Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2012. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Čitam komentare na Internetu i ne vjerujem kako ljudi mogu biti tako licemjerni. Jedno 85% njih je "pametno" pa pišu da su susjedi krivi, da bi oni učinili ovo da su bili tamo, oni bi ono... Najbolji su mi oni koji pametuju da je trebalo razvaliti vrata. How yes no! Sigurno bi netko to napravio i možda završio dva metra pod zemljom, umjesto nesretne žene ili zajedno s njom. Ukratko, lako je biti general poslije bitke!

I sama sam se našla u situaciji da sam jednom nešto anonimno dojavila, daleko bezazlenije od ovoga i na kraju samo sebi navukla probleme na vrat. Zbog toga bih dobro razmislila bih li opet ponovila isto. Poučeni iskustvom, ljudi jednostavno više nemaju povjerenja u organe vlasti.

Dalje, kako znati da se zaista radi o pokušaju ubojstva, kada je danas, nažalost, nasilje postalo uobičajeno i ljudi nisu sigurni trebaju li reagirati ili ne? Tko zna je li i prije bilo razmirica između ovo dvoje ljudi, a po svemu bih rekla da ovo nije prvi put. Zamislite sljedeću situaciju: dvoje se svađa, psuju si, govore ružne stvari, prijete i sl. - vi reagirate, oni se sljedeći dan pomire, a vi ostanete pokakani i još vam se možda nasilnik želi osvetiti. Radi se o jako škakljivim stvarima i nitko ne zna kako bi zapravo reagirao, sve dok se ne nađe u takvoj situaciji.

I na kraju, susjedi su u ovom slučaju ispali glavni krivci, a ne onaj koji je nožem usmrtio nesretnu ženu! Dajte, molim vas! Pa taj bi ubio nju ili nekoga, samo je bilo pitanje vremena.

A ovu Ćaletinu izjavu mislim da nije potrebno komentirati... Shocked


na čemu si ? osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: