Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd preformuliraj pitanje, jer ovako ne znam što da ti odgovorim

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha
Khm, kad se već zoveš Mladen, a zoveš se tako..... Malo više hrabrosti i van s tim imenima.... Nisam vješala igrao od osnovne škole, a iskreno i ne da mi se Very Happy A btw, možda objavljivanjem imena dobiješ i poneki kikach..... A možda i nešto više osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe...ne treba, pametne su nam žene na forumu, već se javljaju...Smile

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
Osim toga, "držati do sebe" ne znači staviti tonu šminke i guzicu u stegnute hlače kao u kalup da poprimi lijepi oblik a kad ono...pljoć! Baš ne mogu reći da sam vidio puno cura koje vježbaju da se to vidi, mada mi to nije bitno (ali progovaram u vezi nečijih postova).

na ovo sam mislila, ali kad smo se u startu već toliko puta krivo skontali, nije više ni bitno Very Happy
to je kao kad ti netko kaže kraj vica prije nego ga ispriča od početka Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok. Ako netko vježba, to ne mogu izjednačiti s "drži do sebe". Držati do sebe je puno dublje i opširnije, za nekoga mogu reći da drži do sebe i da nikada u životu nije vježbao. Pretpostavljam da si na to mislila.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
Ok. Ako netko vježba, to ne mogu izjednačiti s "drži do sebe". Držati do sebe je puno dublje i opširnije, za nekoga mogu reći da drži do sebe i da nikada u životu nije vježbao. Pretpostavljam da si na to mislila.

nisam. "drži do sebe" meni znači DA vježba, i još dosta stvari uz to... ali pritom mislim uglavnom na stvari vezane uz vanjski izgled. onaj unutarnji dio zovem "rad na sebi" ili tako nekako.. pretpostavljam da je stvar samo u formulaciji, da ti obje stvari nazivaš jednako, ako sam dobro shvatila.
i naravno da mislim kako su obje bitne, samo sam u ovom topicu pričala samo o vanjskom dijelu. eto.
..al smo ga zakomplicirali Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, (pre)kompleksna narav osječanki kao da izbija iz svake pore ovog topica.
Zato i zbog još par stvari sam si našao Koprivničanku Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da pazi i na izgled, ali ako je tako građena osoba, onda ne treba ni v od vježbanja da bude fit

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): › pa, treba znati gdje i kada gledati...ne bih objašnjavao

Dakle sad znamo tko je onaj frajer koji stalno pali farove na jebodromu i osvjetljava aute u kojima se odvija radnja eksplicitnog sadržaja!!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
ja sam (ova) druga! osijek031.com smile

Samo prvi se pamte! Very Happy Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): › pa, treba znati gdje i kada gledati...ne bih objašnjavao

Dakle sad znamo tko je onaj frajer koji stalno pali farove na jebodromu i osvjetljava aute u kojima se odvija radnja eksplicitnog sadržaja!!! Very Happy

Pričali smo o tome kako možeš skužiti jel cura samo u utegnutoj odjeći ili vježba - bez da ju skidaš (iako ni to ne treba izbjegavati)...Smile
mali_ivica je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja sam (ova) druga! osijek031.com smile

Samo prvi se pamte! Very Happy Wink

teeško je reći koja je prva, sve su prve!

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2007. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
mladen.jr je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
sve forumašice našeg foruma su prekrasne cure.....

Slažem se (a to pogotovo vrijedi za:
_ e _ _ _ , _ o _ _ _, _ e _ _ _, _ _ _ _ m _ _ _, _ _ _ s _ _ _ _, i još neke).
haha


ja sam ova druga! osijek031.com smile

Nisi, nisi, ja sam!!! osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2007. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile



....ma ti da si upoznala mene....onda ovako što nikad ne bi napisala.....Cool
...istina da ima takvih muškaraca....
...ali zapuštene cure se definitivno više isticu nego muškarci sa škembom.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2007. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
tako je...
čim su odbijeni, dječaci odmah izjave, sigurno ste lezbe, a ne bi mu palo na pamet da bazdi ko kazan rakije i da frflja ko da ima neki napad..
i u čemu je problem ako je potrebno da se malo podapere i da ima ispeglanu majicu ili ne daj Bože košulju bez mrlja ala burek s mesom?
i otkad je škemba u modi osim kod trudnica?
svi bi htjeli smontirane cure/žene pored sebe, a kad treba malo znoja proliti u fitnessu onda je izgovor - ja sam korpulentan od rođenja, takvog me majka rodila...
guzice i sise moraju biti čvrste, jedre i ostale pica boce, ali škemba može stršat i imat ulogu stalka za kutiju s gigant pizzom!
ajmo ne bit dvolični...
i istina je, što je stariji muškarac, to sve zapuštenije..
otkad je u redu da netko od 30 godina izgleda ko da ima 35g, a ne radi se ni o kakvom stresu ili lošim uvjetima života?
jednostavno ne briga, eto, pa nek se ljuti tko god želi od muškog roda!
sorry ali istina je!
ako ja mogu paziti na svoju prehranu i fizički izgled onda to mogu svi osijek031.com smile



....ma ti da si upoznala mene....onda ovako što nikad ne bi napisala.....Cool
...istina da ima takvih muškaraca....
Sasvim se slažem s Tamnim kolegom, nisu svi 30togodišnjaci takovi. Nemamo svi masne mrlje od bureka i ne bazdimo ko kazan rakije (khm, dobro ponekad kad završimo kod Deeza.... zna se dogoditi osijek031.com smile) I NIJE muškarac zapušteniji što je stariji, to si pričaj nekom drugom. I ne, ne izgledaju svi sa 30 k'o da imaju 35 ili što već..... Recimo JA Cool Baš se neki dan stanovita forumašica skoro prekobecnula sa stolice i pala u nesvjest kad je čula koliko imam godina (btw, hvala, znaš koja si), al da ne ispadne da sam sebe hvalim (kao, ono) ima nas još....nismo izgubljena vrsta iako možda baš i nemamo neke Apoljon pločice na trbuhu (al to ne znači da možemo držat' na njemu kutiju za gigant-pizzu...) A ako si toliko dražesna i sva divna i krasna - stavi sliku u poziranje pa da se svi možemo diviti tvojoj krasoti svjeckoj Laughing
tamna strana je napisao/la: › ...ali zapuštene cure se definitivno više isticu nego muškarci sa škembom.....Cool
Da, i ima ih sve više i više, pogotovo među mladim curicama.... I, jbt, uopće se ne srame toga !?!?! Oblače uske male majčice, izbacuju škembu na svjetlo dana i šepure se gradom uvjerene da su neznamtijakake "bombe", a izgledaju kao da su došle sa mjesec dana besple prežderavanja iz McDonaldsa..... Fuckin strašno i prestrašno. Mislim, lijepo je neimati kompleksa whatsoever, ali dajte brate malo ipak smanjite taj celulit, bar dok ste u teenagerskim godinama..... No, dobro. Dosta za ovaj put od mene, siguran sam da ći ionako već dobiti porciju zbog ovijeh izjava Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: