Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Suzavac u Q clubu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › Wendy, jel tebe ko zajebava???

Samo ti reci ko te zajebava ja ću da mu dođem tamo i da mu sve........pa da vidimo onda. Very Happy Cool


Hehe, fala, fala... ali, neće biti potrebe, odustao je Wink i prije će bit da sam ja zajebavala njega, ali šta da radim sad - zbriso je Laughing

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › zašto svi uvijek kritiziraju narodnjake zato što je to "glazba nastala u srbiji"?
a zašto se nitko ne osvrne na inovativnost i umjetničku vrijednost narodnjaka kao glazbe, najstarije umjetnosti?
ja ne serem po narodnjacima jer su iz srbije, naprotiv, nisam nacionalist, al ih ne mogu podnjeti jer im je kvaliteta ispod nule, jer pored tolko dobre glazbe netko može slušati takav šund, kič, klišej, primitivizam...


Hvala, zlato Wink ono što se ja trudim već danima ovdje rukama i nogama objasniti, ti lijepo objasniš u jednom postu Very Happy

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ipak sam ja...ne? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...eo, bash sam odgledala pola Latinice večeras, tema bijaše narodnjaci...gost u studiju Alen Borbaš i njegova cajka, odnosno bilo ih je još, ovo dvoje mi zapeše za oko...ono što me porazilo bila je reportaža iz jedne osnovne škole u kojoj su pitala klinca, recimo 2. ili 3. razred što sluša...kad je mali počeo sipati pjesme iz rukava, pao mi je mrak na oči...8 godina, wtf???...
...drugi komentar od kojeg mi se smučilo došao je od jedne prekokrasne sojčice koja je u polu-stanju uspjela pokazati sise kameri i izjaviti "kako su to jedine pjesme u kojima se čovjek može naći, onako s osjećajem, da sve te pjesme dolaze iz nekog ljubavnog isksutva,blalblblblala..."...
...sva sreća pa na svijetu nema i ostalih vrsta glazbe koje govore o osjećajima na tako dirljiv način...demit, baš su me rasp...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Šta si kritizirao? Pljuvao si po srpskom filmu. to je dovoljno. nisi naveo koji fil je ovakav ili onakav i zbog čega je to tako. To govori sasvim dovoljno - filmovi ne valjaju jer su srpski.

A fora je sto su srpski filmovi svjetlosnim godinama daleko od naših... što zbog neovisne produkcije koja se odmakla od "državotvornih" novaca, a što zbog toga što su u njihovim filmovima (baš zbog te produkcije) vrata otvorena talentiranim, a ne politički podobnim ljudima. Na prste možeš nabrojati dobre hrvatske filmove...

Kako je izvrsno rekao Bjelogrlić (da parafraziram)... sačuvaj me Bože hrvatskog filma i srpskog vina Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › Wendy, jel tebe ko zajebava???

Samo ti reci ko te zajebava ja ću da mu dođem tamo i da mu sve........pa da vidimo onda. Very Happy Cool


Hehe, fala, fala... ali, neće biti potrebe, odustao je Wink i prije će bit da sam ja zajebavala njega, ali šta da radim sad - zbriso je Laughing


nisi ti mene zajebavala...,a i ja nisam tip koji ce to isto radit nekom drugom..p.s. jedno je sta ja mislim ,a drugo sta ti...p.s. nekad je pametnije zbrisat...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: