Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako se osvetiti bivšoj legici?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › umjetno ju oplodi spermom nekog cigana...


osijek031.com smile Životinjo!

Imala sam i ja sličnu situaciju s jednom "frendicom". I jedno vrijeme su mi na pamet padale slične stvari kao i tebi. Imala je sreće što su meni iskrsnuli neki problemi puno važniji od toga pa se nisama imala vremena baviti njome Very Happy Ipak, mislim da to nema smisla.

Danas, kad je se sjetim, osjetim samo neku.. ne znam kako da kažem.. sjetu? za svime što je bilo dobro dok smo 20 sati dnevno provodile zajedno. I kako bi bilo lijepo da njena taština i ljubomora nisu uništile sve dobro među nama. a nije prošlo puno vremena.. možda nešto više od godinu dana.

Jebiga, pusti to.. Sve se stvari prije ili kasnije prebole i zaborave. Njoj će više smetati to što ti ne reagiraš na njena spletkarenja nego da urlaš i smišljaš urote i zavjere.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
sister je napisao/la: ›
ja bi joj sredila nekog super zgodnog tipa-koji ima neku gljivčnu bolest i koji će joj zgadit život,naravno kad joj prenese istu......hahaha...

..kojeg bi izabrala iz kataloga super zgodnih tipova koji imaju neku gljivičnu bolest Rolling Eyes
..ili bi dala oglas: tražim super zgodnog frajera koji ima neku gljivičnu bolest, da se osvetimo bivšoj frendici. diskrecija zajamčena! Very Happy

pa da putem oglasa... Laughing našlo bi se nešto... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
osveta je oružje slabića, okreni leđa i pokaži da si bolja od nje, to će joj bit najveća muka i najbolja "osveta", prije ili kasnije će shvatit šta je napravila al će bit kasno i na kraju izlaziš iz situacije kao ultimativni pobjednik aka. mirko cro-cop


a bas si naso kojeg ces pobjednika izabrat Very Happy


ma najbolje da se ti njoj ne osvecujes...time ces samo past na njezin nivo i ne vjerujem da ces se osjecat puno bolje...
a ako bas hoces...vidi kolko ti ljudi tu posuduje palice lopate itd...ili odi jeednom u kafic di ona bude bila podmetni joj nest u pice kasnije odi do njezine stare reci da ju odvede na testiranje...

al poanta moje price je da se ne osvecujes Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 13:49 
Naslov:  Re: Kako se osvetiti bivšoj legici?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la (Pogledaj post): › I sad pitam ja vas, šta bi vi napravili takvoj "legici"?


Polij je benzinom i zapali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
Bile smo dobre dosta dugo, pravila mi je mnogo sranja u životu, bila sa mojim dečkima, živjela na moj račun ko parazit...bla,bla,bla...prihvaćala sam ju uvijek ko sestru...a onda je odjednom isparila iz mog života!
+ nedavno saznam da se prije par godina nasrala se mojim starcima za nešto zbog čega sam ja imala dosta sranja poslije toga...a uvijek sam se pitala tko im priča takve laži o meni??

I sad pitam ja vas, šta bi vi napravili takvoj "legici"?

Iskreno,
Žašto bi joj se uopće išla osvečivati?!
Jednostavno je odjebi i pokaži joj da si bolja "legica" od nje (Samo je ostavi iza sebe)! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 15:16 
Naslov:  Re: Kako se osvetiti bivšoj legici?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam i ja situaciju...sa osobom koju sam ja smatrala prijateljicom,iako sam bila svjesna njenih mana i bubica u glavi...al sam ju voljela na neki čudan način...i onda kad sam najmanje očekivala..doduše uopće nisam očekivala....mi je ona preokrenula sto stvari u životu...i nije bilo dobro....osjećala sam se zbunjeno izdano i bijesno...
svašta je rekla.....al dobro...mala je ona još u glavi....pa sam ju i opravdala nekako...
iakoo je bilo trenutaka kad sam ju htjela takooooo mlatnit....al sam se odlučila sudržati blabla i ostalo...

i sad razmišljam baš dala bi ti savjet da se ne spuštaš na njezin nivo,da ju pokušaš shvatiti,i da iz toga izvučeš što god pozitivno možeš...
vidjet ćeš naaletit ćeš u životu na još sličnih situacija i bilo bi lijepo kad bi ti baš ova bila presudna i pomogla ti za ubuduće...

no s druge strane...oooo kakvo bi trenutno zadovoljstvo bilo mlatnuti ju....vjerojatno bi se poslje pokajala kad bi se malo ohladila...aliiii...mmm ne znam...predugo je za pisat...ne da mi se više Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebala si stavit anketu...
dal da ju mlatnem il ne

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.11.2007. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma otkini joj glavu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zapamti da smo mi uz tebe...ak joj nebudes napravila nista mi te podrzavamo ak ju budes tukla mi idemo s tobom Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne, sjetio sam se!!!
dođeš joj s leđa i... neubiješ je odmah, nego prvo neka spika, kao "E di si, moja NAJlegice" ili "ooops vidi ti moju TURBO NAJBOLJU KOLEgicu", bit je u tim pridjevima... dalje joj bacaš te pridjeve ali u rimama i odjednom se zagledaš u nebo!! al onak ODJEDNOM, na to će ona vjerojatno pitat "šta je bilo?? šta? ŠTAAAA?" , "ŠTA JEEEE na nebuu?"
a ti joj na to, onak podrugljivo i još podrigneš, kažeš "peder PASTAT 1.2 V8!"

ajd javi šta je bilo poslije!!

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...citam sve ovo...i dolazim samo do jednog zakljucka.....ako tko može smisliti nekakvo zlo.....samo pitajte žensku osobu.....i osjetiti ce te svo zlo svijeta......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi reko da častim, napio ju ko stoku, slikao s nekim pohotnim likom i to sve isprintao i njenim starcima u sandučić. Wink
Il poljepiš to po faksu/školi. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kugla je napisao/la: ›
Pojedi joj mamu.


i pojebi tatu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
Bile smo dobre dosta dugo, pravila mi je mnogo sranja u životu, bila sa mojim dečkima, živjela na moj račun ko parazit...bla,bla,bla...prihvaćala sam ju uvijek ko sestru...a onda je odjednom isparila iz mog života!
+ nedavno saznam da se prije par godina nasrala se mojim starcima za nešto zbog čega sam ja imala dosta sranja poslije toga...a uvijek sam se pitala tko im priča takve laži o meni??

I sad pitam ja vas, šta bi vi napravili takvoj "legici"?

se smije znati koliko ti je godina?
bez ljutnje, ali čini mi se kao da ste obje još mlađahne i da obje griješite...
i ona ako je napravila to što je, a i ti što to širiš okolo...
ako misliš oprostiti (što ti je i moj savjet), onda to napravi bez ikakvog širenja glasina...osjećat ćeš se bolje...
a ako se misliš osvećivati, opet ti kažem, nemoj...
ponekad smireni razgovor pomogne..
i to ti je moj najiskreniji savjet...
na kraju će ti se ona iskreno ispričati...koliko god to čudno zvučalo.

a, s druge strane, mi smo čuli samo jednu stranu priče... mislim, vjerojatno postoji i nešto čime si ti nju (možda i nesvjesno) povrijedila pa se ona tebi krenula osvetiti...
to ti je vrlo složeno...

razgovarajte!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 11:34 
Naslov:  Re: Kako se osvetiti bivšoj legici?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad sam zavrsila srednju skolu moja najbolja prijateljica nestala je iz mog zivota kao da je nikada nije bilo. Jedno sam se vrijeme pitala zasto, a onda sam shvatila da su nam se ciljevi poceli razlikovati i da ja vise nisam podobna za nju. Uopce me nije boljelo. Znaci da mozda i nismo bile tako dobre kao sto sam mislila. Mislim da je razlog raskida prijateljstva bila njezina bolesna ljubomora na sve njezine decke i opsesija time da joj druge prijateljice i ja zavodimo decke. Imala je turbulentne trenutke iza sebe kada smo je svi podrzavali a u isto vrijeme bili optuzivani od strane njezinih roditelja gadnim rijecima. Radi se o nezrelosti osobe, jer pravi se prijatelji ne mogu nabrojati ni na prste jedne ruke. Malo ih, i zato ih treba cijeniti i biti uvijek spremni stati iza njih kada im zatreba.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: