Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake - offtopic - al uvijek

_________________
Ti si jednostavno... predobra za mene.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DUGI
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="MissTake"]
ne kužim cure koje samo kupe coca-colicu i cugaju na slamčicu i gledaju tko ih gleda

Ni ja ali vecinom su takve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DUGI
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bit izlaska i je zabava, a ne 1. vidjeti ili 2. biti viđen
Točno! samo malo nas je koji tako razmišljamo...

Da a pogotovu medju zenskim rodom.he he

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.04.2008. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto su Osječanke u naslovu napisane malim slovom, a Osječani velikim? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.04.2008. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taj topic je otvorila zena i automatski se podredila muskarcima, sto je normalno, ne krivim ju hahhaha.... stovise pohvaljujem ju osijek031.com smile
sala naravno... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zveki
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2008. 8:29 
Naslov: Beark ! Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cure iz osijeka su najljepše cure u EU a dečki neznam negledam ih Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2008. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cure iz Osijeka su lijepe kao slika a na slici prometna nesreća!!!!! Mislim da su totalne skalamerije no moram priznati da su još uvijek lijepše nego baranjke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Neko...
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2008. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › hm cure stvarno sve vise drze do sebe i ima zaista jako puno lijepih i zgodnih cura. nisu one toliko izbirljive nego je zakon ponude i potraznje neuravnotezen. decki su blago receno katastrofa. oni iznad 25 uopce vise ne drze do sebe, ja znam sam o 2 decka koji imaju preko 25 godina za koje mogu reci da barem malo vremena ulazu u svoj izgled,vjezbaju,prate modu barem malo.ovi mlađi od 18-22 ,vidim da imaju potencijala samo da se s godinama ne zapuste. mislim da cu prijeci na te mlađe,mlađe je slađe Smile


Pozdrav svima, da se osvrnem malo i ja, ne-Osječanin Very Happy
Vidim, Osječanke, sve ste nešto navalile na mlađe dečke. Ko da je problem s 20 godina sjajno izgledati, pogotovo uz današnju ponudu obleke i svih ostalih modnih detalja... Fora je izgledati dobro s 30 ili 35 godina (odnosi se i na cure!, možda na njih i više). Meni je 31 - da sam sredinom 90-ih imal to kaj imaju današnji tinejdžeri, eheeej - pa izgledal bi ko Apolon! Wink
P.S. Da malo stanem na mušku stranu, pa ovi danas imaju i daleko bolju motivaciju nego mi nekad - cure se već s 13-14 sređuju ko da im je 20, izbacuju svoje mlade "atribute", pa onda moraš biti na visini. Mi nekad s 19 nismo ni htjeli pogledati 15-godišnjakinju, a danas ih - ne smijemo gledati, haha...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

di ide ovaj svijet . .

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.08.2008. 16:53 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobriiiiii... Ja sam na našim druženjima bila oduševljena curama i dečkima. Imam i svoje favorite ali šutim o tome.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddylonglegs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 78
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.08.2008. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.

_________________
clavus clavo extruditur
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2008. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanke su najljepše na svitu a naročito one od 35-40 god PRAVE SU!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2008. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): › cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.


hm, ne sjećam se da su u "poziranju" slike misica i mistera...samo slike onih koji su se iste usudili staviti i na taj način se izmaknuti anonimnosti nadimka.Nikada za sebe nisam rekla da sam lijepa.A i, momak, kriterij mi nije nečija ljepota, jer u pravu si, ako je suditi po mom izgledu, ne bih baš dobro prošla pa stoga nije ni čudo što sam sama...

A sad, o tome da su slobodne slobodne s razlogom, da, i tu si u pravu. Definitivno sam slobodna s razlogom. I jako dobro znam koji su to razlozi.To su moji razlozi.
Ali, ne ocjenjujem djevojke kurvama, a dečke ne znam ni ja kako na osnovu njihovog izgleda i ako ih nisam upoznala. Čak i kad nekoga poznajem, nemam pravo osuđivati.Jer ja nisam ta druga osoba i ne znam kako bih se ponašala na njihovom mjestu.

Slobodno reci kako su ti Osječanke ružne. Imaš pravo na svoje mišljenje. Ljepota je relativan pojam. Ali nije u redu da ijednu nazivaš kurvom, osim ako nisi 100% siguran da se žena ne bavi tim poslom.

I da, stavi svoju sliku u "poziranje" da možemo i mi komentirati...

uživaj! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.08.2008. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brate...moram priznat da ove godine ima dosta lijepih cura na kopici...al ne znam di se one sakriju preko zime...brate ko medvjedi,spavaju zimski san,a kad se mora na kopiku onda procvjetaju Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.08.2008. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddylonglegs je napisao/la: ›
cure na ovom forumu se precjenjuju a nemaju pravo zasto. pogledao sam malo topic poziranje i ostao sokiran. naravno ispravite me ako se tu ne radi o izgledu u pitanju kakve su vam osjecanke. osjecanke se zivi uzas! subotom se sve magicno transformraju u kurve i nabadaju stiklicama tvrđom. ili takve ili one poludebele i debele koje si vec kontaju da nikad nece biti zgodne pa prave jos vece kurve od sebe da bi ih netko zamijetio. ne sjecam se kad sam zadnji put neku postenu curu zamjetio u tvrđi. i nemojte mi reci da sam naletio na krive. u osijeku se samo na takve moze naletjeti. slobodne su s razlogom slobodne a sve dobre zauzete.
A kao tvrđa je neko mjerilo?Što se tiče ove teze da su slobodne slobodne s razlogom tu baš i nije stvar samo u izgledu nego ih ima dosta koje su slobodne jer imaju previsoke kriterije(prije svega ekonomske).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: