Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ima li dovoljno trgovačkih centara u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Trgovačkih centara u Osijeku

Ima dovoljno
19%
 19%  [ 20 ]
Nikad dosta
30%
 30%  [ 32 ]
Ima previše
50%
 50%  [ 53 ]
Ukupno glasova : 105


Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
Fak ju, ja bila u subotu (Istina, potrošit burazov bon iz firme pa kontam ako i druge firme osim njegove dijele bonove za Getro i kompenziraju koješta, onda ne stoji najbolje s kešom pa bi i mogao zatvorit vrata među prvima.


Jok, kompenzacija je vrlo česta pojava između tvrtaka i centara koji posluju odlično.
Neke firme daju djelatnicima izbor između nekoliko trgovina u kojima mogu trošiti bonove.

ana18os je napisao/la: ›
Zanima me samo odakle ljudima novac za šoping ako ih toliki broj nigdje ne radi?


Da jebe jež ježa i/ili rak raka - ne znam gdje bi ti kupovala osnovne namirnice, zaposlena ili ne, svejedno? Konzum i Velpro (isti q...) preuzeli su veliku većinu malih dućana po gradu, koji cijenom ionako nisu povoljni tako da si u svakom slučaju prisiljena ići u trg. centre. Pogotovo ako ratuješ s novcima - reklamne letke centara ćeš čitati više nego novine, vjeruj mi.
To ti je veliki kotač kapitalizma, nakon nekog će ti vremena postati loše od lidlovih salama, k-plus pašteta i onih govana sa slonićem da ćeš prihvatiti bilo kakvu plaću samo da si kupiš nešto od Gavrilovića, Vindije ili Podravke.
Argument da isti, gore nabrojani proizvođači proizvode te robne marke ne stoji, jer se gleda na cijenu nauštrb stvarne kvalitete.
No, ljudi ko ljudi - finija im je bila k-plus pašteta (nekada radila Podravka) sa udjelom mesa u promilima od oriđiđi podravkine koja je bila prava pašteta... Živa istina, za ne povjerovati!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Sjeca li se tko jos Getro-a? ;-)
Fak ju, ja bila u subotu Razz


Slazem se... i meni je Getro dugo vremena bio jedan od drazih i povoljnijih za shopping. Lijepe skladisne police, fino ides i trpas u kolica. Cijene za vecinu referentnih proizvoda nize nego drugdje.

Mercator je za vecinu referentnih proizvoda dosta skuplji. Imas fancy police, osjecas da ti lagani mirisni povjetarac titra po jajima dok kupujes, a onda pogledas cijene i odjebes sve skupa.

Sada mi je Metro odlican, ali kako ovisim o tudjim karticama i jos kojecemu, rijetko pohodim to konzumeristicko svetiste.

Interspar je li-la, cijene nekih referentnih proizvoda su kao i kod konkurencije, neke su vislje.

Btw. zanimljivo je da ni u jednom trgovackom centru nemaju rice cooker. Aaaaaaa.... aaaaa... aaaaaa

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti ko prava domaćica........ Smile

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: › Ti ko prava domaćica........ Smile
Jebiga, sloboda i solo zivot imaju svoju cijenu...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne žrtvujem se baš toliko, mama sprema ručak za svoju pačurliju.........

Nisam bila još u Lidlu (bar ne u Hrvatskoj), Intersparu, Kauflandu, Metrou, Plodinama......

Getro "ne volem", tamo se mora ostaviti torba u nekim sandučićima, a baš neću......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
Fak ju, ...
Yes please...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igrom slučaja upoznata sam s ponudom u većini trgovačkih i govoreći iskreno sve je to isto,nema neke razlike među njima,osim možda u visini i razmaku među policama,svi imaju svoje tjedne akcije i svi se prate po pitanju cijena,kad se sve zbroji i oduzme isto se potroši ma gdje kupovali,samo je pitanje u kojem se trgovačkom centru osjećamo "kaokod kuće".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko nikoga ne tjera da ide u te centre! ako nećeš - ne moraš! što se mene tiće može ih biti još 100... ani će se kao nešto natjecati, a ja ću ići kad ja hoću, a ne kada oni misle da bih trebao ići

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rock1
Offline
Ukupno postova: 27
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2007. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

getro rulez

_________________
izazivajmo nerede bilo kad i bilo gdje Evil or Very Mad
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2007. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: › Btw. zanimljivo je da ni u jednom trgovackom centru nemaju rice cooker. Aaaaaaa.... aaaaa... aaaaaa
Eh... pitao bas u svim centrima (osim u Lidlu u kojem nisam ni bio)... i onda ga imaju tamo gdje sam propustio pitati i gdje sam promasio cijelu policu. ;-)

Dakle, rice cooker se moze nabaviti u Metrou... report s vise detalja u posebnom topicu... ;-)

@bazooka, tnx, dude! ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2007. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pošast lakoće postojanja nebrojenih T centara je neupitna glupost.Što su ljudi učinili od SVETOG slobodnog vremena. Jure od centra do centra kad treba i ne. Izgubljena je smisao postojanja i ono malo slobodnog vremena koje bi se trebalo utrošiti na sve drugo samo ne, da se ne daj Bože nešto propusti kupiti pod akcijom. Tako naše građanstvo u velikoj količini odlazi u TC na pokaz (kao nekad korzo)" E ima da me vidi ona beštija". A u đepu 10 kn koji će biti dostatni za kavu kako bi "beštija" što duže bolovala . Centri su postali Sport, Kino, Kazalište, Koncerti.
Naravno da se treba otići u nabavku, ali bezglavo ludovati od jednog do drugog je van svake pameti, a pameti tu nema samo ako piše AKCIJA . Mislim da bi centri morali napraviti i fitness dvorane, što bi svakako produžilo ostanak ljudstva da se malo relaksiraju te produže radno vrijeme 0-24. Kako mi ne bi lutali po TC zamoliti ćemo Letećeg da nas kao ljubitelj oltara trgovačkih centara obavještava o cijenama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni u oči upada nešto još nespomenuto - a to je planiranje prostora.

Stalno se trubi "mala zemlja", "divlja gradnja" a o tome što se uklapa, što je lijepo i funkcionalno ne znamo ništa.

Bojim se predimenzioniranih grdosija koje narušavaju vizuru grada, krajolika, obale. A osijek je sa svojim pizdarijama uz rub južne zaobnilaznice na granici prihvatljivog.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2007. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala bogu što još nisu počeli rušit tvrđu da se i tamo nešto (buduće propalo) izgradi...
ona stara tvornica gdje je sad interšpar je bila odlična za neka okupljanja... je bila ruševina al je bilo bolje nego sad u tvđi... trebali su ju renovirat u neko jače mjesto za okupljanje...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2007. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na žalost DA, ali Grad za takve pametne i poželjne poteze "navodno" nema lovu pa je jednostavnije prodati strancima parcelu u gotovo centru grada za budalaštinu kao što je TC, koji treba biti na periferiji .I kako ne bi imali nagrcan komunalni proračun?. Baš me zanima šta će sa starom Kožarom, ko će kome oderati kožu. Tko li se tamo muva i muti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: