Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki HDZ oštro protiv četnikovanja u Borovu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2013. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
....zbog čega ne bih objavio nešto što se novinari ne usude ili ne smiju?...zar je ovo nešto što bi trebalo skrivati...kao da se ništa ne događa...i nuditi takvoj gamadi ruku pomirenja...kao da smo mi bili agresori...kao da smo mi okupirali njihova sela i gradove, ubijali njihove žene i djecu, palili i pljačkali...
...da te podsjetim - mi ovdje raspravljamo o ponašanju manjine koja pokušava ponovo uvesti svoju samovolju u državu koju nisu htjeli i koju su terorizirali ne tako davno...stoga se spominje nekakav Pupovac i njegovi prihodi koje izdvajaju hrvatski poreznici...ne lupetaj i ne skreći temu u smjer koji bi tebi odgovarao...
...pitaj ga da li je išao na otvaranje kampa u Srbiju...u kojeg se šalju srpska djeca iz okolnih zemalja (i iz Hrvatske) na vojnu obuku...dogradonačelnik Vukovara je prisustvovao kao i nekakav srpski zbor iz Vukovara za kojeg se izdvaja triput veća svota iz proračuna nego za hrvatski...u čijoj smo mi to državi?...
...ono što ti misliš da sam očekivao, ako se ovak nastavi, nije jako daleko, vidjet ćeš...samo me zanima gdje ćeš ti u to vrijeme biti...
...nakon ovih tvojih komentara, milo_moje, mogu pomisliti samo da si, u najmanju ruku, srboljubac...ne znam što ljudi kojima se ne sviđa ova država, koji je ne žele i ne vole uopće rade u njoj...pa neće se država seliti radi vas, možete jedino pokupiti svoje stvari i otići tamo gdje vam je bolje...tada će i nama koji ostajemo bit bolje i ljepše...


....zbog čega ne bih objavio nešto što se novinari ne usude ili ne smiju?...zar je ovo nešto što bi trebalo skrivati...kao da se ništa ne događa...i nuditi takvoj gamadi ruku pomirenja...kao da smo mi bili agresori...kao da smo mi okupirali njihova sela i gradove, ubijali njihove žene i djecu, palili i pljačkali...

objavi i dokumentiraj,slikama ili videom,kako već želiš

...da te podsjetim - mi ovdje raspravljamo o ponašanju manjine koja pokušava ponovo uvesti svoju samovolju u državu koju nisu htjeli i koju su terorizirali ne tako davno...stoga se spominje nekakav Pupovac i njegovi prihodi koje izdvajaju hrvatski poreznici...ne lupetaj i ne skreći temu u smjer koji bi tebi odgovarao...

tko im je dao na samovolju mogućnost uvođenja ćirilice? HDZ-ova vlada,i lokalni političari HDZ,HSP, i za ne povjerovati SDSS.sad svi peru ruke,pa to su bili neki drugi političari,pogledaj samo karamarka i srba što pričaju

...pitaj ga da li je išao na otvaranje kampa u Srbiju...u kojeg se šalju srpska djeca iz okolnih zemalja (i iz Hrvatske) na vojnu obuku...dogradonačelnik Vukovara je prisustvovao kao i nekakav srpski zbor iz Vukovara za kojeg se izdvaja triput veća svota iz proračuna nego za hrvatski...u čijoj smo mi to državi?...

pitaj ga sam,nađi njegovu mail adresu i pitaj ga,on je hrvatski zastupnik i odgovorit će na svaki tvoj upit
već si otvorio jednu temu u vezi tog kampa,nemoj je prebacivati i ovdje

...u čijoj smo mi to državi?...

to se i ja pitam svaki dan kad odem u trgovačke centre,kad sipam goriva,kad kupim mlijeko,kad dignem slušalicu od telefona itd.uskoro koncesija autocesta,hepa,h.voda,h.šuma pa se svi možemo zajedno zapitati u čijoj smo mi to državi

...nakon ovih tvojih komentara, milo_moje, mogu pomisliti samo da si, u najmanju ruku, srboljubac...ne znam što ljudi kojima se ne sviđa ova država, koji je ne žele i ne vole uopće rade u njoj...pa neće se država seliti radi vas, možete jedino pokupiti svoje stvari i otići tamo gdje vam je bolje...tada će i nama koji ostajemo bit bolje i ljepše...

ja sve ljude cijenim po onome tko je kakav čovjek,bez obzira na boju,naciju,vjeroispovijed ili orijentaciju

srboljubac u svakom slučaju bolje nego srbomrzac,jer bi se opasno zabrinuo za svoje mentalno zdravlje

ne znam što ljudi kojima se ne sviđa ova država, koji je ne žele i ne vole uopće rade u njoj...pa neće se država seliti radi vas, možete jedino pokupiti svoje stvari i otići tamo gdje vam je bolje...tada će i nama koji ostajemo bit bolje i ljepše..

bec031, ako ti smatraš da samim time što si bio branitelj voliš hrvatsku više od mene,ja ću ti pustiti na volju.ja bih samo volio da se zlo sa početka 90-tih više nikad ne desi kod nas.tako će svima bit bolje i ljepše

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
papundek57
Offline
Avatar

Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.02.2013. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Milo moje,milo mame svoje"!

_________________
Ne treba se plašiti žena koje padaju, već onih koje po svaku cijenu žele da ih podignete.
Budi uvijek spreman da govoriš ono što misliš, pa će te podli ljudi izbjegavati.
Čak i štetna istina vrijedi više od korisne laži.
Oko za oko, pasta za zube!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2013. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

papundek57 je napisao/la: ›
"Milo moje,milo mame svoje"!


jesam,ja volim svoju mamu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2013. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nemam više volje niti namjere odgovarati na tvoje provokacije, milo_moje....uživaj dok možeš...sve što sam rekao dokumentirao sam...tko je htio vidjeti vidio je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2013. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
...nemam više volje niti namjere odgovarati na tvoje provokacije, milo_moje....uživaj dok možeš...sve što sam rekao dokumentirao sam...tko je htio vidjeti vidio je...

pa di si bec031, jednostavno te nema na forumu, a čekam te kao ovo sunce.
a najjače mi je ovo ..uživaj dok možeš..što ti ovo znači Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2013. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2013. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



cijeli ovaj naslov je izvučen iz jedne njegove rečenice na kraju teksta, tekst je objavljen u večernjim novostima, a šta očekuješ da je trebao reći srbijanskim novinama.

bec031 je napisao/la: ›
http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=27939%3Adavor-dankini-kako-se-suprotstaviti-puzeem-dravnom-udaru-i-ukidanju-republike-hrvatske&catid=43%3Aglas-hrsvijeta&Itemid=151

...eto o ovome govorim cijelo vrijeme...a to ne žele vidjeti oni koji isto podržavaju...

o ovome neću, jer ne komentiram ove novinare

P.S. ja sad odoh na promenadu da brčkam noge u dravi, adio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2013. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kao što braniš Pupovca, očekivano si skočio i u obranu ovog četnika...sad me pitaj kako znam da je četnik...pa da si bio tu gdje je trebalo i kada je trebalo znao bi i ti...ali evo:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/972141_392829407500792_2028586200_n.jpg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
...kao što braniš Pupovca, očekivano si skočio i u obranu ovog četnika...sad me pitaj kako znam da je četnik...pa da si bio tu gdje je trebalo i kada je trebalo znao bi i ti...ali evo:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/972141_392829407500792_2028586200_n.jpg

vidi bec031, razlika između pupovca i stanimirovića je velika, barem ti bi trebao znati razliku, kad već kažeš da si ti bio tu, a mi ostali nismo ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: