Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



G-točka : gdje, kako, zašto?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2007. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: › To ti je najbolji dokaz da ovdje nitko ništa ne "radi" i svi samo pričaju... Smile

Hehe... mislim da sam negdje cuo jednu prikladnu poslovicu...
"Nije znanje znanje znati, vec je znanje znanje dati!" ;-)

Vrlo plemenito... riječ da bih rekao Wink
Meni je to ionako profesionalna deformacija Smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2007. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
vagina je širok pojam,,,,,,,vjerovlai ili ne,,,, Laughing

Ovo ti baš i nije stvar za hvaliti se uokolo Wink
Laughing Laughing dobar pokušaj, ali pročitaj ponovno,,,piše širok pojam,,,dakle ,ključna riječ je pojam.... Embarassed

Izvlač, izvlač.... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2007. 1:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Fora je jedino što se G-točka baš i ne može stimulirati u klasičnom odnosu, dakle, *ono* u *ono*, već isključivo prstom/prstima. Sve ovo ima itekakvog smisla tek uz šamaranje klitića, jelte.. Wink


kako ne?! kad sam, npr. ja gore, onda si sama ciljam G (ergo, nađem ju Wink ) i svaki put višestruko svršavam

Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.01.2007. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trazi pa ces naci......ako ne, lega pa pitaj hmm Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2007. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Fora je jedino što se G-točka baš i ne može stimulirati u klasičnom odnosu, dakle, *ono* u *ono*, već isključivo prstom/prstima. Sve ovo ima itekakvog smisla tek uz šamaranje klitića, jelte.. Wink

kako ne?! kad sam, npr. ja gore, onda si sama ciljam G (ergo, nađem ju Wink ) i svaki put višestruko svršavam Embarassed

Pretpostavljam, okrenuta gospodinu leđima.... oder?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2007. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nein... gledam u gospodina oči u oči Smile

ne paše mi kad sam okrenuta leđima dotičnom Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2007. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
nein... gledam u gospodina oči u oči Smile
ne paše mi kad sam okrenuta leđima dotičnom Wink

Ahm... na koncu, sve onda ovisi o obliku, tvrdoći i smjeru stršanja alata bez kojeg nema zanata... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2007. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je Smile i o vještini Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.01.2007. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
zeko je napisao/la: ›
oho...vidim da se ekipa angažirala...čim je tema seks odmah su svi voljni podijeliti svoja znanja i iskustva...ne mislim to u lošem smislu Wink


nešto planiraš ???

??? ne kontam...


pa planiraš li pronaći svoju pa pitaš nas za mišljenje ili ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
galebhvar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Jelsa otok Hvar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve je u praksi decki, niti bicikli nemozes bez prakse voziti tako ni G tocku necete bez prakse i pomoci svoje partnerice pronaci ali uporan rad i puno puno njeznosti dovest ce vas do uspijeha osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile tesko je u danasnje vrijeme biti lud jer je konkurencija jako velika osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

G točka kod žena se pojavi uvijek negdje oko prvog u mjesecu ili kad već muž dobije plaću. I onda lijepo žena pronađe svoju G točku u njegovom novčaniku i zdimi u shopping! hehe

p.s. ova G točka se ne može primjeniti na sve žene, ali postotak takvih je vrlo mali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2007. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
zeko je napisao/la: › hm...hvala ali čini mi se kao da nisi ništa odgovorio... Wink


Ne znam koliko ce ti koristiti upute iz muskog kuta. Zato sam i spominjao fizionomiju tvojih ruku/prstiju. ;-)

Uglavnom, slika moze izgledati otprilike ovako: Riba lezi na ledjima (na krevetu), savijenih koljena. Ispod njene guze se nalazi mali jastucic koji i inace postoji na tom krevetu s iskljucivom funkcijom koju trenutno obnasha. ;-)

Ja potrbuske lezim izmedju njenih, u koljenima savijenih nogu, glavom okrenut prema socnom, rascvjetalom vrelu uzitaka. Buduci da krevet nije dovoljno sirok, nozicama lamatam po zraku. Iako mi se kita zulja o madrac, strpljivoscu lovca promatram disanje.

[*** ovdje ide 15-30minutna oralna obrada eksternalija***]

Tek kada je spremna moliti da joj se nesto stavi unutra, dovoljno je samo pribliziti srednji prst nektarnim vratima - *flop* - isti biva usisam njenom zeljom.

Koordiniranom oralno-taktilnom tehnikom, neprijatelj biva doveden u stanje u kojem je spreman za invaziju na G-tocku.

Srednjak se laganini svija u prvom clanku, i tamo - iza malenog bunkera, krije se prijatelj njenog sladostrasca.

E, sad... intenzitet i model obrade skrivenog prijatelja ovisi o zeljama domadarke, kao sto sam vec ranije napomenuo - svaka zena na jednak podrazaj reagira na njoj svojstven nacin.

Desifriranje kodirane poruke u kojoj se krije napisan taj nacin je prica za sebe i za neku drugu temu... ;-)

Eto, jel' sad bilo dovoljno konkretno? ;-)

uh......postaje mi polako vruće ovdje ..nek neko otvori prozor!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: