Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad ste zapeli za aute,nemojte procjenivati naše lijepe Osiječanke kao ja juće,skoro sam pogodio šleper iz suprotnog pravca.Naime sjetih se ove teme i počeo gedati lijepe tete ovog grada(svaka je lijepa na svoj način),i nakratko zaboravio da vozim-SULUDO

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lalalagirl86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Lokacija: nebitno
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2008. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a umisljene su malO ufurane u neznam ti ja sta koda su sve s beckog dvora izasle misrne lijepe i nevine ...heh moš mislit kak da ne a osjecani NO COMENTTT....

_________________
jednom se zivi to sigurno..................
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DUGI
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2008. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ruzni i GLUPI i zene i muski,a zenske su lijepe dok sa sebe neskinu fine krpice a onda mi se tesko digne pimpek od prizora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2008. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DUGI je napisao/la (Pogledaj post): › Ruzni i GLUPI i zene i muski,a zenske su lijepe dok sa sebe neskinu fine krpice a onda mi se tesko digne pimpek od prizora


kad naletiš na krive žene,hehe... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2008. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
kad naletiš na krive žene,hehe... Smile


Na krive samo mozes i naletit u Osijeku. 98% CAJKE u dopicnjacima s tonom pudera i mole te na koljenima da ju jebes (ispricavam se sto citiriam). Kao traze prave muskarce koji "kao da su izumrli"....ccc
Za "pravog muskarca" trebale bi biti malo vise od lutke za napuhavanje - jer pravom muskracu izgled nije na prvom mjestu.

Sto se nas tice, bit cu realan - svi pricaju o ljubavi a jebali bi drolje.
Ovi "slatki do 25" prave si recke na kreveticu za svaku novu cajku koju povale - a ovi "zapusteni iznad 25" - pa njima su dosadile recke i nude vise od seksa pa jadni zive u nadi da ce neka primjetit nesto vise od njegove dobre frizure ili cipela, a da bi se razlikovao od ovih "do 25" ne forsira vise toliko gel. /sarkazam/subjektivni/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2008. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djelomično se slažem s ovim gore...čuj,ako ti izlaziš konstantno na takva mjesta gdje su te curke u dopičnjacima i koje koje te mole na koljenima,a jbga.brate-tvoj propust.Ne znam koliko imaš godina ali svakom muškarcu to u određenom razdoblju laska...ja sam teta u tridesetim i izađem svugdje po malo i nije istina da nema pristojnih cura,koje se nikome ne bacaju pod noge,i koje su decentno našminkane i obučene...svugdje ima svega,ali ne traba generalizirati,ne bi ni svi muškarci jebali drolje ima onih kojima je to ispod časti,kao ni to da nisu sve žene u kratkoj suknji droljice...po stavu se to da vrlo dobro procijeniti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2008. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › djelomično se slažem s ovim gore...čuj,ako ti izlaziš konstantno na takva mjesta gdje su te curke u dopičnjacima i koje koje te mole na koljenima,a jbga.brate-tvoj propust.Ne znam koliko imaš godina ali svakom muškarcu to u određenom razdoblju laska...ja sam teta u tridesetim i izađem svugdje po malo i nije istina da nema pristojnih cura,koje se nikome ne bacaju pod noge,i koje su decentno našminkane i obučene...svugdje ima svega,ali ne traba generalizirati,ne bi ni svi muškarci jebali drolje ima onih kojima je to ispod časti,kao ni to da nisu sve žene u kratkoj suknji droljice...po stavu se to da vrlo dobro procijeniti...


Zapravo - ne izlazim - svuda bio, svasta vidio.....
Da, prije mi je to laskalo i jos uvijek mi laska - to nije stvar godina, svatko uziva biti pozeljan bez obzira na godine....samo sto me to vise ne ispunjava.
Hm...a gdje to? daj reci pliz, bas me zanima idem odmah u subotu tamo...ne vjerujem dok ne vidim....
Nisam niti rekao da bih svi, niti da su sve. (98% - postoji stereotip)
Nazalost, najbolji glumci/glumice nisu na filmskom platnu....svaka cast iskrenima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2008. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

recimo ja subotom ne izlazim tak da ti ne mogu ništa preporučiti...izađem četvrtkom ili petkom...gužvu ne podnosim. U Obp nećeš naletiti na te kako ti voliš reći"cajkošice u dopičnjacima",četvrtkom i petkom je tamo najbolje,živa svirka,ekipa starija,nema gužve i pijanih kretena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malaplava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 44
Lokacija: ...tu i tamo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2008. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što želiš to i vidiš..., nije baš svaka drolja...a meni se čini da se takve više ističe, jer prije vidiš onu u kraćoj suknji i maskiranu a ne onu decentnu tamo negdje u kutu koja ako pleše , onda to radi gledajući u svoje cipele..., lijepa je možda ali takve ne dolaze do izražaja...ne pod okolnostima gdje je jedna ili obje strane popile više...uostalom rijetko da ćeš u tri ujutro naći bilo koga da ti kaže nešto pametno...
Meni osobno se subotom ne da raspravljati o super pametnim stvarima,smaku svijeta, religiji i td., jedan dan u tjednu bih se zabavila, opustila, plesala..., mislim da me to ne čini lošom, droljom, neobrazovanom,glupom, primitivnom i sve ostalo već navedeno...ali eto nisam samu sebe prikazala u najboljem izdanju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izlazim četvrtkom, petkom i subotom

i mogu reći da u OBP nema cura u dopičnjacima... sve starija ekipa, eventualno nešto malo mlađe bude sub u bastionu(tamo dolazim tek oko 2-3 jer ranije ima previše djece)

hvala bogu da prije vidiš onu u kraćoj suknji itd. ali da li s njom poželiš otići na poslijepodnevnu kavicu nedjeljom???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2008. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo što je malaplava napisala za jedan dan u tjednu,potpisujem definitivno Smile jedan dan u tjednu želim se opustiti,zabaviti,isplesati,napiti se...neopterećena time što će netko drugi reći i misliti,izlazim da ugodim sebi a ne da lovim zjake okolo i komentiram tko kako izgleda.jebeš izlazak ako ću cuclati jednu cugu sjedeći i raspravljajući o nekim teškim temama... Ne, ne i ne!


Zadnja promjena: marrai; 18.02.2008. 17:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2008. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bit izlaska i je zabava, a ne 1. vidjeti ili 2. biti viđen

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2008. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bit izlaska i je zabava, a ne 1. vidjeti ili 2. biti viđen
Točno! samo malo nas je koji tako razmišljamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2008. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kužim cure koje samo kupe coca-colicu i cugaju na slamčicu i gledaju tko ih gleda

ja kad okupim ekipu odemo van skačemo, zabavljamo se... nikad se ne napijemo, obično ih ima nekoliko koji voze, a ovi što mogu cugati max 2-3 dalmatina

mnogo puta mi je žao ljudi koji onak stoje tužno sa strane i gledaju kako je nama super, a oni broje pristojno vrijeme za otići kući

onda sutra: jesi vidio/vidila...

meni je ovu sub bilo super... nas 4 cure, još u OBP srele njih5(muško-žensko društvo, među kojima i jedan studnet na razmjeni-spaljenko) otišli u bastion i zabavila se ko' nikada u životu

nije bitno gdje se izađe već s kime
evo u petak idem u miniteatar i već znam da će biti puno ljudova s kojima sma dobra i da će biti jaaaako dobro. a miniteatar odudara od mjesta gdje obično izlazim(OBP, tufna, bastion)

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malaplava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 44
Lokacija: ...tu i tamo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2008. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
nije bitno gdje se izađe već s kime

potpisujem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: