Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko tu ima istine?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2007. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Muskarca percipiraju kroz tri stvari. Kita i pair of balls. Od ballsa ocekuju da ih marise po kljunu kad god taj kljun zeli krenuti u smjeru nebuloznosti.
Od kite ocekuju da ih netjera da noktima i zubima skidaju zbuku po zidovima dok skvice od uzitka.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ehhh... jebiga.... uglavnom vas je većina u pravu. iako mentalno ne mora biti superiorniji, dovoljno da je jednako pametan kao ja osijek031.com smile fizički, pak, naravno da mora biti superiorniji! osijek031.com smile
za karakter ćemo se dogovoriti ovisno o situaciji... to možemo na smjene Wink
"Racing on the thunder and rising with the heat
It’s gonna take a superman to sweep me off my feet.." ..uh, odmah se ježim..

swamp je napisao/la: ›
Vidoviti Milan poručuje da će da se udaš za dva meseca. On radi na istovaru stočnih prerađevina, zove se Miljenko. Izašla karta, nema da sumnjaš!

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkashica je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Ako je kojim slučajem dotični jednak njoj ili nedajbože inferiorniji, onda se gospoje ekspresno hlade i traže dalje, a ovom dakako serviraju jedan od plejade kultnih odjeba tipa "nismo mi jedno za drugo" ili "ti si tako dobar, predobar za mene"....

ili "trenutno nemam vremena za vezu" hahaha jel tak? Wink

Tako nekako... uglavnom, sve se to može svesti na zajednički nazivnik "nemam vremena" na što mlađi i neiskusniji dečki mogu i pasti prvih nekoliko puta Smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: ›
Uzmimo samo za primjer da mi je trebala koja godinica da skuzim da frajer definitivno treba biti superiorniji od mene. Ukoliko to nije tako, ja se prevaram u mamicu a ne ravnopravnog clana veze.

Ček malo... kako ti netko može biti "superiorniji", a u isto vrijeme "ravnopravan"?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Još je bolji " Ne želim se vezati za nikoga nakon dugačke veze "

Varijacija na temu glasi: "Ti si tako dobar prema meni, ali ja nisam spremna uskakati iz veze u vezu..."

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: ›
Zenama treba muskarac, a ne neki sonjo kojeg treba odgajati ili vuci njihove nesigurnosti, dvojbe, manjak samopozdanja i slicno kao tesko breme na vlastitim ledjima.

Sad ti je jasno kako je većini od nas muških u životu... čovjeku jednostavno dopizdi sva svoja pitanja slušati isključivo dva odgovora: "ne znam" i/ili "ne mogu" Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2007. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: › Zenama treba muskarac, a ne neki sonjo kojeg treba odgajati ili vuci njihove nesigurnosti, dvojbe, manjak samopozdanja i slicno kao tesko breme na vlastitim ledjima.
Huh, ovo si dobro napisala, reklo bi se da ti je jos sve svjeze... ;-)

Biti muskarcem se uci. U rnoj fazi pocinje s pravilnim reagiranjem na ono zensko: "joj, ajd' ti odluci gdje cemo veceras". Kasnije to prerasta u pravilno raspoznavanje zenskih potreba i hirova te njihovo apstrahiranje. Zenama treba pomoci kad imaju potrebu (raznorazne potrebe, ne samo ono na sto ste pomislili, libidomanijaci! ;-)), ali cak ni one ne zele da im se ispunjavaju hirovi (ranijespomenuti nebulozoidni prohtjevi).

Janis je napisao/la: › Nikako. Odavno smo već konstatirali da su žene mazohistice!
Bitno da uzivaju u tome... ah, tko li sam ja da im ne pruzim uzitak koji toliko vole?! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Ček malo... kako ti netko može biti "superiorniji", a u isto vrijeme "ravnopravan"?


to ti je ženska logika!!!!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › "Racing on the thunder and rising with the heat
It’s gonna take a superman to sweep me off my feet.." ..uh, odmah se ježim..
Uh, i mene prolaze trnci od pomisli da bi mogao pronaci jednu takvu koja ce me oboriti... i to obicnom, neusiljenom pricom, bez zelje da me zadivi... sasvim slucajno, gotovo filmski...

zlusch je napisao/la: › Varijacija na temu glasi: "Ti si tako dobar prema meni, ali ja nisam spremna uskakati iz veze u vezu..."
Ili "...nije problem u tebi, problem je u meni..."

Mada mi je najgore iskustvo bilo kad mi je riba usljakala doslovno ono sto sam ja znao govoriti... uh...prvo sto sam pomislio je da mi se neka bivsa osvjecuje... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2007. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›

Mada mi je najgore iskustvo bilo kad mi je riba usljakala doslovno ono sto sam ja znao govoriti... uh...prvo sto sam pomislio je da mi se neka bivsa osvjecuje... ;-)



A to je?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2007. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: › Varijacija na temu glasi: "Ti si tako dobar prema meni, ali ja nisam spremna uskakati iz veze u vezu..."
Ili "...nije problem u tebi, problem je u meni..."

Heh da... još jedan od antologijskih kojeg sam i ja jedared popušio i tako platio danak naivnosti i neiskustvu Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2007. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta ja znam...nemam ja ništ protiv da lik izjasni svoje mišljenje i to sve, ali na kraju ti je svejedno, jer i tako uvijek (ili barem većinom) bude onako kako žena želi...
Leteci mungos je napisao/la: ›
Biti muskarcem se uci. U rnoj fazi pocinje s pravilnim reagiranjem na ono zensko: "joj, ajd' ti odluci gdje cemo veceras".

čak i kada žena kaže :"joj, dragi, ti odluči..."
ako je i malo mudra, s takvim odgovorom može navesti muškarca da ispuni njezine potrebe, a da on toga nije ni svjestan, nego jadan sav sretan:"opet je po mom...Smile"
hm.... Wink
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: