Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lopovluk u ZZJZ-u OBŽ - na hranu i piće trošilo se i do milijun kuna!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2013. 0:02 
Naslov:  Lopovluk u ZZJZ-u OBŽ - na hranu i piće trošilo se i do milijun kuna!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2013. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hej, licemjeri - vaših afera ima toliko da ne bi stalo ni u trilogiju.....odakle vam obraza za prozivanje drugih???....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.01.2013. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle ovaj lopovluk treba sto? Oprostiti? Zaboraviti? Nek im svima sude pa i tebi ak si nesto ukrala. A bome i meni...

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2013. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne treba ni zaboraviti ni oprostiti...osobno me smeta licemjerje, jer smatram da nisu niti najmanje kompetentni prozivati druge, a sami su se obogatili na načine koji nisu niti najmanje legalni.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.01.2013. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I nek trunu u zatvoru svi koji su krali. Zajedno s ovima. Ali lopovi imaju ime i prezime. Generalizirat nije dobro. Nisu ni svi Hrvati lopovi samo zato sto je jedan ukrao

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2013. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi koji su podržavali HDZeovu politiku su na određeni način držali Ljestve Ivi i njegovoj kamarili dok su pljačkali Hrvatsku. Dati glas na izborima HDZeu je čin Amnestije prema tim ljudima...
Dakle svi koji su glasali za HDZ, suučesnici su...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2013. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
I nek trunu u zatvoru svi koji su krali. Zajedno s ovima. Ali lopovi imaju ime i prezime. Generalizirat nije dobro. Nisu ni svi Hrvati lopovi samo zato sto je jedan ukrao

 Lopovi imaju imena i prezimena, i trebaju svi odgovarati bez obzira na stranačku ili neku drugu boju, i oko toga ne smije biti dvojbe. Međutim nameće se pitanje kredibiliteta stranke/udruge, protiv koje se priprema/vodi sudski proces? Protiv brojnih visokopozicioniranih HDZ-ovaca vode se sudski procesi, a i protiv same stranke je čini mi se podignuta tužba. Ako je samo dio istinit, tad se može pretpostaviti da se radi o nekoj vrsti kriminalne organizacije. Ima li takva organizacija moralno pravo upirati prstom u nekog zbog nekog nemoralnog čina? Naravno da ima, ali tad je to je licemjerje o kojem gore zmija priča.
 Siguran sam da ima poštenih i časnih ljudi u HDZ-u, no šteta i sramota koju su nepošteni HDZ-ovci nanijeli njima i stranci u cjelini, je vjerojatno nepopravljiva, i zasigurno će ljudi još dugi niz godina na HDZ-e gledati sa velikom rezervom i nepovjerenjem. Svi pošteni HDZ-ovci koji se ozbiljno i časno žele baviti politikom, svoju političku karijeru nastavit će u nekim drugim strankama ili nekom drugom novom HDZ-u koji će se roditi kad završe sudski sporovi, krivci budu kažnjeni, a cijela politička garnitura koja je bila u vrhu HDZ-a za vrijeme lopovluka nestane sa političke scene.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2013. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kredibilitet, točno @Simo...pametnom dosta.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2013. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel postoji i jedna stranka koja je na lokalnoj ili državnoj razini obnašala vlast a da njeni članovi nisu krali, muljali, zapošljavali svoju ekipu, ukratko koristili svoj položaj za lopovluk ? volio bih vidjet tu stranku..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2013. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › jel postoji i jedna stranka koja je na lokalnoj ili državnoj razini obnašala vlast a da njeni članovi nisu krali, muljali, zapošljavali svoju ekipu, ukratko koristili svoj položaj za lopovluk ? volio bih vidjet tu stranku..

 U svakom žitu ima kukolja, u svakoj stranci ima lopova. No bitna razlika između HDZ-a i neke druge stranke, je u tome što su oni daleko više participirali u izvršnoj vlasti, nego bilo tko drugi, i samim tim su najodgovorniji za stanje u kojem se država našla. Zahvaljujući njima, hrvatska kola su krenula nizbrdo (hint: megalomansko umirovljenje branitelja umjesto zapošljavanje istih,neprocesuiranje ratnih zločinaca i ratnih profitera itd.), a svi znaju da kad kola krenu nizbrdo nemoguće ih je zaustaviti dok ne dođu do dna padine. Jednako tako valja povući paralelu između broja optužnica protiv članova HDZ-a i članova svih ostalih stranki, a i optužnica protiv same stranke kao pravne osobe, dovoljno govori sam za sebe. Sve to skupa (uz sve ono što nisam naveo da ne idem beskonačno široko sa odgovorom) meni je dovoljno da zaključim da je HDZ-e daleko gora opcija od bilo koje druge političke opcije za Hrvatsku.
 Naravno, dozvoljavam da se radi o mojoj krivoj procjeni, no teret kriminalnih afera koji HDZ-e trenutno nosi na leđima su kreator moje ocjene HDZ-a, i teško da ga išta može promijeniti bez velikih kadrovski promjena unutar same stranke.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2013. 22:50 
Naslov: Oh yes ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije bitno koja je stranka, samo da je čovjek pošten a takvih je danas jako malo,moraš ih tražit povećalom Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: