s Naruči hranu iz udobnosti svoga doma: restoran Corner dostavlja hranu na vašu kućnu adresu [nagradna igra je završena] [1/1]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Naruči hranu iz udobnosti svoga doma: restoran Corner dostavlja hranu na vašu kućnu adresu [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65287
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2020. 20:59 
Naslov:  Naruči hranu iz udobnosti svoga doma: restoran Corner dostavlja hranu na vašu kućnu adresu [nagradna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ste gurman i ako uistinu uživate u obroku, na pravom ste mjestu! Restoran Corner nudi vam obilje jela za koja smo sigurni da će zadovoljiti vaš apetit i u kojima će te vi i vaši prijatelji, obitelj ili gosti uživati.

Organizirajte sami svoj catering uz pomoć vrhunskih kuhara restorana. Catering i dostavna služba restorana Corner spremno će odgovoriti svim Vašim zahtjevima.



Meniji u toplim kupkama:

- Obiteljski meni (za četiri osobe) - 180 kuna
[- Punjeni pileći file sa žara (4 kom) (pileća prsa punjena sirom, suhim vratom i kiselim krastavcima) - Bečki odrezak (4 kom) - Pekarski krumpir, riža s povrćem, kruh (8 šnita)]

- Zrinski meni (za četiri osobe) - 198 kuna
[- Pohani odrezak Zrinski u umaku od gljiva (4 kom) (svinjski odrezak punjen šunkom, sirom i gljivama) - iskošteni batak sa žara (4 kom) - pekarski krumpir, riža s povrćem, kruh (8 šnita)

- Slavonski meni (za četiri osobe) - 216 kuna
[- Pečena koljenica, roštilj kobasica (4 kom), sarma (4 kom), kuhani krumpir, dinstani kiseli krumpir, kruh (8 šnita)]

- Jadranski meni (za četiri osobe) - 252 kune
[- frigane lignje, pržene srdele, orada sa žara (4 kom), skuša sa žara (4 kom), pekarski krumpir, blitva krumpir, kruh (8 šnita)]

- Dravski meni (za četiri osobe) - 252 kune
[- šaran na mađarski način (4 kom),som sa žara (4 kom), smuđ na mlinarski način (4 kom), čips od šarana, kremasta krumpir salata, prženi krumpir, kuhano povrće, tartar umak, kruh (8 šnita)]

- Gurmanski meni (za četiri osobe) - 252 kune
[- punjena pljeskavica sa sirom (4 kom), iskošteni batak sa žara (4 kom), špeksi ražnjići (4 kom), pohane Šokačke rolice (4 kom), uštipci sa sirom i suhim vratom (4 kom), pekarski krumpir, pikantni grah, lepinja sa žara (4 kom)]

- Svečani meni (za deset osoba) - 585 kuna
[- rolada od karea punjena suhim šljivama (10 kom), Cordon blue rolice (pileći file punjen suhim vratom i sirom) (10 kom), teleća peka, pekarski krumpir s povrćem, pire krumpir, riža s povrćem, kruh (20 šnita)]

- Leskovački meni (za pet osoba) - 288 kuna
[Đevrek s kajmakom (5 kom), ražnjić od junetine, puretine i slanine u pikantnom umaku (5 kom), ćevapi s preljevom od kajmaka (20 kom), mazalica (5 kom), pekarski krumpir, pikantni grah, lepinja sa žara (5 kom)]

- Out meni (za šest osoba) - 378 kuna
[Ćevapi (8 kom), uštipci (4 kom), pljeskavice (4 kom), Corner rebrica (4 kom), pileći ražnjići (2 kom), svinjski ražnjići (2 kom), iskošteni batak sa žara (4 kom), roštilj kobasica (4 kom), punjena pileća prsa (4 kom), pekarski krumpir, folija krumpir (6 kom), šampinjoni sa žara, lepinja sa žara (6 kom)]

- Dječji party meni (za deset osoba) - 450 kuna
[Panirani pileći štapići, ćevapi (50 kom), pileći ražnjići (10 kom), kroketi (20 kom), pommes frites, kruh (20 kom)]

- Perkelt od soma meni (za 4 osobe) - 180 kuna
[Perkelt od soma, domaće tijesto sa svježim sirom i prženom slaninom, kruh (8 šnita)]

- Domaći meni (za četiri osobe) - 198 kuna
[Gulaš na tikveški (meso junetine, roštilj kobasica, prilog knedle od kruha i pire krumpir), pečena koljenica (svinjska koljenica, prilog kuhani krumpir i dinstani kiseli kupus), lepinja sa žara – 4 kom]

- Ispod peke meni (za četiri osobe) - 324 kune
[Teletina ispod peke, pečeni krumpir s povrćem, lepinja sa žara – 4 kom]

Naručite hranu iz udobnosti svoga doma na broj 031 333 584 ili 031 659 100, restoran Corner dostavlja hranu na vašu kućnu adresu. Za sve detalje posjetite i njihovu web stranicu Corner-osijek.hr.



[Nagradna igra]

Portal Osijek031 poklanja 1x1 porciju perkelta od soma. Nagradnu igru možete zaigrati na našoj Facebook stranici.

Nagradna igra je završena, a sretni dobitnik je: Matej Lončar.








[Sponzorirani članak]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: