Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kada pustiš da se suze osuše na licu...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2011. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil monkey previše sereš, mene iskreno zabolila glava od tvog nesnosnog odvratno dosadnog preseravanja svojom pameću, da mi tako neki piše poput tebe i da moram citati 5 redova mislim da bi trčao brzinom munje do wc-a .
Autoru teksta svaka cast, ukratko, jednostavno izneseno sve na jedno mjesto.

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2011. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Na ovom sam portalu čitala sam puno lošije tekstove (stilski i gramatički), potpisane imenom i prezimenom a ne pseudonimom, pa ne vidim čemu tolika količina pljuvačke upravo po ovom autoru i tekstu.

Zajedniči nazivnik svim tekstovima je opsjednutost boldanjem.


to što ima i lošijih, ne znači da ovaj nije loš ... vjerojatnost pljuvačke je morala/trebala predvidjeti redakcija prije objave, pa bi se isto vjerojatno i izbjeglo, no, što je tu je

s druge strane, da autor nije htio objaviti, ne bi ni poslao tekst, a u tom slučaju mora biti spreman i na pljuvačku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.08.2011. 14:15 
Naslov:  Re: Kada pustiš da se suze osuše na licu...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2011. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la (Pogledaj post): › Evil monkey previše sereš, mene iskreno zabolila glava od tvog nesnosnog odvratno dosadnog preseravanja svojom pameću, da mi tako neki piše poput tebe i da moram citati 5 redova mislim da bi trčao brzinom munje do wc-a .
Autoru teksta svaka cast, ukratko, jednostavno izneseno sve na jedno mjesto.

Potpisujem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2011. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la (Pogledaj post): › Evil monkey previše sereš, mene iskreno zabolila glava od tvog nesnosnog odvratno dosadnog preseravanja svojom pameću, da mi tako neki piše poput tebe i da moram citati 5 redova mislim da bi trčao brzinom munje do wc-a .
buahahahahahaha osijek031.com smile ziviJo ti meni lega sto godina i da u tih sto makar jednu knjigu procitas!

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2011. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uf,bas mi je drago da se povela rasprava o formi napisanog, a ne da se vjecito hrpa komentara svede na politicka prepucavanja...

evil monkey je napisao/la: ›
ToniOsk je napisao/la (Pogledaj post): › Evil monkey previše sereš, mene iskreno zabolila glava od tvog nesnosnog odvratno dosadnog preseravanja svojom pameću, da mi tako neki piše poput tebe i da moram citati 5 redova mislim da bi trčao brzinom munje do wc-a .
buahahahahahaha osijek031.com smile ziviJo ti meni lega sto godina i da u tih sto makar jednu knjigu procitas!


Ima ljudi koji vole citati knjige dok obavljaju nuzdu.Dobro,knjige,casopise...neko stivo...Ako nista drugo,a ono nose mobitel sa sobom pa cackaju...

Pa mozda ToniOsk cesce citajuci ovdje retke "preseravanja" odluci da nakon munjevitog trcanja do wc-a nesto i procita,mozda knjigu neku,recimo,neko lako stivo za pocetak (ili pak da krene procitati sto nije procitao od zadane lektire...)
I,onda mu se ,mozda, upali lampica,sporo i polako...al' ipak...kako je ono sto evil monkey pise zapravo i uistinu,zamisli...istina!

A radi razvijanja ekoloske svijesti o mudrom koristenju vode savjetujem istom da pocne prakticirati citanje i u drugim prostorima...prije ce skuziti...sto je pisac htio reci...


Zadnja promjena: Bentena; 30.08.2011. 17:38; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2011. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo smiješan tekst..limunadica..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2011. 21:03 
Naslov:  Re: Kada pustiš da se suze osuše na licu...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne želim komentirati kvalitetu i umijeće pisanja, nego sadržaj i mentalni sklop ove osobe.
Malo mi je dosadilo oko sebe slušati i gledati slične pojedince.
Kao, svjestan si toga da ljude oko sebe ne cijeniš dovoljno, i to tek onda kad ih izgubiš, i sl.
Pa, onda se malo trgni, makni se od ljudi koji te ne čine sretnim, ispričaj se onima koji te vole (ili su te volljeli) i koje ti voliš što si kreten i izbori se za ono što te čini sretnim. Sve je moguće, uz dozu truda koju si dužan platiti zbog napravljenih grešaka.

Ti si osoba koja ljude dovodi do ovoga:


iz sebičnih razloga:
you knew you needed more time time spent alone with no distraction
you felt you needed to fly solo and high to definewhat you wanted

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
metaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.08.2011. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uostalom, smatram da Kartagu treba razoriti!

I zabraniti Hrvoju Juriću da objavljuje svoju prozu.

Svojim se frendovima uvijek može pisati preko facebook poruka. Zašto to činiti preko portala?

Uostalom, smatram da ne treba baš sve objavljivati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2011. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToniOsk je napisao/la: ›
Evil monkey previše sereš...


Ne sere, sve što je napisala je istina.

No, ja nisam htjela komentirati kvalitetu i stil pisanja, nego sam sadržaj teksta. O tome se radi.

game je napisao/la: ›
Ne želim komentirati kvalitetu i umijeće pisanja, nego sadržaj i mentalni sklop ove osobe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maslenko
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2011. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobar je tekst, potice na razmisljanje, a ovi koji ga pokusavaju komentirati sa gledista stilske i dobne strukture se neprestano suočavaju sa vlastitim kompleksima, nazalost zbog takvih ljudi rijetko sta uspije ispast dobro Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2011. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maslenko je napisao/la (Pogledaj post): › Dobar je tekst, potice na razmisljanje, a ovi koji ga pokusavaju komentirati sa gledista stilske i dobne strukture se neprestano suočavaju sa vlastitim kompleksima, nazalost zbog takvih ljudi rijetko sta uspije ispast dobro Smile


tekst je dobar za samog autora koji pisanjem lijeci svoje frustracije.

takav ispusni ventil je odlican, ali nije mu mjesto ovdje, nego na blogu, dnevniku, spomenaru, pismo lastanu, zadacnici 7b razreda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
metaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.08.2011. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maslenko je napisao/la: ›
...a ovi koji ga pokusavaju komentirati sa gledista stilske i dobne strukture se neprestano suočavaju sa vlastitim kompleksima, nazalost zbog takvih ljudi rijetko sta uspije ispast dobro Smile


Tekst je grozan. Potiče mučninu.

Ljudi koji se suočavaju s vlastitim kompleksima svjesni su svojih slabosti te se suočavajući s njima ispravljaju, mijenjaju, popravljaju... Zbog takvih ljudi i ono loše često ispadne dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maslenko
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tekst je grozan. Potiče mučninu.

Ljudi koji se suočavaju s vlastitim kompleksima svjesni su svojih slabosti te se suočavajući s njima ispravljaju, mijenjaju, popravljaju... Zbog takvih ljudi i ono loše često ispadne dobro.
[/quote]
Pa istina je da potiče mučninu, to bi i trebala biti njegova svhovitost, možda je stilski više blogerski i jednostavan na svoj način, ali to nije razlog da ga drugi kritiziraju na način na koji to većina radi u ovim postovima, jerl ipak ima određenu vrijednost. A kada sam govorio o kompleksima, mislio sam na tu većinu komentatora koji imaju potrebu umanjiti vrijednost nečega što je stilski i dobno ispod njihovih zamišljenih standarda. Mislim da zbog takvih "kritičara" rijetko šta uspije doći do većinskog izražaja. Ali ja inače ne čitam, pa su mi grozne stvari zanimljive Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2014. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nisam ovo shvatio kao književnu večer...stoga pozdravljam ovaj pokušaj....ruku na srce, sviđalo se to nekome ili ne, čovjek si je bar dao truda, ispisao svoje misli na papir, bez imalo ustručavanja vama na vidjelo...ne vidim što je u tome loše...
...nekom će se svidjeti, nekom neće...pa nismo svi isti niti svi jednako razmišljamo, što i jest normalno...
...na koncu - o ukusima se ne raspravlja...
radije mu dajte neke konkretne smjernice, ispraviti što je loše, pohvaliti dobre djelove i to bi bilo produktivno...
...na žalost, sve poruge teško da će mu biti od koristi....
....samo hrabro, digni glavu i kada napraviš ono što misliš da je najbolje, pogužvaj i baci pa pokušaj napraviti još bolje....
...sretno Smile....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: