Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2013. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Ali od tih Vlada treba prepisivati transparentne postupke Javne nabave.... Eno ti tema Vodovod Osijek na naslovnon str. pa čitaj kakve gluposti valja vrli Bubi. Vodovod uprihodi 220 milijuna kuna, ali samo 30% od računa za vodu, ostalo na tržištu. Kojem krvavom tržištu? Smanjite nam onda vodu za 70% vaša jedina zadaća je vodoopskrba! A "ulažu" pare koje nemaju, za koje natječaj nije raspisan i za koji i kada bude raspisan moraju biti najbolji!

@simo sramotiš se. Ja ti više neću replicirati jer ti ne shvaćaš. A to tvoje citiranje svakog reda je i više nego jadno,jadniji su jedino tvoji osvrti na citirano.
Neki dan si branio Vargu kao brata rođenog, sada se tu brukaš. @Osječanin ima zanimljivu tvrdnju,ali je tajanstven.

Sve sam ti rekao šro sam mislio, a ti sada hdssbovskim tehnikama udaraj kolko hoćeš i idi u offtopic! Sramota me diskutirati s tobom, majke mi.

Burić i ekipa izvršili pritisak u Saboru i medijima. Ahahhaahahhahaha! Vršili su i za vašeg vožda i pare skupljali i osuđeni za to pa ih Vlada nije poslušala.
Džabe tebi staž na forumu kada si kalcificiran...


Vrkica, nema dovoljno Vrkica u postu... mozes ti to bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2013. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
...

...

Glavaša, nema dovoljno glavaša u postu... možeš ti to bolje. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
 



 Skoči u forum: