Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto me izlevatio?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2007. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
Ovako nije mi se sad nešto pretjerano sviđao, bio je sladak i sve to,ali se i on legitimirao svojim postupcima,...šta da mislim o dečku koji je u vezi 7 godina, neki kažu zaručen, on to opovrgava. veza mi je na kraju kajeva, mogu ju sutra prekinuti. Htjela sam ga malo bolje upoznati i ako vidim da je to-to, da se mogu zaljubiti u njega i vjerovati mu, ostavila bih dečka i bila s njim..."brija" u ovom slučaju znači upoznavanje, da još koji put izađemo, upoznamo se...dakle NEMA RIJEČI O NIKAKVOJ PREVARI!!!!!!!!! A otvoreno sam mu to i rekla: pričekaj šta će biti, ne možeš me forsirati na neke stvari, on je rekao da ne forsira, ali kad ću ostaviti dečka s kojim nisam sretna? (i kakva sam ja to osoba kad mogu biti s nekim tko mi ne znači) onda sam ga pitala kad će on curu-rekao je kad i ja dečka...i tko tu sad koga levati...i onda odjednom nestane...

Šta je ON na kraju htio? Rolling Eyes


Kao da slusam nekog drugog s foruma.. jesi sigurna da ti je ovo jedini nick ? Wink

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Mogao si to majstore i kulturnije prokomentirati....


Oprosti tata, vise cu se truditi u buduce. Laughing

ps. <de-evilized>. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2007. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
mi smo bezobrazni što se on njoj nije uopće sviđao, ali nije imala ništa protiv s njim prevariti svog dečka, a to je i otvoreno rekla tom drugom liku?! ako to nije definicija drolje, svakako bi trebala biti.
Nisam se opet htio miješati u rasprave ovakvog tipa i ne želim uopće braniti honey, ali insomnia je u pravu, ne radi se o tvom komentaru....



OVO:
toni je napisao/la: ›
Zato sto je shvatio da si najobicnija droljetina.
NIJE način ophođenja, a kad smo kod toga protivi se najosnovnijem pravilu ovog foruma: Don't Be Evil! Ovo ne da nije samo evil, ovo su riječi nečega što ne smijem niti napisati, a baš glede toga pravila. Dotični je prikazao kolika se sirovina krije ispod maske zafrkanta... Mogao si to majstore i kulturnije prokomentirati....


Hvala Mladene! Wink
A vidiš da je i on isfrustriran.... Rolling Eyes

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2007. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malikice sam, kanda, zbunjena tvojom dubiozom... Ti nisi bila spremna/voljna donijeti odluku, on, očito, jest i to je to. Nisi se upustila u vezu jer nisi htjela riskirati pa ostati i bez sadašnjeg lika s kojim ti je dosadnjikavo i ovoga koji je možda tootalno krivi. I onda ti jadna sama, a trenutak ranije su se dvojica lomila oko tebe... Idemo, lagano, preuzeti odgovornost za vlastite postupke pa poooolako preuzeti svoj život u svoje ruke...

_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2007. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OVO:
toni je napisao/la: ›
Zato sto je shvatio da si najobicnija droljetina.
NIJE način ophođenja, a kad smo kod toga protivi se najosnovnijem pravilu ovog foruma: Don't Be Evil! Ovo ne da nije samo evil, ovo su riječi nečega što ne smijem niti napisati, a baš glede toga pravila. Dotični je prikazao kolika se sirovina krije ispod maske zafrkanta... Mogao si to majstore i kulturnije prokomentirati....
[/quote]

da trebao si to toni upakirati kao recimo " ti si cura koja se voli valjati pod plahtama sa vise njih " osijek031.com smile
sta si ti honey ocekivala da ce oni tebi tu napisati?? meni nije jasno jel ti zelis biti s njim ili ti je samo bed sto se vise ne javlja?? ako je ovo drugo onda idi na topic vanity fair.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2007. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
OVO:
toni je napisao/la: ›
Zato sto je shvatio da si najobicnija droljetina.
NIJE način ophođenja, a kad smo kod toga protivi se najosnovnijem pravilu ovog foruma: Don't Be Evil! Ovo ne da nije samo evil, ovo su riječi nečega što ne smijem niti napisati, a baš glede toga pravila. Dotični je prikazao kolika se sirovina krije ispod maske zafrkanta... Mogao si to majstore i kulturnije prokomentirati....

"Kako se ono zove đurđevak na hrvatskom? Đurđevak?? Onda dobro, onda to."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam...u tome i je problem, treba mi malo vremena da razmislim, saberem se...a on mi nije dao to vrijeme...što znači da ga ne zanimam i da se već unaprijed zna da je krivi...a to sam i predosjećala.Od početka mu nisam mogla vjerovati...jbg..

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2007. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
da trebao si to toni upakirati kao recimo " ti si cura koja se voli valjati pod plahtama sa vise njih " osijek031.com smile


To nije isto. Ovo gore navedeno je promiskuitetna djevojka koja zna sto hoce.

Drolja.. mislim da to cak i nje dovoljno jaka rijec za to sto doticna predstavlja.

Ona bi, da ugodi svom dupetu, sjedila na dve stolice.. pa bi se neckala.. pa bi-pa nebi.. pa normalno da je pobjego co'ek.. nije budala da se zajebava stobom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2007. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@honey, ugh...

Mislim da si ranije vec negdje spomenula da ti je veza u banani. Hm, sjecam se kad mi je jedan lega jednom spomenuo kako zna par koji je 10 godina u vezi, a oboje zapravo zele prekid, samo ne znaju kako to drugoj osobi reci/napraviti. I tako godinama...

Dakle, za pocetak razmisli o svojoj vezi i zasto si jos uvijek u njoj. To ce ti znatno pomoci u kvalitetnijem postupanju u ovakvim i slicnim situacijama.

IMHO, jedan sam od onih koji smatra da prijevara, kao krajnji nusprodukt lose veze, postoji i na idejnom planu. To sto se s ovim nisi/jesi pojebala je nebitno.

Sto se tice ovog tipa, vjerojatno su samo njemu poznati razlozi takvog ponasanja. Mozda je lik toliko dugo u vezi da je totalno ispao iz shtosa pa nije znao prepoznati tvoje signale, ili je kontao da ti nije zanimljiv.

Mozda si je trazio siguran backup za prekid njegove veze, a kad je skontao da bi to napravio s nestabilnim cheaterom, povukao jer mu se u glavi vrti ona once a cheater, always a cheater.

Mozda je pomislio da je njegova veza u banani i pokusao je to dokazati pronalaskom osobe koaj je zanimljivija od njegove ribe pa se na kraju predomislio.

Mozda je shvatio da nju voli.

Vjerujem da ces ti bolje od nas znati prepoznati koja je od ovih opcija vjerojatnija...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: › a to sam i predosjećala.Od početka mu nisam mogla vjerovati...jbg..


Ne mislis li je da je pomalo ironicno spominjati povjerenje u situaciji kad dvoje ljudi vara/kani prevariti svoje dugogodisnje partnere?! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2007. 16:27 
Naslov:  Re: Zašto me izlevatio?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste se raspisali za tu banalnost, mislim da bi se ovaj topic trebao zvat "Kako izlevatit forumase?!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2007. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito ni jedno niste mogli odlučiti dali bi kakili ili bi piškili..događa se...

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2007. 17:30 
Naslov:  Re: Zašto me izlevatio?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): ›
zašto? jer me samo zezao? ili ga je to povrijedilo što je pomislio da ja neću ozbiljno s njim? POMOZITE!!

i pitanje za vas-da li bi ste vi ostavili dečka/curu s kojim ste u dugoj vezi zbog nekog drugog?

Vidio je da nema kruva od tebe!
Dečko je vjerojatno pokušao, nije uspjelo, a iz primjera se vidi da nije htio kao zadnji papak čekati dvije godine da mu ti na kraju javiš kako se udaješ za onog drugog zato što
(on ima punu kesu dinara u đepu) ga ti ipak voliš! Very Happy

to mi je bilo viđenje u snu... Very Happy Wink
PS: Glupo je pitati zašto te izlevatio, kad te nije izlevatio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2007. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje skromno mišljenje je:
Ovo je najgluplja tema koja je pokrenuta zadnjih nekoliko mjeseci, od osobe koja ni sama ne zna što želi ili što je željela.
Tebe nitko nije izlevatio.
Ti si levatila njega.
Levatiš i nas sada jer nemaš pojma o čemu uopće pričaš.
Ti bi kurca ali ga ne bi primila. Međutim, sekundu kasnije bi ga primila, ali kurca više nema.
U vezi si već neko vrijeme? Ako ti se ne sviđa sadašnji dečko prekini s njim. Nemoj brijati s drugima.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empire
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2007. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sudbina mjesa karte, a mi igramo. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ima jedna poslovica ili ti citat iz jedne pjesmice megazvjezdanog popularnog nam pjevača koja kaže;

"Nije lako bit ni svetica ni kurva, sve po potribi...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: