Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Google drive

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2012. 16:47 
Naslov:  Google drive
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počela sam koristiti google drive, pošto mi je sam google iz docsa sve prebacio u drive, e sad mene zanima kako mogu svoje slike prebaciti u drive?? trenutno mi uspjeva tako da prebacujem jednu po jednu - pa naravno nakon 2. sam prestala
postoji li neki način ili moram koristiti picasu, što mi se ne da baš!?
Želim sve sličice staviti nekud "u oblak" da ih uvijek mogu dohvatiti i da mi ne nestanu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2012. 16:32 
Naslov:  Re: Google drive
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › počela sam koristiti google drive, pošto mi je sam google iz docsa sve prebacio u drive, e sad mene zanima kako mogu svoje slike prebaciti u drive?? trenutno mi uspjeva tako da prebacujem jednu po jednu - pa naravno nakon 2. sam prestala
postoji li neki način ili moram koristiti picasu, što mi se ne da baš!?
Želim sve sličice staviti nekud "u oblak" da ih uvijek mogu dohvatiti i da mi ne nestanu!

Stavi sve slike u jednu mapu pa zipaj mapu. Tada imaš mapa.zip i možeš je staviti na drive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2012. 17:32 
Naslov:  Re: Google drive
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › počela sam koristiti google drive, pošto mi je sam google iz docsa sve prebacio u drive, e sad mene zanima kako mogu svoje slike prebaciti u drive?? trenutno mi uspjeva tako da prebacujem jednu po jednu - pa naravno nakon 2. sam prestala
postoji li neki način ili moram koristiti picasu, što mi se ne da baš!?
Želim sve sličice staviti nekud "u oblak" da ih uvijek mogu dohvatiti i da mi ne nestanu!


slike idu tu picasaweb.google.com/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: