Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako se osvetiti bivšoj legici?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.11.2007. 14:04 
Naslov:  Re: Kako se osvetiti bivšoj legici?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Objavi njenu osmrtnicu u novinama!

Nezaboravi prigodni tekst!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › umjetno ju oplodi spermom nekog cigana...

osijek031.com smile ,,ne vjerujem,,,

...ma ne,,ne treba se osvećivati,,,,sve će to sjesti na svoje,,,sve se vraća, sve se plaća,,a u neku ruku si i sama kriva, ako si joj prelazila preko svega što kažeš,,,pa kako takvu osobu možeš zvati legicom uopće...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...citam sve ovo...i dolazim samo do jednog zakljucka.....ako tko može smisliti nekakvo zlo.....samo pitajte žensku osobu.....i osjetiti ce te svo zlo svijeta......Cool



Jednom se baš to moj dečko pitao,kao : Zašto ste vi cure pokvarenije od nas muških? vjerojatno zato što imate bujniju maštu!!! Laughing

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imamo obje 22 godine. Nije mi jasno zašto je samo tako puklo...zašto mi nje rekla:glupačo, ovo, ono...a ne samo tako otišla. Žao mi je kakva je bila da bila ja sam je voljela i prihvaćala. Ona mene očito nije.
I bila je jedina osoba koja je sve znala o meni.A sada se pitam čemu uopće imati frendice? kad malo bolje razmisliš-samo ti zagorčaju život! Twisted Evil

_________________
Njezin život nije bajka
njezin život nije film
njezin život nema smisla
ona nema ništa s tim
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
drachen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a joj jadna ti. malo razmazena ili samo malo nezrela za svoje god? zivot ce ti stalno nabacivat na facu takve ljude. ajde prestani kukat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjekoos
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Sredi" joj decka!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 19:21 
Naslov:  Re: Kako se osvetiti bivšoj legici?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naruci 10 jumbo pizza sa extra dodacima i daj njezinu adresu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2007. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drachen je napisao/la: ›
a joj jadna ti. malo razmazena ili samo malo nezrela za svoje god? zivot ce ti stalno nabacivat na facu takve ljude. ajde prestani kukat
Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2007. 2:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjekoos je napisao/la: ›
"Sredi" joj decka!!



a šta ako je ružan?' Rolling Eyes

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poseksaj se s njom i snimaj to kamerom te objavi na internetu kako male sise ima.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 10:02 
Naslov:  Re: Kako se osvetiti bivšoj legici?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la (Pogledaj post): › Bile smo dobre dosta dugo, pravila mi je mnogo sranja u životu, bila sa mojim dečkima, živjela na moj račun ko parazit...bla,bla,bla...prihvaćala sam ju uvijek ko sestru...a onda je odjednom isparila iz mog života!
+ nedavno saznam da se prije par godina nasrala se mojim starcima za nešto zbog čega sam ja imala dosta sranja poslije toga...a uvijek sam se pitala tko im priča takve laži o meni??

I sad pitam ja vas, šta bi vi napravili takvoj "legici"?


Ništa..sve se vrati, sve se plati.. Ti samo uživaj i slatko joj se nasmiješi kada dođe ta "naplata".. Razz Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.11.2007. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pokenjaj se pred vratima njenog stana i ostavi poruku: " Govna se privlače" .

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
I bila je jedina osoba koja je sve znala o meni.A sada se pitam čemu uopće imati frendice? kad malo bolje razmisliš-samo ti zagorčaju život! Twisted Evil


Slažem se i razumijem te u potpunosti.. Moja priča sa "naj" frendicom je još vrlo svježa.. prošlo je možda 3 mjeseca.. i gotovo svaki dan joj poželim učiniti nešto samo zato da joj vratim za ono što je ona napravila meni i da se ona osjeća tako odvratno, izdano i bijesno kao što se ja osjećam... mrzim ju.. mrzim ju iz dna duše.. i nikada neću shvatiti zašto netko radi takve stvari.. ukratko, silne gadosti je ljudima o meni ispričala (još uvijek mi ljudi govre što im je o meni rekla), pokušala biti s mojim dečkom (s kojim btw. i živim) i pričala ljudima kako je u ozbiljnoj vezi s njim dok nam je u stan dolazila, kako bi mene ocrnila i razdvojila nas ispričala mu je sve detalje o tome s kime sam bila prije njega (naravno da je to izazvalo gadnu raspravu između mene i njega) a ja ju glupača još u to vrijeme privremeno i zaposlim kod njega da joj pomognem jer je ostala bez posla.. uglavnom, jedna primitivna glupača od 29 godina s djetetom i dva braka iza sebe napravila mi je pakao od života, a posljedice njene ljubomore, zlobe i zavisti još uvijek osjetim i vuku se zamnom.. I imala bih i snage i volje napraviti joj sve ono što mislim, ali ne želim se spustiti na njezin jadni, primitivni nivo.. život koji ima dovoljna joj je kazna.. Iako bih ju voljela sresti negdje pa da joj na fin način kažem što mislim o njoj i spustim ju tamo gdje joj je mjesto.. za šank lokalnih birtija gdje je kraljica konobarica.. smeće jedno obično, parazit koji živi na tuđi račun jer joj je lijeno raditi.. gadi mi se.. no, kako kažu, osveta se servira hladna pa ću tako i ja doći na svoje kad-tad.. a do tada ću i dalje hodati visoko podignute glave, jer ja to mogu, a ona to nikada neće moći..
zato i tebi savjetujem isto.. kad-tad ćeš dobiti priliku da joj na fin način vratiš za ono što je ona napravila tebi, a do tada glavu gore jer ti vrijediš više od nje..
a zbog svega gore navedenog - jako dobro pazim kome što govorim, ne "ispovjedam" se više nikome i vjerojatno više nikada neću imati najbolju prijateljicu.. frendice, legice - da; prijateljicu - ne..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dakota
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Registriraj se na Smokvicu i nabrij profil i pod ostalo napiši njen broj mobitela. Prisjest će joj život.

_________________
otvoren je vegetarijanski (i veganski) catering u sklopu udruge "Biosfera". Svakodnevni meni (osim četvrtka - rezerviran za eko štand na glavnoj tržnici i nedjelje - day off) možete vidjeti na fejsu http://www.facebook.com/pages/Silenzio-vege-catering/218159104913225 ili na newsletteru: [email protected] .
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2007. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakota je napisao/la: ›
Registriraj se na Smokvicu i nabrij profil i pod ostalo napiši njen broj mobitela. Prisjest će joj život.


E, vidiš to je ODLIČNA ideja.. evo kikachi za ovo... Bravo

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: