Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Problemi sa flashom (čini mi se)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.08.2012. 12:13 
Naslov:  Problemi sa flashom (čini mi se)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ovako, imam 2 problema.
Prvi je to što mi se redovito par puta dnevno upali bluescreen (kad mi se upali opet stavit ću screenshot onoga kasnije kad izbacuje razlog, ali najviše je čini mi se zbog memorije ili tako nešto).
A drugi je to što mi cijelo vrijeme pada flash i stranice koje imaju nešto što ima flasha na njima.
Počelo se događat prije nekih mjesec dana (koliko sam skontao taman u vrijeme kad sam si uzeo još 2 gige rama. Nije isti proizvođač kao prve dvije ali rade na istoj frekvenciji.
Jučer sam popizdio pa sam izvadio i te dvije jer sam mislio da je zbog toga, ali se nastavilo sve to događat tako da vjerojatno nije.
U čemu može bit problem, ja definitivno ideje nemam nikakve.
I da, imam windows 7 i probao sam rušit windowse i nastavilo se sve događat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.08.2012. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... to se i meni znalo dogadati. kad otvorim nekih 10-ak prozora odjednom , zasteka mi i kaze da se srusio flash dodatak. surfam na chromeu.

i imam jos jedno pitanje kad sam vec ovdje (sry nake_rado): odjedom nemam zvuka u videima bilo da gledam na youtubeu ili drugim playerima, istop na chromeu... na mozilli sve normalno funkcionira. updateo sam adobe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.08.2012. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
... to se i meni znalo dogadati. kad otvorim nekih 10-ak prozora odjednom , zasteka mi i kaze da se srusio flash dodatak. surfam na chromeu.

Meni se događa i na jednom dva taba, i to na svim browserima.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2012. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zapiši si šta ti BSOD izbaci tj. koju grešku i malo proguglaj.... mene su tako znali zajebavati drajveri od zvučne.... i nebi mi to nikako palo na pamet pa sam eto na taj način riješio....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.08.2012. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam jesi li rušio sustav nakon stavljanja novih rama. Ako nisi tu ti je dio problema. Matična je instalirala sve drivere i ostalo sa starom memorijom, a nova se tu "ubacila" Iako rade na istoj frekvenciji, ako nisu iste marke često se događaju problemi sa bluescreen-om, a zašto nitko ne zna zapravo. Kompletno formatiranje i ponovno podizanje sistema bi trebalo pomoći, a ako se problemi sa bluescreenom nastave i nakon toga morat ćeš mjenjat memoriju ili staru ili novu, tj sve iste staviti.

Ako je memorija u pitanju a imaš win 7 lako je otrkiti pokretanjem diagnostica (ponudi ti opciju ako ga resetiraš na dugme) - on će ti odmah pokazati jeli memorija ili ne.

Najgori mogući slučaj ako ništa ne napraviš kvar jednog od stickova i veliki problemi sa bootanjem windowsa, čak i ako ukloniš pokvareni. Moja preporuka, prvo ruši sustav ako se problemi nastave kupuj istu memoriju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paxvobis
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2012. 14:42 
Naslov:  Re: Problemi sa flashom (čini mi se)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj problem sa flashom je u tome što video-clipovi sa facebooka m-m-mucaju, a kad isto to gledam na You Tube, slika zastajkuje - ton je OK. Koristim Windowse XP, tražilica je FireFox, verzija Flash Playera je 11.3.300.257. Više puta sam ga deinstalirao sa Revo Uninstallerom i ponovno instalirao i nema poboljšanja. Sa istim programom sam probao popraviti (repair) Qick Time Player i ništa. Brisao sam kukise i history, usnimio novu verziju (12.0) Firefoxa - ništa nije dalo rezultate.
Ima li itko nekakav prijedlog ili sličan problem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2012. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko ti je internet provider i kada su se problemi pojavili?

Ako je T-com i ako su nedavno (cca par mjeseci) ništa ne brini, nije ni do flasha već do katastrofalnog T-com-a. Vrše migraciju tehnologije kojom se više neće koristiti splitter koji su svi dobili sa ruterima nego će se spajati telefon direkt iz modema bla bla. Ugl veza im je očajna i usporena zbog toga već par mjeseci i svakim danom sve više i više korisnika iomaju problem s vezom.
Nekad normalno surfanje se danas pretvorilo kao staro uz 56k modem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2012. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glede flasha, sve iznad 11.3 je smeće(bila je i neka ver. 10.xxx, nesjećam se koja točno al je pravila slične piz.). Isti problemi(a i klijenti) su i mene natjerali da se pozabavim s istim. Adobe laže, kao i uvijek.

Rješenje je banalno. Skinuti neki flash uninstaller, skinuti flash. DL neku stariu ver. flasha, instalirati i vozdra.
Btw. kad ti zvekne a i inače pogledaj u tasku koliko instanci flasha imaš). Pod opaskom GPU akceleracije Adobe tvrdi da je novi (11.xx) player nenandj...Što se i vidi, usporavanje flash aplikacija, rušenje bezveze, sjeb.. refresh itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paxvobis
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2012. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Rješenje je banalno. Skinuti neki flash uninstaller, skinuti flash. DL neku stariu ver. flasha, instalirati i vozdra."

Hvala puno - pomoglo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: