan od "jačih" izgovora... " Ne želim ju povrijediti, jer ona me toliko voli, kako ću je ostaviti, kad je tako luda za mnom, ah umrijet će..."
Joooj, neću više, postajem ljuta... Daj ga šutni nogom kad ga vidiš slijedeći put... Laughing

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 21:53 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novosti iz mog slučaja, a gnjusno je za poludit,ne mogu fucking vjerovat, napisat ću od ovog scenarij za trećerazrednu sapunicu. Uglavnom, kako smo se prestali viđati u srijedu, danas igrom slučaja vraćam se iz grada u kasnijim satima i skontam ga u bircu s nekom trećom, koja mu sasvim sigurno nije cura pa sam se zapitala, Bože mili, pa koliko nas je imao?! Lik je patološki lažljivac, konatm da je cijelo vrijeme viđao i tu žensku pored mene, ne mogu vjerovati da se ovo događa!!!
Odlučila sam sljedeće pa me zanima mišljenje i savjet:
Razgovarat ću s njime ovih dana, čisto onak prijateljski da ništa ne skonta i pokušat ću izvuć iz njega gdje je bio danas kad sam ga vidjela,a znam garant da će slagati jer mu je ta sigurno ljubavnica br. tko zna koji. Onda bih napravila sljedeće, nešto što će zvučati grozno i nisam sigurna dal da to napravim: dođe mi da tu njegovu curu zovem na kavu, priznam joj svoj grijeh i ispričam se za njega(ukoliko će joj moja isprika i mišljenje išta značiti) i da joj ujedno ukažem na to s kakvim đubretom ima posla.Ne znam koliko je to pametno,ali ovo me stavrno bacilo iz takta,kontam da je to prst sudbine da sam ga morala vidjeti s njom da mi se napokon otvore oči.
Zanima me mišljenje i savjet ukoliko ga imate, u šoku sam za poludit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 22:31 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od kakvog Miće, šta ti je? Nisam.
Uglavnom, smislila sam bolji plan koji isključuje njegovu curu, ipak se snjim trebam obračunat, on me povrijedio, ne ona. Ovako ću. Šložit mu spomenutu spiku, ali ću još k tome odblefirati da ću se sutra naći s njegovom curom i sve joj ispričati. Umirem od želej da mu vidim facu kad mu to kažem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala, mani se bilo kakvog kontakta s njuškom
jebe se njemu i za tebe i za sve druge, dok ste mu služile, bile ste dobre, tipu ste očito samo lako nadomjestiva potrošna roba...

na kilometar od takvih likova, to ti je najbolje..oni uvjek imaju dobru spiku, dobre izgovore i najljepše osmjehe na svijetu.. ali uvijek krive razloge

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OCTOBER
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh! Very Happy
Al smo svi zestoki...hahahah kao da se nikome to jos nije desilo, dajte ljudi molim vas! Very Happy
Kao svi smo mi neki zeshci moralisti! Neverovatno! Pazi ovako, ako si vec bila u fazonu...frajer ima curu bla bla bla a ti si prihvatila tu igru, mislim oboje znate sta radite...ako se iz toga izrodi nesto vece i vrednije od samog "nagonskog" starta ;D onda ok...jbg i takve stvari se deshavaju...svi mi trazimo soul mates...a ako ne, onda nista...medjutim slazem se ne treba sedeti na dve stolice, ali svi mi jako dobro znamo da samo ljudi koji se boje da budu sami ne mogu da izadju prvo iz veze pa onda krenu u nove borbe sa vetrenjacama Very Happy to su jako zajebane situacije...pitanje je koliko smo sposobni da trpimo zarad neceg MOZDa vrednog...medjutim emocije same po sebi su velika prevara jer su promenljive (varijabilne) tako da zdrav racio u ovakvim situacijama je neophodan...sta da ti kazem...znam, znam, vodi te srce...mozda je to stvarno tvoja prava ljubav, a mozda je samo obicna zajebancija...nikada ne znas...u tome i jeeeeee poenta! Very Happy I know its funny and sad but true! Ljubav je neuhvatljiva, neshvatljiva, nepredvidiva...jebes ljubav! Very Happy hahahhaha salim se...ali znam da cim je pokusas mobilisati...jebo si jeza! Tip je sa tobom i sa jom...znaci u samom startu je dokazao da je slab u tri lepe! Pravi mushkarac zna sta zeli...ili zeli da jebe sve zivo ili zeli nesto sto je vredno...jesi ti vredna? Hm...jesi ali mozda njemu ne toliko...izgubice vas obe...na kraju...klasika...medjutim ni to nije tragicno...barem ce se agonija prekinuti...i savet...mani se matoraca...ja znam da to nije zdravo. Heh! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OCTOBER
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, zajebi sve to i nemoj se svetiti niti ispricavati tamo nekoj ribi ili nekoj ljubavnici...samo zajebi sve to i pichi dalje...od osvete neces nista dobiti...da se razumemo, od samog starta taj odnos nije bio cist...cak nemas ni prava da se bunis...samo glavu gore i bye bye!
Nemoj se spustati na taj nivo.
Kada ga vidis na ulici GROMKO mu se nasmej u facu! Sa pogledom jebene kraljice! Very Happy hahahahahhahah!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 14:30 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitaj moj drugi post na str.4 o upravo takvom jednom liku, i ako si pametna, mani ga se, ako ti se sad nije zgadio, onda stvarno... Gadit će ti se za mjesec dana što si ga i poznavala, i bolje ti je ne zamaraj se više s njim, i ne ponižavaj sebe nekakvim razgovorima s njegovim fantomskim ljubavnicama, ko ga je*e, ženo, shvati... Odje*i to od sebe, jednom zauvijek.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 14:38 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je ovo stih iz cajke, ali ima pouku za tebe: nijedno muško na svijetu ne voli jadnice, i zato ne žali sestro, ne daj se kraljice.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 19:08 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razmišljala sam danas o tome, skontala sam da sam to rekla u afektu, definitivno neću pričati s njegovom curom jer je to stvarno idiotski. Kao prvo, tko sam ja da njoj išta pričam, a i i spala bih teška kuja i dvolična gadura jer kao dok smo ju nas dvoje varali, bilo ije "ok" i nije bilo potrebe da sazna, a sad bi se tu nešto išla miješat gdje mi nije mjesto, to je stvarno debilno i neću to napraviti ni zbog sebe ni zbog nje.
S njom bih, doduše, rado popričala, još uviejk imam dojam da je situacija nedorečena i da neke stvari još vise u zraku,tako smo se iznenada prestsli viđati, a i razgovor je bio prilično grub i neugodan s moje strane pa čisto onako da dobijem "ono nešto" da mogu zatvoriti to poglavlje i krenuti dalje.
Jučer sam pričala s njim i na delikatan način postavila zamku da vidim hoće li slagati da je bio s tom curom i za veliko čudo, nije. rekao je i gdje i kad i je bio s njom, to mu je navodno kuma na koju je slučajno naletio u gradu.Sad opet ono pitanje, jel moguće da je baš naletio na nju u gardu ili mu je to spika?! Strašna situacija, rekoa je da bi voilio sutra da otvoreno popričamo o svemu tome.Iskreno,bojim se tog razgovora, ne znam uopće da li ga i želim, bojim se da ći opet past na spiku, a onda stvarno,sama ću sebi lupit šamar!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
Razmišljala sam danas o tome, skontala sam da sam to rekla u afektu, definitivno neću pričati s njegovom curom jer je to stvarno idiotski. Kao prvo, tko sam ja da njoj išta pričam, a i i spala bih teška kuja i dvolična gadura jer kao dok smo ju nas dvoje varali, bilo ije "ok" i nije bilo potrebe da sazna, a sad bi se tu nešto išla miješat gdje mi nije mjesto, to je stvarno debilno i neću to napraviti ni zbog sebe ni zbog nje.
S njom bih, doduše, rado popričala, još uviejk imam dojam da je situacija nedorečena i da neke stvari još vise u zraku,tako smo se iznenada prestsli viđati, a i razgovor je bio prilično grub i neugodan s moje strane pa čisto onako da dobijem "ono nešto" da mogu zatvoriti to poglavlje i krenuti dalje.
Jučer sam pričala s njim i na delikatan način postavila zamku da vidim hoće li slagati da je bio s tom curom i za veliko čudo, nije. rekao je i gdje i kad i je bio s njom, to mu je navodno kuma na koju je slučajno naletio u gradu.Sad opet ono pitanje, jel moguće da je baš naletio na nju u gardu ili mu je to spika?! Strašna situacija, rekoa je da bi voilio sutra da otvoreno popričamo o svemu tome.Iskreno,bojim se tog razgovora, ne znam uopće da li ga i želim, bojim se da ći opet past na spiku, a onda stvarno,sama ću sebi lupit šamar!!!

djevojko, oprosti zbog ovog što ću sada reći, ali.. JA bih ti najradije opalila šamar.. da se probudiš!!!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sweet_ginger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Get a life!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2008. 11:03 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas konačno zatvaram ovo poglavlje svoga života,zahvaljujem svima koji su pomogli savjetima i razmišljanjima. Odgovor na pitanje iz foruma je DA, zavaravala sam se i DA, on je doista lažljiv i dvoličan čovjek za kakve sam smatrala da postoje samo u filmovima.Naučila sam puno iz ovoga, imam osjećaj i da sam brzinski sazrijela sad kad sam shvatila neke stvari.Žao mi je jedino što unatoč svim vašim savjetima i svemu što su mi rekli prijatelji nisam i prije shvatila s kime imam posla. Ali šta je tu je, life goes on, what doesn't kill you makes you stronger,zar ne?!
Još jednom, hvala svima koji su sudjelovali u raspravi i na ovaj ili onaj način pomogli

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2008. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HE HE koja naivnost pa to je propalo prije nego što je počelo ,sestro sestro platila si preveliku cijenu sa takvim šrotom od čovjeka ,takve bi trebalo pokupit i na trgu metak u glavu ,,,show no mercy..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: