Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako se maltretiraju srbi povratnici!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2013. 22:49 
Naslov:  Kako se maltretiraju srbi povratnici!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U laburiste primili jednog od vođa bivše „SAO Krajine“, Nikolu Katića!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2013. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2013. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa puna je policija "bivsih" cetnika, ako mogu u policiju drzave koju su unistavali zasto ne bi i u politiku ?
ja sam za to da im svima koji su sudjelovali u agresiji odmah povodom ulaska u EU (radi smanjenja kasnijih guzvi i birokracije) automatski dodjelimo drzavljanstva , te mirovine jer ipak su ratovali na teritoriju ove drzave

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2013. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ti je naslov teme promašen, i to do bola.

Ako si pažljivo pročitao članak koji si postao, predsjednik benkovačkih laburista ti je sam odgovorio na koji način primaju ljude u stranku:
No, na naše iznenađenje Janus nam je potvrdio ovu informaciju, rekavši kako njega "pri nečijem upisu u stranku zanimaju samo dvije stvari":

- Da nije član neke druge stranke i da nije osuđivan.

c/p sa http://www.braniteljski-forum.com/forum/showthread.php?t=17982&p=249004#post249004

uopće ne razumijem što si htio postići sa ovom temom, jer sam autor članka već u idućoj rečenici kaže: " Katić više nije član SDSS-a, a za svoje učešće u ratu nije osuđivan zbog Zakona o amnestiji što ga je donijela još Tuđmanova vlada. "
te dalje sam predsjednik benkovačkih laburista kaže: " - Da, neki su mi ljudi nedavno skrenuli pažnju i na slučaj Nikole Katića, ali što ja tu imam istraživati. Ako čovjek nije osuđivan, za drugo me ne bi trebalo biti briga - kaže Janus."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: