Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MHDZ protiv droge i prostitucije!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2012. 17:28 
Naslov:  MHDZ protiv droge i prostitucije!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.10.2012. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladi HDZ-a, a zašto vi mislite da ste ošli u dobrome smjeru ako niste u paklu droge i prostitucije? Rezultat droge i prostitucije je i jedno očajno stanje u društvu kojeg je velikim djelom uzrokovala vaša stranka. Zašto bi onda HDZ bio bolji izbor od prostitucije i droge ?
I pobogu djeco što Vam kažu roditelji kad saznaju da ste u mladeži HDZ ? Embarassed

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.10.2012. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Mladi HDZ-a, a zašto vi mislite da ste ošli u dobrome smjeru ako niste u paklu droge i prostitucije? Rezultat droge i prostitucije je i jedno očajno stanje u društvu kojeg je velikim djelom uzrokovala vaša stranka. Zašto bi onda HDZ bio bolji izbor od prostitucije i droge ?
I pobogu djeco što Vam kažu roditelji kad saznaju da ste u mladeži HDZ ? Embarassed



osijek031.com smile Smile

ali moras koristiti malo jednostavniju konstrukciju recenice da bi i oni kojima je ovaj postu upucen mogli razumjeti poruku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.10.2012. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na akciji! Svatko kome je u interesu legalizacija droge i prostitutcije ozbiljno bi trebao popričati sa stručnim osobama. A kada to vlast želi jer ne znaju kako drugačije naći novac onda je to dokaz da smo dotakli dno dna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2012. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istrazivanja su pokazala da najsiromasnije drustvo najvise pije i drogira se , a vi ste krivi za takvu situaciju...


Osim toga vi prikazujete drogerase , prostitutke kao kriminalce i slabice , a ni ne znate njihovu pricu. Javnim izlaskom sa svojim stanjem su pokazali da su jaki , a ne kao vi mladez hdz koja ne zeli raditi , mladez koja stiti kriminalce, slabici koji idu na ekonomski fakultet kojeg upisuju samo osobe koje ne mogu nista drugo upisati. Vi ste kao Hitlerova djeca , Fema kampovci koji se boje usprotivit vlasti jer i sami znate da vlast radi protiv građana , ali lakse je biti sluga i ne usprotivit se...

Vas uspoređujem kao manekenima i tom ekipom koja uci mladez kako ne moraju radit da bi uspjeli u zivotu , koja diktira trendove mladezi, pa djeca vrijeđaju drugu djecu jer nemaju armani patike , nove mobitele , SRAMOTA !

Sto niste napravili video kako pomazete ljudima , kako nesto drustveno korisno radite , kako uopce nesto radite ???

Sad cu ja tebi nesto reci prostitutke su najpostenije zene koje te ne tjeraju na njene usluge , koliko platis toliko se vozis i obave posao kako treba , A VAMA BESKONACNO PLACAMO , ODVRATNO OBAVITE POSAO I NIKAD VAM NOVACA NIJE DOSTA!

Prestanite se reklamirat na ovom forumu !


Zadnja promjena: Spore; 15.10.2012. 12:24; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2012. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...čovječe, ova mladež mi zvuči kao da propagiraju šerijatske zakone.....de, malo oladite, vaš smjer i nije baš najsjajniji - imali ste prilike učiti od najvećih lopina, tako da zvučite potpuno licemjerno....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2012. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...čovječe, ova mladež mi zvuči kao da propagiraju šerijatske zakone.....de, malo oladite, vaš smjer i nije baš najsjajniji - imali ste prilike učiti od najvećih lopina, tako da zvučite potpuno licemjerno....

Pa opet nije da ih branim, ali drogu i kurve nebi trpao pod ljudska prava i slično...
Provokator je napisao/la: ›
Mladi HDZ-a, a zašto vi mislite da ste ošli u dobrome smjeru ako niste u paklu droge i prostitucije? Rezultat droge i prostitucije je i jedno očajno stanje u društvu kojeg je velikim djelom uzrokovala vaša stranka. Zašto bi onda HDZ bio bolji izbor od prostitucije i droge ?
I pobogu djeco što Vam kažu roditelji kad saznaju da ste u mladeži HDZ ? Embarassed
Očajno stanje društva se ne ispravalja legalizacijom droge i prostitucije, time one postaje još očajnije.

Ako smijem primjetit, večina forumaša ima ove šablonske stavove, da nešto ne valja ako to predlaže netko tko je njihov politički oponent, a sam takav stav je iznimno glup, ako ga možemo nazvati stavom, jer ukoliko bi prijedlog proizašao od druge opcije tada bi on bio pozitivan. Dakle zapravo onda to i nije stav.
Što će reči kako ovdje večina proicira svoje stavove o političkim opcijama, a ne o temi razgovora!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2012. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la: › Sto niste napravili video kako pomazete ljudima , kako nesto drustveno korisno radite , kako uopce nesto radite ???

Ako smijem jedno pitanje nevezano na temu razgovora pošto ni ovo tvoje budimo realni nema veze sa temom razgovora.
Pitanje je slijedeće: Ako si načeo priču o tome koja politička opcija je kriva za sve probleme u RH, ja bih te zamolio da meni kao politički neopredjeljenoj osobi, a i nama ostalima kažeš svoje mišljenje koja je to politička opcija (stranka) po ovako tvom nekom nahođenju najprikladnija za izabrat (da bude imenom, jer ako neka prema tvom mišljenju nevalja, valjda postoji onda i neka koja valja?!) ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.10.2012. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam zaista tko ovdje nije normalan. oni koji nisu za drogu i prostituciju ili Spore ti koji jesi ?? Da HDZ je opljačkao Hrvatsku, ali kada netko kaže da su prostitutke najpoštenije žene navodi me da nisu krivi i za moralno potonuće Hrvatske i najgore od svega mladih. Za to si kriv ti i takvi koji razmišljaju kao ti.

S obzirom da braniš drogeraše i prostitutke nadam se da ćeš žestoko usmjeravati svoju kćer da postane profi prostituka i, usput ovisnica o kokainu recimo. Kad su već najpoštenije, reci mi jel bi i svojoj mami, sestri ili ženi također preporučio da se počnu baviti prostitucijom ? Što da ne, siguran sam da bi ti otac bio ponosan na ženu kad bi počela bavit se prostitucijom, ipak su prostitutke najpoštenije žene, kako ti reče.
Manijak, ništa drugo nego manijak, koji pod hitno treba stručnu pomoć.

Moj glas svakako neće dobiti, ali palac gore za ovu akciju i takve stavove.
Spore ti slobodno nabavi droge pa djeli osječkoj mladeži, kad je to već tako super. Usput postani i svodnik. Što ne bi, tako bi imao priliku družiti se s najpoštenijim ženam u tvom okruženju. Kreni odžena u svojoj obitelji pa pokreni obiteljski biznis, kad je to već tako super

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: