Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stiže srpski punto

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.01.2007. 23:27 
Naslov:  Stiže srpski punto
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sklapanje balkanske inačice popularnog Fiatovog modela, poznatijeg pod nazivom Zastava 10, kreće u svibnju, a na tržištu će se pojaviti u lipnju ove godine. Koštat će oko deset tisuća eura.


Nakon nekoliko odgoda, prvenstveno vezanih uz nedostatak financijskih sredstava, prvi kontigent karoserijske opreme i alata iz Fiata stigao je u Kragujevac. Tu je vijest za list Blic potvrdio i Zoran Mihajlović, predsjednik Sindikata u tvornici Zastava, piše Večernji list.

Ostatak opreme trebao bi stići u četvrtak kada će početi instaliranje u pogonu karoserija. Kragujevačkoj je tvornici pozajmicu omogućila srbijanska vlada jer sav novac za opremu Talijanima treba biti isplaćen do kraja travnja. Riječ je o pozajmici od šest milijuna eura, a Mihajlović ističe i kako je dosad pet milijuna eura Zastava uložila i iz vlastitih izvora.

Do sredine ožujka u tvornicu bi trebalo stići 70 šlepera s opremom, a sklapanje "srpskog punta" trebalo bi početi u svibnju.

Novi automobili iz Zastave na srbijanskom će tržištu osvanuti u lipnju, a nakon toga planira se proboj i na tržišta Hrvatske, BiH, Rumunjske, Makedonije, kao i drugih zemalja regije. Do kraja bi godine trebalo biti proizvedeno oko 5000 vozila, a iduće se godine planira dvostruko veća proizvodnja.

Neslužbeno se saznaje kako bi se cijena "srpskog punta" trebala kretati oko 10.000 eura, piše Večernji list.

Net.hr
10.01.2007.

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2007. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Osijeku se ne sastavljaju ni kemijske olovke.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ja ga nebi kupio za 10000 iljada ni da sam pijan...neznam kako sada fiat stoji sa najnovijim serijama(sto se tice kvalitete i td) ,al boze pomozi oni malo stariji modeli...ako taj auto zastava bude pravila kao i sve ostale svoje automobile taj auto nece moc vrijedit 10000 eura da je ne znam sta.....eto moje mišljenje...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2007. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ja ga nebi kupio za 10000 iljada ni da sam pijan...neznam kako sada fiat stoji sa najnovijim serijama(sto se tice kvalitete i td) ,al boze pomozi oni malo stariji modeli...ako taj auto zastava bude pravila kao i sve ostale svoje automobile taj auto nece moc vrijedit 10000 eura da je ne znam sta.....eto moje mišljenje...


Shocked 10 milijuna stvarno ne vrijedi, a ne vrijedi ni 10 ooo EUR! Za te novce se kupi 10X pouzdaniji, komforniji i pri tome ili jači ili ekonomičniji polovni auto! I vozi se ko čovjek, a ne ko srbin Laughing
srbi NHF, morao sam, bilo je jače od mene Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucky Luke-= Don`t follow
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: tu i tamo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2007. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam uvjeren da je Dacia Logan ( Renault) puno bolji i kvalitetniji za tu lovu a vi kako znate!!!!



home.jpg
 Opis:
 Veličina:  32.01 KB
 Pogledano:  158 put(a)

home.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: