Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ČUVANJE I DRESIRANJE PASA

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ellany
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2016. 21:59 
Naslov:  ČUVANJE I DRESIRANJE PASA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Planirate li godišnji odmor, prezaposleni ste ili idete na putovanje i ne možete povesti ljubimca sa sobom,.. Mi smo u mogučnosti pružiti mu 24 satnu brigu !

Vaš će pas imati na raspolaganju ograđeno dvorište sa pristupom u kući te svakodnevnu šetnju. Posjedujemo svu potrebnu opremu (igračke, četke, povodce, zdjelice,..) te ćemo omogućiti Vašem psu ugodan boravak.
U potpunosti se prilagođavamo željama vlasnika.

Po potrebi možemo doći u Vaš dom i prošetati Vašeg psa i pružiti mu odgovarajuću brigu i pažnju.
NAPOMENA: pas mora biti cijepljen protiv bjesnoće i tretiran protiv parazita (radi vlastite sigurnosti)

-Cijeli život provodim u prisustvu pasa (po zanimanju sam veterinarska tehničarka, aktivna u kinologiji, čuvanju različitih pasmina pasa višegodišnje iskustvo u radu sa različitim pasminama, izložbe pasa, službeni rad, socijalizacija,agility,itd. ) tako da znam koju odgovornost preuzimam te garantiram maksimalnu brigu o Vašem ljubimcu.

Na raspolaganju imam teren za obuku pasa ( 120x50metara) u Bilju te Vam mogu ponuditi dresiranje psa i socijalizaciju sa boravkom kod nas ili da se nalazimo po dogovoru, također organiziram i tečajeve poslušnosti u grupi ( hodanje uz nogu, sjedi, lezi, stoj, dođi, motivacija, dolazak na poziv, socijalizacija i teorijski dio).
NOVI GRUPNI TEČAJ POČINJE OVE SUBOTE ( 4.06.2016.) A MOŽETE NAM SE I NAKNADNO PRIKLJUČITI DO 3. SATA, BROJ MJESTA JE OGRANIČEN.
-Sa mojim psima sam položila razne ispite poslušnosti ( A0 , NP-A, natijecanja školovanih pasa, agility ....) , sa mojom kujicom border collia ove godine sam sudjelovala u TV Šou SuperTalent, na kojem smo plesale dog dancing . Za licenciranu trenericu pasa stažirala sam u Zagrebu u KOSSP-u gdje sam stekla još puno različitih iskustva u radu sa psima.... A na ovaj grupni tečaj pošto će po prvi puta biti organiziran na novom terenu u Bilju nudim čak 60% POPUSTA!


TAKOĐER PLANIRAM DRŽATI USKORO I AGILITY TEČAJ AKO NAS BUDE DOVOLJNO ZAINTERESIRANIH, ZA BILO KAKVE INFORMACIJE SLOBODNO NAZOVITE Smile

PRATITE NAS I NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/groups/845968338822060/?fref=ts

KONTAKTIRAJTE ME :

097 7371 712, pošaljite SMS ili poruku na email: [email protected]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: