Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.03.2013. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja s čovjekom vodim normalan razgovor... Odgovor sam dobio i Amen. Escape je očito radio sa OBŽ, sad kada su prestali i zašto meni nije bitno jer nemam uvid u sve...
Ja sam javno pitao i dobio javni odgovor

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2013. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
audiworld je napisao/la: ›
Ja sam ovdje postavio pitanje! Ako nije tajna, jel...

P.s. @Korina taj kerber stav ti nije dobar... Ložiš se na vrlo jednostavna pitanja... Ja sam samo pitao zna li netko je li to istina ili nije, nikakve zaključke nisam izvodio..
I dalje stoji pitanje!


Ti se ovdje samo Qrčiš.

Mene ako nešto zanima, ja pitanje postavim samom izvoru, pogotovo kada se ta osoba ovdje javno stavila na raspolaganje.

Čovjek i na FB iskreno odgovara na pitanja i provokacije, ne služi se demagogijom kao većina stranaka.

Druga stvar je što tebe samo zanima tračeraj jer ti sad nama tu moraš nešto dokazati.
Rolling Eyes

 Kad je netko na stranačkom valovu,
lako se dogodi, da su mu uši i oči zamazane stranačkim napojem, pa ne vidi ono što je drugima očito.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.03.2013. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valov, napoj? Čudio bih se da je to netko normalan napisao, ali od tebe me ništa ne čudi. Stvarno si karikatura...

A sada poziv modovima da ovo stave u off skupa sa postom bastiona i predziđa pravde, poštenja, morala i svega onoga najboljeg u ljudima sime031. Čovjeka koji ne jede napoj iz valova, koji ima stil i razinu komunikacije u najmanju ruku a1 razine diplomata.
Ja Vargi postavim pitanje, čovjek odgovori a kerberi počnu režati. Daj se barem sinkronizirajte...

P.s. Simo031 tu "doskočicu" s valovom i napojem koristio si i neki dan na temi voljeng HDZ-a samo si tamo ispao jako pismen sa svojom EVROPOM... Ajde malo inovacija brate mili. Jesi iz Svinjarevaca?

P.p.s. Od svega što si "ispravio" slučajno si pogodio "li" , ostalo je 1.a! Ne idu tamo zarezi simo, crni simo!


Zadnja promjena: audiworld; 30.03.2013. 0:35; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2013. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Valov, napoj? Čudio bih se da je to netko normalan napisao, ali od tebe me ništa ne čudi. Stvarno si karikatura...

A sada poziv modovima da ovo stave u off skupa sa postom bastiona i predziđa pravde, poštenja, morala i svega onoga najboljeg u ljudima sime031. Čovjeka koji ne jede napoj iz valova, koji ima stil i razinu komunikacije u najmanju ruku a1 razine diplomata.
Ja Vargi postavim pitanje, čovjek odgovori a kerberi počnu režati. Daj se barem sinkroniziraje...

Očito si se prepoznao u mom komentaru.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2013. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
P.s.Simo031 tu "doskočicu" s valovom i napojem, koristio si i neki dan na temi voljenog HDZ-a, samo si tamo ispao jako pismen sa svojom EVROPOM... Ajde malo inovacija brate mili. Jesi li iz Svinjarevaca?


 Različiti valovi, a ista moralna kategorija na njima, tako da je doskočica, kako ju ti nazivaš primjenjiva u oba slučaja.
Pogodio si. Ja sam nepismeni seljak iz Svinjarevaca, i tu sam samo radi tebe, da me podučiš pismenosti.
Isprika svima zbog offtopica.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: