Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDZ o problemima sigurnog prometa u Gornjem gradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2012. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Kažu da su ponosni što imamo hrabrosti istjerati kriminal iz vlastitih redova

Ajd prestanite prodavati ove priče za malu djecu, nitko vam ne vjeruje.

Nemate vi nikakve hrabrosti istjerati kriminal iz vlastitih redova nego ste se međusobno poklali grabeći iz vreće u kojoj više nije ostalo dovoljno za sve. I u toj borbi otišli ste toliko daleko da ste se u vlastitim lažima pogubili i pozavršavali na sudovima i po zatvorima. I pri tome uništili cijelu zemlju. Kao kolateralnu žrtvu vašeg gramzljivog i lagodnog života.

I ako mislite da nekakva javna isprika može biti dovoljna da narod zaboravi zlo koje ste napravili varate se. Jedino ispravno bilo bi da se ono što se naziva HDZ-om smjesti tamo gdje zaslužuje - u povijest.

Vidim da vam se Šeks vraća u predsjedništvo... ali naravno, to nije isti onaj Ivin i Jacin HDZ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2012. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Dvadeset godina HDZ nudi samo optimistične planove, konkretna obećanja, i nerealna očekivanja.
I sad očekujete da netko proguta ova sranja? Sretno Vam bilo.

Opet će ispast da ih branim, ali Simo mislim da ti je komentar promašen u toliko što nijedna druga stranka se pod navedenom ne razlikuje od HDZa, kažem po ovome što si naveo. Da postoji neka druga stranka koja banalno rečeno NE SERE i NE OBEČAVA komentar bi ti možda imao smisla. Čak štoviše ja vjerujem da se i ti slažeš sa ovim što sam sada izrekao, to procjenjujem iz tvojih postova. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.10.2012. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A evo i druga Inspektora. Jučer na teret poreznih obveznika išao u Sabor gdje mu je šef Drmić glumio poštenjačinu i moralnu vertikalu a danas je opet na forumu Smile

Moj glas neće HDZ dobiti, dobit će ga laburisti, ali ako HDZ nastavi ovako raditi, ići kao Ameri 45.-e u Berlinu - kvart po kvart, ulicu po ulicu, kuću po kuću, Bubalo bi se mogao gadno iznenaditi na izborima.
Do sada su ga isprepadali na svim razinama a on ne zna ni počet odgovarati. Evo kod mene su riješili ljudima trula drveća i već im žele dizat spomenike. Jbga ljudi su pomalo blesavi i brzo zaboravljivi, a u današnje vrijeme daj im mrvice i imaš njihov glas. A HDZ to vrlo dobro radi.
A mi na portalima možemo pljuvati koliko hoćemo Smile

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2012. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): › A evo i druga Inspektora. Jučer na teret poreznih obveznika išao u Sabor gdje mu je šef Drmić glumio poštenjačinu i moralnu vertikalu a danas je opet na forumu Smile

Moj glas neće HDZ dobiti, dobit će ga laburisti, ali ako HDZ nastavi ovako raditi, ići kao Ameri 45.-e u Berlinu - kvart po kvart, ulicu po ulicu, kuću po kuću, Bubalo bi se mogao gadno iznenaditi na izborima.
Do sada su ga isprepadali na svim razinama a on ne zna ni počet odgovarati. Evo kod mene su riješili ljudima trula drveća i već im žele dizat spomenike. Jbga ljudi su pomalo blesavi i brzo zaboravljivi, a u današnje vrijeme daj im mrvice i imaš njihov glas. A HDZ to vrlo dobro radi.
A mi na portalima možemo pljuvati koliko hoćemo Smile



ZIVIO.jpg
 Opis:
 Veličina:  18.19 KB
 Pogledano:  87 put(a)

ZIVIO.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: