Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Avatar-duda (offtopic)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2006. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la: ›
ULETI SU NEPOTREBNI, PONEKAD ČAK NITI UPOZNAVANJE NIJE NUŽNO
Eo jedan moj doživljaj prije 2 g.
Bila je Nova Godina, tamo na kružnom što je pravio Slavnonski radio.
I pošto je osvjetljenje bilo jako slabo a gužva jako velika bilo mi je problem uočiti neku zgodnu(po mogućnosti visoku) i samu curu. I tako , došlo 12h, sretna NG svima, cmok, cmok sa svim poznatima, vidim neku visoku curu 3 m od sebe koja mi se činila poznata (napominjem da je bilo mračno a ona je bila okrenuta poluprofilom, tako da ju nisam vidio dobro), potapšem ju po ramenu da se okrene, pogledam facu jednu sekundu, kažem: "Sretna Nova" užvalim ju, i nakon minutu žvaljenja otvorim oči, odmaknem se, skontam da ju ipak ne znam, kažem :"Joj, sorry, zamjenioh sam te s nekim...ajd bok"i krenem, ona: "Čekaj, ajmo se upoznati", ja:"Joj, žurim naći (nešto promrmljam)..." i odmem.
šta kažete na to?
Nisam ju dobro vidio, nisam se upoznao s njom, odmah sam ju užvalio, nisam se htio upoznati nakon žvaljenja Arrow znam, ponio sam se kao Shue-pack Embarassed , al jebiga, nije mi se sviđala, a i to je prvi puta u životu da sam se ponio ko Shue-pack pa će te mi oprostiti...
Ima li kakvih komentara? Da li netko ima sličnu priču?


e sorry al tvoj avatar mi je odvratan..p.s. u biti je ta duda u djetetovim ustima katastrofa...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
[email protected] je napisao/la: ›
ULETI SU NEPOTREBNI, PONEKAD ČAK NITI UPOZNAVANJE NIJE NUŽNO
Eo jedan moj doživljaj prije 2 g.
Bila je Nova Godina, tamo na kružnom što je pravio Slavnonski radio.
I pošto je osvjetljenje bilo jako slabo a gužva jako velika bilo mi je problem uočiti neku zgodnu(po mogućnosti visoku) i samu curu. I tako , došlo 12h, sretna NG svima, cmok, cmok sa svim poznatima, vidim neku visoku curu 3 m od sebe koja mi se činila poznata (napominjem da je bilo mračno a ona je bila okrenuta poluprofilom, tako da ju nisam vidio dobro), potapšem ju po ramenu da se okrene, pogledam facu jednu sekundu, kažem: "Sretna Nova" užvalim ju, i nakon minutu žvaljenja otvorim oči, odmaknem se, skontam da ju ipak ne znam, kažem :"Joj, sorry, zamjenioh sam te s nekim...ajd bok"i krenem, ona: "Čekaj, ajmo se upoznati", ja:"Joj, žurim naći (nešto promrmljam)..." i odmem.
šta kažete na to?
Nisam ju dobro vidio, nisam se upoznao s njom, odmah sam ju užvalio, nisam se htio upoznati nakon žvaljenja Arrow znam, ponio sam se kao Shue-pack Embarassed , al jebiga, nije mi se sviđala, a i to je prvi puta u životu da sam se ponio ko Shue-pack pa će te mi oprostiti...
Ima li kakvih komentara? Da li netko ima sličnu priču?


e sorry al tvoj avatar mi je odvratan..p.s. u biti je ta duda u djetetovim ustima katastrofa...


kakve to veze ima s temom ili s bilo čime darkmark! osijek031.com smile

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: