Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



za one usamljene ali koji ne žele biti!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
david-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Jug
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2007. 15:25 
Naslov:  za one usamljene ali koji ne žele biti!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ljudi.ovaj topic samo zato otvorio da si nađem netkog posebnog,odnosno posebnu.imate sve osnovne informacije o meni osim kako izgledam,ali ni to nije problem,poslat ću sliku preko msn-a ili maila.samo mi se javi na mob ili msn odnosno taj mail.volio bih da mi se javi neka cura koja je otprilike 165-170 cm,otkačena i da nije luda za cajkama(ovo mi i je najvažnije),jer ne želim ići na cajke......
eto ja sam rekao svoje.ako hoćeš javi se.hehe


i vi ostali usudite se i pišite.možda si i vi nekog nađete!!!nadam se da hoćete Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da ti malo izađeš van i baciš udicu? Smile Ili odi na iskricu....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.09.2007. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

david-os je napisao/la: ›
evo ljudi.ovaj topic samo zato otvorio da si nađem netkog posebnog,odnosno posebnu.imate sve osnovne informacije o meni osim kako izgledam,ali ni to nije problem,poslat ću sliku preko msn-a ili maila.samo mi se javi na mob ili msn odnosno taj mail.volio bih da mi se javi neka cura koja je otprilike 165-170 cm,otkačena i da nije luda za cajkama(ovo mi i je najvažnije),jer ne želim ići na cajke......
eto ja sam rekao svoje.ako hoćeš javi se.hehe


i vi ostali usudite se i pišite.možda si i vi nekog nađete!!!nadam se da hoćete Wink


Iskrica, smokva, sex pirat, eros, vel'ke dude...

To su ti neke stranice, ali i literatura, gdje mozes naci oglase ljudi koji, kao i ti, traze srodnu dusu...
Ipak, preporuka da malo izadjes medju ljude je mnogo bolja...
Ne bi vjerovao, ali kada si medju ljudima, najlakse ti je i upoznat nekoga, cak i zensku!!!
Probaj, lako je!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fhahjee1
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2015. 12:01 
Naslov:  Re: za one usamljene ali koji ne žele biti!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjećam se jednog dokumentarca..prikazivali su brutalno rezanje klitorisa djevoj(či)ci od nekih 14 godina.. taj čin je obavljala kuma i smatran je nekom vrstom zrelosti..nisam sigurna, ali mislim da se radilo o Indiji.

_________________
We offer up to date Testking - cisco certification exam practice questions with self paced test engine to help you pass Test-king microsoft certification exam and complete your ccent course ciis.edu you should also find. stevenson.edu
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: