Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



11. Biolog-i-Ja [2024.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 66091
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2024. 8:18 
Naslov:  11. Biolog-i-Ja [2024.]
11.05.2024. 12:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odjel za biologiju jedanaestu godinu zaredom organizira različite aktivnosti u okviru projekta popularizacije bioloških znanosti "Biolog-i-Ja".

Radionice za prijavljene učenike osnovnih i srednjih škola održat će se u subotu 11. svibnja 2024. u prijepodnevnim satima, a u periodu od 12:00 do 14:00 sati otvaraju vrata Odjela svim zainteresiranim građanima.

Za sve posjetitelje pripremili su brojne kratke radionice koje će se ponavljati tijekom dana, različiti eksponati i instalacije u prostorima Odjela za biologiju, te interaktivna igra na otvorenom „Life-size Čovječe ne ljuti se“. Također, tijekom posjeta imate priliku zaviriti u laboratorije Odjela, upoznate studente i djelatnike i saznate sve što Vas zanima.

Od brojnih aktivnosti izdvajaju:
Studentske radionice i izložbe:
- U vrtu pod Suncem (Karla Kovačević, Hana Ključec, Iva Vrdoljak)
- Crtajmo s vitaminom C (Ana Delač, Ivona Gregorić)
- Morski organizmi (Marija Gelenčir, Eva Penava, Franciska Stanić)
- “Agar painting” (bojanje bakterijskim biofilmom) (Mislav Tot, Gabriela Galić, Roko Rajc)
- „Tračak makro svijeta“ (Karla Vujićić)
- „Norveški kutak“
- Interaktivnu igru „Life-size Čovječe ne ljuti se“
- Izložbu eksponata Gimnazije Požega „Zbirka prirodnih čuda“
- Izložbu fotografija prijavljenih na Natječaj za najbolju studentsku fotografiju

Cilj projekta je edukacija svih zainteresiranih kroz radionice, izložbe studentskih radova i druženja s našim znanstvenicima koji će vas zajedno s stavnika, suradnika i studenata koji se bave najsuvremenijim istraživanjima i inovativnim te interaktivnim podučavanjem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: