Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'HDSSB sliči na meksički narkokartel, a ne na stranku'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Političar
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2012. 10:55 
Naslov: Fight 'HDSSB sliči na meksički narkokartel, a ne na stranku'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pod nazivom: 'Narkomani, svodnici, lopovi, falsifikatori, silovatelji, podmićivači, šverceri ukradenim automobilima i izbori za grad Osijek', predsjednik osječkog HSP-a, Josip Vuković, obrušio se danas na čelnike HDSSB-a, HDZ-a i HSP-a dr. Ante Starčević. Ponukan posljednjom aferom HDSSB-ovca Ivana Drmića, uhićenog u BiH jer je vozio ukradeni automobil, podsjetio je na kriminalne slučajeve uz koje se povezivalo i čelnike drugih političkih stranaka





Drmić je poznat po krađi glasova na izborima za predsjednika HDZ-a, kada je – prema vlastitom priznanju – krivotvorio nekoliko stotina glasačkih listića za Ivu Sanadera, što mu je omogućilo tijesnu pobjedu nad Ivićem Pašalićem. Priznao je i pokušaj podmićivanja sudaca Vrhovnog suda kako bi donijeli povoljniju presudu Branimiru Glavašu, zbog čega je pravomoćno kažnjen.

Na suđenju Dragi Tadiću u istom predmetu, prekjučer je svjedočila Sanja Marketić, također pravomoćno presuđena na temelju vlastitog priznanja, za pokušaj podmićivanja. Prije nje u istom je postupku i osječki gradonačelnik Krešimir Bubalo priznao kako je Marketić i Drmića, u vrijeme dok su praćeni zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela, vodio u posjet bivšem predsjedniku RH, Stjepanu Mesiću.

'Kriminal je način života čelnika HDSSB-a'

'Da krivotvorenje i lopovluk nisu strani visokim dužnosnicima HDSSB-a, govori i činjenica da je njihov drugi saborski zastupnik, Zoran Vinković, pravomoćno osuđen za lažno prikazivanje i naplatu putnih troškova za dolazak u Sabor', rekao je Vuković i podsjetio na majicu s natpisom: 'Ja neću bježati u Bosnu', što ju je nosio u sabornici još kao zastupnik SDP-a, a sada hodočasti u Mostar.

Za liječnika Boru Grubišića, zastupnika HDSSB-a iz Slavonskog Broda, Vuković se prisjetio medijskih napisa o navodnom spolnom zlostavljanju jedne svoje pacijentice, što kaže da nikad nije demantirao. Zločine, pak, čelnog čovjeka te stranke, zbog kojih služi kaznu u mostarskom zatvoru, danas nije želio nabrajati.

Iz svega toga Vuković zaključuje kako je kriminal način života čelnika HDSSB-a i njihovo prirodno okruženje. Govoreći o ulaganjima osječke i županijske vlasti, zamjećuje kako im je najpoznatija investicija kuća u Drinovcima u BiH, a sljedeća bi mogla biti izgradnja privatnog zatvora u Mostaru, u koji bi preselio njihov šef.

'Zato se stječe dojam da se radi o meksičkom narkokartelu, a ne o parlamentarnoj političkoj stranci u Hrvatskoj', ustvrđuje Josip Vuković.

Droga, mito, prostitucija…

Obrecnuo se i na Ružu Tomašić, predsjednicu HSP-a dr. Ante Starčević, poznatu po borbi protiv narkomanije, koja je na optužbe da joj se kćer drogira obećala da će joj u tom slučaju odsjeći kosu. Podsjetio je i da je nedavno s marihuanom uhićen sin glavnog tajnika stranke, Pere Ćorića, poznat po zloporabi droga već pet godina.

'Ta gospoda ne mogu riješiti probleme u svojim obiteljima, a kamoli u državi ili gradu. Pridruženog im člana, Gordana Matkovića, bivši šef Branimir Glavaš optuživao je za primanje mita od 200.000 kuna isplaćenih u osječkom restoranu Javor. Predsjednica Tomašić najavljuje koaliciju s HDZ-om kojem se baca pod noge, a nas je optuživala za suradnju s tom strankom', ističe Vuković.

Nije poštedio ni HDZ, navodeći bivše čelnike stranke i Vlade od kojih su neki već u zatvoru, a drugima to tek prijeti. Optužio je i predsjednika stranke, Tomislava Karamarka, da je kao bivši prvi policajac u državi morao znati sve, a sada tvrdi da ne zna ništa, te da je u Osijeku zataškao slučaj podvođenja maloljetnica jer su za svodništvo pod istragom bili istaknuti hadezeovci. Stoga zaključuje da on i Ruža Tomašić zaslužuju jedno drugo.

'Ako je Sanader uhićen u Austriji, Čačić u Mađarskoj (HNS i HDSSB su u Osijeku u koaliciji - op. a.), a Glavaš u BiH, onda su nedjelima objedinili bivšu Austrougarsku Monarhiju.
S navedenom bandom ubojica, svodnika, lopova, pedofila, falsifikatora i švercera mi kad stranka i ljudi nemamo dodirnih točaka i na izbore izlazimo samostalno', zaključio je Josip Vuković, kojega je HDZ još 1995. godine tužio za uvredu i klevetu jer je u interviewu Feral Tribuneu rekao da su na listama HDZ-a ubojice i ratni zločinci. Postupak je okončan oslobađajućom presudom.

Svi u Hrvatskoj vide kakvi ljudi nas vode samo mi ne! Inati se Slavonijo, pa budi gladna i žedna!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2012. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima tu puno istine...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2012. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od cijele ove price...više boli cinjenica ..kako sve ovo svi odavno znaju....no nikoga nije briga...
narod i dalje okrece glavu...slegne ramenima...i ide dalje....i opet na izborima se inate...

eto i ovaj post je živi dokaz kako funkcionira naše društvo
na ovom forumu nema jebene teme...u kojoj se ne pojavljuje glavaš i njegova stranka....

i sad konacno kad netko nešto konkretno napiše....za doticnu stranku...sad nema 2 odgovora......
ma gospodo draga....zaslužili ste to što sad imate...zaslužili ste još vecu bijedu...jer za drugo se ne znate izboriti.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2012. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa eto ako su nama jedini problem te 3-4 stranke koje se prozivaju, onda smo mi kao narod taj problem riješili! Na izborima smo pokazali svoju volju i sad nas vode druge stranke i sve je prekrasno i nema više lopovluka, namještanja natjećaja i svačega

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2012. 10:17 
Naslov:  Re: 'HDSSB sliči na meksički narkokartel, a ne na stranku'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
Rugala se sova sjenici, kolika joj je glava,
a njoj uši rezali, pa pod kapu nije stala.


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2012. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kampanja je počela

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.11.2012. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
od cijele ove price...više boli cinjenica ..kako sve ovo svi odavno znaju....no nikoga nije briga...
narod i dalje okrece glavu...slegne ramenima...i ide dalje....i opet na izborima se inate...

eto i ovaj post je živi dokaz kako funkcionira naše društvo
na ovom forumu nema jebene teme...u kojoj se ne pojavljuje glavaš i njegova stranka....

i sad konacno kad netko nešto konkretno napiše....za doticnu stranku...sad nema 2 odgovora......
ma gospodo draga....zaslužili ste to što sad imate...zaslužili ste još vecu bijedu...jer za drugo se ne znate izboriti.....


kaki ja bi ja trebo dat odgovor na to?
to davno poznata stvar.

kako se izboriti za nešta kad nema sloge?
pojedinac sam ne može ništa napravit.
onaj ko zaslužuje bjedu, taj nije u bjedi nego super odgovara ovaka sitacija, jel da nije taka sitacija ne bi imali izmišljena radna mjesta itd.

kako da se bore kad taki ko ti viću na cijenu plina
to se mora platit, a plin je skočio za 100% gore, potpuno nepravdano. izmislili su neke stavke ovo ono.

kao ja imam novaca i boli me ljevo uvo što drugi nemaju. profesor nijedan nije izašo na prosvjede dok se ove godine nije počelo njih dirat.
onda je bilo e ajd pomozite nam i vi izadjite na provjede???

tak i ti, a nekontaš da ti se sutra može desit da nemaš novaca. mali je korak do siromaštva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2012. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odraz ovakve politike je neinteligencija onih koji su tako glasali ali i idiotizam onih koji nisu glasali a sada seru!

Ima puno istine u tom članku ali nisu ni druge političke opcije puno bolje-sve je to isti racku ali drugo pakovanje!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.11.2012. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Odraz ovakve politike je neinteligencija onih koji su tako glasali ali i idiotizam onih koji nisu glasali a sada seru!

Ima puno istine u tom članku ali nisu ni druge političke opcije puno bolje-sve je to isti racku ali drugo pakovanje!


znaći ili si neinteligntan ili si idiot u ovoj državi,
hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2012. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Odraz ovakve politike je neinteligencija onih koji su tako glasali ali i idiotizam onih koji nisu glasali a sada seru!

Ima puno istine u tom članku ali nisu ni druge političke opcije puno bolje-sve je to isti racku ali drugo pakovanje!


znaći ili si neinteligntan ili si idiot u ovoj državi,
hehe

A najbolje je onima, koji zadovoljavaju i jedan, i drugi kriterij.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: