Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



škola za pse

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
peggy
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2014. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel netko zna cjenik škole za pse iz višenjevca (prias)?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JOTA8482
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2014. 11:04 
Naslov:  Re: škola za pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav,
kupila sam belgijskog ovčara, ima 3mj...strašno je plašljiv...ne želi u šetnje, boji se svoje sjene. Ako ga i uspijem hranom namamiti van iz dvorišta, svaki lavež drugog psa, zvuk auta, ili čovjek u prolazu, potjera ga opet nazad. Imam ga tek tri dana, znam da je možda rano, čekam da se malo privikne i na nas i na okolinu....Hoće li ga to proći, i koliko dugo da čekam ?.. jer ne mogu ga niti naučiti da vrši nuždu vani...pokakio mi je cijelo dvorište Rolling Eyes Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2014. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JOTA8482 je napisao/la: ›
.. jer ne mogu ga niti naučiti da vrši nuždu vani...pokakio mi je cijelo dvorište Rolling Eyes Very Happy

znači kad sere pred tuđim dvorištem onda je u redu, a kad posere tvoje to ti se ne sviđa, mislim da pas nije za tebe, pogotovo belgijski ovčar, bolje da si uzmeš tamagočija

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.06.2014. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
znači kad sere pred tuđim dvorištem onda je u redu, a kad posere tvoje to ti se ne sviđa, mislim da pas nije za tebe, pogotovo belgijski ovčar, bolje da si uzmeš tamagočija

Lega to ti tako ide Very Happy tko je još vidio družit se s psom, raditi s njim, vježbati, trenirati, učiti, i tako to, kad je pas ionako za ukras Laughing

Pouka dana: srat će još veće količine, sad je još mali Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2014. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dezurni seronje su ispustili svoj teret na forumu,o moj jota kako su te samo docekali...uljepsao si im dan..
al da se osvrnem na tvoj post...pas ti je mlad,jos ni tebi ne vjeruje pa mu zbog toga daj malo vremena,puno ljubavi i sjest ce sve na svoje mjesto...ono sto ti ja predlazem je da prodes socijalizaciju sa njim i imat ces krasnog frenda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2014. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la: ›
dezurni seronje su ispustili svoj teret na forumu,o moj jota kako su te samo docekali...uljepsao si im dan..

Evo nešto i za tebe, odjebi... Ti si mi uljepšao veče, baš ću lijepo spavati

esseker81 je napisao/la: ›
al da se osvrnem na tvoj post...pas ti je mlad,jos ni tebi ne vjeruje pa mu zbog toga daj malo vremena,puno ljubavi i sjest ce sve na svoje mjesto...ono sto ti ja predlazem je da prodes socijalizaciju sa njim i imat ces krasnog frenda

Sva sreća pa si mu ti pomogao svojim savjetom, uzeti psa je odgovornost, pogotovo u gradu. Prije nego se uzme pas, prouči se ponašanje njegove pasmine, mora se znati za koju si namjenu uzeo tu pasminu, te se mora utuviti u glavu da je to živo biće i da ima svoje potrebe, i da za sve ovo NE POSTOJI APLIKACIJA koju instaliraš na mobitel pa onda ona hrani psa, daje mu vodu, vodi kod veterinara i skuplja govna po dvorištu.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2014. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
esseker81 je napisao/la: ›
dezurni seronje su ispustili svoj teret na forumu,o moj jota kako su te samo docekali...uljepsao si im dan..

Evo nešto i za tebe, odjebi... Ti si mi uljepšao veče, baš ću lijepo spavati

esseker81 je napisao/la: ›
al da se osvrnem na tvoj post...pas ti je mlad,jos ni tebi ne vjeruje pa mu zbog toga daj malo vremena,puno ljubavi i sjest ce sve na svoje mjesto...ono sto ti ja predlazem je da prodes socijalizaciju sa njim i imat ces krasnog frenda

Sva sreća pa si mu ti pomogao svojim savjetom, uzeti psa je odgovornost, pogotovo u gradu. Prije nego se uzme pas, prouči se ponašanje njegove pasmine, mora se znati za koju si namjenu uzeo tu pasminu, te se mora utuviti u glavu da je to živo biće i da ima svoje potrebe, i da za sve ovo NE POSTOJI APLIKACIJA koju instaliraš na mobitel pa onda ona hrani psa, daje mu vodu, vodi kod veterinara i skuplja govna po dvorištu.


prekrasno......znam da si lijepo spavao jer dnevna doza preseravanja i pametovanja za jucerasnji dan je upotpunosti iskoristena

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2014. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la: ›

prekrasno......znam da si lijepo spavao jer dnevna doza preseravanja i pametovanja za jucerasnji dan je upotpunosti iskoristena

Nadam se da su neki nešto i naučili

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ribarica
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2014. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš i dvd sa osnovnim vježbama, jer to što želiš možeš i sam napraviti a nije teško... ja sam psa dala u školu li ja sam bila prisutna svo vrijeme i nakon toga moraš s njim svakodnevno raditi ako želiš da uvijek bude poslušan ali i oni to vole, moj je njemački ovčar, on jednostavno uživa u naredbama, to shvaća kao igru i s drugim psom ću sama otpočetka bez škole....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2014. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ribarica je napisao/la: ›
Imaš i dvd sa osnovnim vježbama, jer to što želiš možeš i sam napraviti a nije teško... ja sam psa dala u školu li ja sam bila prisutna svo vrijeme i nakon toga moraš s njim svakodnevno raditi ako želiš da uvijek bude poslušan ali i oni to vole, moj je njemački ovčar, on jednostavno uživa u naredbama, to shvaća kao igru i s drugim psom ću sama otpočetka bez škole....

Gdje imamo taj DVD-e? Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ynalle
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2015. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trenutno sređujem agility teren za pse u Bilju ( kraj Osijeka) 120x50 metara . U velikoj želji da vlasnici što više vremena provode sa svojim psima, pokušaju ih nešto naučiti , spoje ugodno sa korisnim i dobro se zabave. Već nekoliko mjeseci aktivno treniramo agility, a osim toga bavimo se i psihologijom pasa te različitim vježbama poslušnosti. Ukoliko ste zainteresirani slobodno me kontkatirajte za bilo kakva pitanja.

- Agility je kinološka sportska disciplina u kojoj sudjeluju čovjek i njegov pas. Čovjekov zadatak je da usmjerava psa kroz stazu koja se sastoji od dvadesetak prepreka koje su poredane određenim redoslijedom. U agilityju mogu sudjelovati svi psi neovisno o pasmini i spolu ( pa tako i mješanci).

- Ukoliko ste zainteresirani za agility učlanite u grupu na facebooku "agility treninzi" i saznajte nešto više https://www.facebook.com/groups/845968338822060/?fref=ts


-Osim agilitya obučavam pse i osnove poslušnosti (sjedi lezi,čekaj,dođi) ,držim predavanja o tome kojim metodama se kvalitetno može raditi sa psom, kad kako i zašto se daju nagrade, dijelim savijete pri kupnji i odabiru psa... A osim osnova poslušnosti mogući je i napredni tečaj poslušnosti, učenje različitih trikova, dresirane službenog psa...


- Svu obuku radim pozitivnom metodom nagrađivanja kako bi pas bio što više fokusiran na vlasnika i učinio ono što od njega radimo jel on to želi a ne zato jel mora.


Ovdje možete vidjeti moju kujicu kako radi: https://www.youtube.com/watch?v=gnUwdH8gZbs


kontaktirajte me na broj: 097 737 1712
ili na email: [email protected]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 16.03.2016. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam nedano nabavaila psa kada je imao 2 mjeseca i odlučila odmah krenut s dresurom. To je najbolje dok su psi još mali i razigrani jer tada rade svakakve gluposti i iskušavaju vaše granice, ali ako im sve pokažete i radite s njima od početka, nema problema. Nauučite ih par osnovnih stvari: sjedni, daj šapu i lezi i svaki put kad vas posluša ga nagradite s nečim da to zapamti Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: