Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što se to dogodilo s ljudima...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2013. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po meni je za sve kriv mentalitet čopora. Većina ljudi se ponaša po nekakvoj matrici. Kada sam išao u osnovnu školu glavne face su bili oni koji su tukli i vrijeđali druge, ako si stao u zaštitu slabijih odmah si bio papak. Izvrnute vrijednost, loš utjecaj medija, nedostatak odgoja i radnih navika pretvaraju djecu u debile.
Legendarni Marvin Gaye se davno to pitao :http://www.youtube.com/watch?v=r6jKE6YIxmc

Primećujem da dana, ako spomeneš u društvu da čitaš knjige, to izaziva ćuđenje epskih razmjera. Ljudi, čudna smo mi vrsta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2013. 15:29 
Naslov:  Re: Što se to dogodilo s ljudima...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki dan pričam sa čistačicom u jednoj osnovnoj školi, objašnjavala mi je kako su školarci "seksualno zlostavljali" betonske kalenice za cvijeće tijekom noći!! Nakon općenja sa kalenicama koje su bile razbacane po dvorištu zajedno sa zemljom, domar je ugradio armaturu u dno i ponovo ih postavio na postolje, zabetonirao ih...ali opet su školarci sa svojim kurikulum falusima uspjeli seksualno napastovati betonske kalenice koje su slijedeće jutro opet bile razbucane po dvorištu zajedno sa cvijećem!! Sutra je domar zabetonirao unutrašnjost kalenica i ponovo ih armirao za postolje...ali opet su ih školarci silovali!! Sada kalenice stoje poput arheoloških iskopian u Egiptu, razbacane po dvorištu!! Znam da nije tema ali sam morao napraviti UVOD...jer dalje mi priča čistačica kako je neki dan kupila smeće po dvorištu i pokraj nje naiđe školarac "kurikulumac", naša budućnost i naša snaga, naša "obrazovanost" i pljune žvaku pred čistačicu te kaže: "KUPI, KUPI...za to si plaćena" Evil or Very Mad !! Nema te pravobraniteljice dječjih prava koja bi me spriječila u izbijanju demona iz tog klinca da se radi o mom djetetu!! Obzirom da današnje "kurikulum" institucije odgajaju takve predatore, ne čudim se razgovorima iz uvodnog posta!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2013. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladež nam je obijesna, nema na čemu ispucati snagu osim na facebooku, twitteru, youtubu i ostalim tehnološkim pizdarijama.

treba njima dati jednu ORA-u da prave pruge, autocestu, obrađuju zakorovljene njive pa neka tamo "seksualno zlostavljaju" motiku i lopatu

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2013. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
treba njima dati jednu ORA-u d

vidiš, nije loša ideja..zastrašivat ih poslom osijek031.com smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lijepiivo
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2014. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
mladež nam je obijesna, nema na čemu ispucati snagu osim na facebooku, twitteru, youtubu i ostalim tehnološkim pizdarijama.

treba njima dati jednu ORA-u da prave pruge, autocestu, obrađuju zakorovljene njive pa neka tamo "seksualno zlostavljaju" motiku i lopatu


Nije ni čudno za mladež, ako pogledaš roditelje. Pa tisuće pijandura i probisvjeta pokupilo mirovine i boli ih taki za sve! A još ih slave i dižu im spomenike?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: