Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tenja: Novoseliću stanje zadovoljavajuće, za stanovnike noćna mora!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2013. 21:30 
Naslov:  Tenja: Novoseliću stanje zadovoljavajuće, za stanovnike noćna mora!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2013. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la: ›
...

 Čiste laži, ili prljave istine. HDZ-ova standardna retorika. osijek031.com smile
Nakon svih Vaših blamaža, trebat će Vam puno više od pljuvanja po političkim oponentima.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2013. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
HDZ Osijek je napisao/la: ›
...

 Čiste laži, ili prljave istine. HDZ-ova standardna retorika. osijek031.com smile
Nakon svih Vaših blamaža, trebat će Vam puno više od pljuvanja po političkim oponentima.


ajd molim te odi do ove ulice pa onda reci da lazu Rolling Eyes
ja sam nazalost primoran prolaziti tamo ponekad, tj primoran sam zaobilaziti doticnu jer ne vozim terenac...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2013. 5:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
HDZ Osijek je napisao/la: ›
...

 Čiste laži, ili prljave istine. HDZ-ova standardna retorika. osijek031.com smile
Nakon svih Vaših blamaža, trebat će Vam puno više od pljuvanja po političkim oponentima.


ajd molim te odi do ove ulice pa onda reci da lazu Rolling Eyes
ja sam nazalost primoran prolaziti tamo ponekad, tj primoran sam zaobilaziti doticnu jer ne vozim terenac...

Radi se o drugoj navedenoj kategoriji. Prljavoj istini. HDZ-e nema moralno pravo izvlačiti bilo čiji prljavi veš na površinu, jer je to licemjerje, a licemjerje je gore od laži, i tuđih prljavština. U najmanju ruku bi bilo pristojno da šute onoliko dugo koliko godina zatvora bi trebali dobiti dobiti neki njihovi istaknuti članovi. Nadam se da nisu svi takvi, no strašno je što se dogodilo Hrvatskoj sa njihovim placetom, i zbog toga su zaslužili svaku moguću osudu i kritiku.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.01.2013. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Simo slažem se, ali je isto tako indikativno da su oni jedini ovo kritizirali, a treba to iskritizirati. Mene ne mogu uvjeriti da ih je zaista briga za narod, ali eto takvim akcijama koje stanovništvo pati, netko će povjerovati

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.01.2013. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): › Simo slažem se, ali je isto tako indikativno da su oni jedini ovo kritizirali, a treba to iskritizirati. Mene ne mogu uvjeriti da ih je zaista briga za narod, ali eto takvim akcijama koje stanovništvo pati, netko će povjerovati



...i sad su oni super, jer su jedini ovo kritizirali???....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.01.2013. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anakonda ti imas gadnih problema s čitanjem ili sa shvacanjem stvari. Procitaj opet komentar pa daj mi molim te izvuci gdje sam rekao da su super?

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2013. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la: ›
Simo slažem se, ali je isto tako indikativno da su oni jedini ovo kritizirali, a treba to iskritizirati. Mene ne mogu uvjeriti da ih je zaista briga za narod, ali eto takvim akcijama koje stanovništvo pati, netko će povjerovati

 Naravno da je opravdano očekivati da se po završetku radova, u što kraćem roku, trasa vrati u prvobitan položaj, i to nije niti jedan trenutak bilo upitno.Da je bilo tko drugi otvorio temu, ne bih niti reagirao, ali njihovo licemjerje nikako ne mogu prešutjeti. Nakon svega što su učinili svom narodu, HDZ-e je izgubio vjerodostojnost, i odvratno mi je kad oni nekom nešto nabijaju na nos. Fuj! Gade mi se!

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.01.2013. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro ne bih išao tako daleko da bih bilo koga okarakterizirao sa gadi mi se, jer nisam takav, ali shvaćam takve stavove prema njima. Milijun puta sam već istaknuo (Anakonda dobro pročitaj iduće riječi) da moj glas dobit neće, i da ide laburistima, ali isto tako priznajem im da su ipak nešto rasčistili od kriminalaca iz svojih redova. Nedovoljno naravno. S druge strane imamo tu nekakve lokalne nazovi demokratske poštenjačine koji ako si velik kriminalac dobiješ za nagradu - mjesto u Saboru. Ono podmitiš suca - ajd u Sabor. Muljaš s putnim nalozima - opa ajd opet u Sabor.

Ali kakav god da je taj HDZ, bit će ljudi koji će im na ovaj način dat glasove. Isto što oni sada rade je radio i HSP prije 2005. Išao od ulice do ulice, ukazivao na sve moguće rupe, rupice, nepravilnosti, i opa zasjeo na čelo grada Very Happy. Mislim da se ovaj put to ipak neće dogoditi jer smo mi osječani glupani koji više volimo dovest na vlast lika imenom Branimir koji je bio šerif, Bog i batina i apsolutni vladar kad se pljačkalo sve u Slavoniji.

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2013. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve koji su se poslužili politikom za stjecanje svojih materijalnih bogatstava treba pozatvarati. Osobno sam apolitičan i ne odobravam nikakve poteze bilo kojeg političara ako oni nisu za dobrobit hrvatskog naroda i države. Apsolutno je nebitno koju boju taj političar nosi.
Konkretno, u mjestu čiju politiku donekle i pratim nema ni traga HDZ-u ali netrpeljivost između vladajućih rezultira užasne i, za mjesto, pogubne rezultate.
Dakle, potpuno je besmisleno pljuvati po jednima a braniti druge...jer obje su se opcije (od do sada vladajućih) već dokazale...i u pozitivnom i u negativnom svjetlu...

No, pojedinci su i dalje skloni u jednima primjećivati iverke dok u drugima ne vide (točnije rečeno ne žele vidjeti) balvane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: