Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic #20

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2007. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): ›
A odgovor na drugo pitanje - Titovih dolara.


Rekao sam da ja će se povijest ovih terena učiti nanovo, a što je još mučnije za ionako loše učenike - morat će pronaći modalitete neutralnosti kad se nalaze između dva ognja (kao Austrija ili Finska), jer nesvrstanost osim poslovnih kontakata danas nema smisla.

Što se dolara tiče, nema ni Tita, nema ni hladnoga rata. Možda su se sva sranja u Jugoslaviji i dogodila zato jer nikada nitko ni u njoj ni izvan nje nije bio siguran je li ona istok ili zapad.

Nesvrstana Jugoslavija bi još gore prošla, (scenario analiza) da su Rusi imali love za bacanje u vatru kao i Veliki Brat. Situacija je eskalirala, i možda bi baš ovdje bilo bojno polje, jer je kota strateški važna, lako osvojiva s dviju strana, a deklaratorno ne pripada nikomu.

Neki od nas moraju jasno vidjeti što žele i kamo žele ići, a onda to uvrtiti u glavu onima koji, kao što zlusch gore napisa, glagoljaju o društvu znanja, a ne znaju koja je prednja strana računala.

Možda znaš gdje je prednja strana računala, ali bolje više nemoj pametovat o stvarima o kojima nemaš pojma jer tvrdnja "lako osvojiva s dviju strana" to dokazuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2007. 12:18 
Naslov:  Re: Ponosni Osijekom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ti vjerujem kad kažeš da nisi mogao napredovati, ali to ne znači da je u svim tvrtkama tako i da bi trebali organizirat masovni zbjeg u Zagreb.


I ja vjerujem i tebi i njemu, ali ono što ima, a ti ne, je svijest da ima samo jedan par ruku, nogu, uha i očiju te jednu nakupinu sivih stanica i vijek trajanja od 3/4 stoljeća - pa se u skladu s tim i ponaša. Slijedi koncentraciju prilika, kapitala, poslovnih konjunktura...

Mislim, direktor neke velike firme nikada ne bi odlazio iz Osijeka, ali ako je za većinu nepovoljno, onda nema smisla seruckati o ljepoti parkova, jer ljudi ne pasu zelenu travicu i ne glodaju daske u Drvenparku.

I opet stara priča, neargumentirano omalovažavanje svih koji ne misle kao ti i navođenje stvari koje nemaju veze s postom kojeg si naveo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Možda znaš gdje je prednja strana računala, ali bolje više nemoj pametovat o stvarima o kojima nemaš pojma jer tvrdnja "lako osvojiva s dviju strana" to dokazuje.


Pomiri se, svi su dosta pametniji od tebe. Nema smisla poricati. Kad si sam, pogledaj svoju silku i zapitaj se... Je li moglo biti drukčije...? Jesi li mogao biti voljen, željen...? Jesi li mogao i ti dobiti zrno mozga...? I zašto taj pelikan u tvojoj glavi tako zaglušujuće lupa krilima i kljunom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2007. 14:04 
Naslov:  Re: Ponosni Osijekom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SUNCE - DRUŠTVO ZA PSIHOLOŠKU POMOĆ
368 888
Nazovi, možda još ima nade za tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2007. 15:28 
Naslov:  Re: Ponosni Osijekom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › SUNCE - DRUŠTVO ZA PSIHOLOŠKU POMOĆ
368 888
Nazovi, možda još ima nade za tebe.


odličaaaannnn!!!


cijelu đezvu kave za tebe... Very Happy osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: