Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.04.2012. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
krmak je napisao/la: ›
znam ih mali milion koji rade,a viđeni su po kafićima svakodnevno,a skoro su svi zaposleni u gradskim tvrtkama i sl....
znači,u gradskim tvrtkama vlada rasulo,jer radnici mogu odlaziti gdje hoće i kad hoće za vrijeme radnog vremena...

 Zašto ne navedeš konkretno koji djelatnici, i iz kojih gradskih tvrtki ispijaju kavice za vrijeme radnog vremena? Ili opet pljuješ i sraćkaš ? Ja radim u jednoj gradskoj tvrtki, i svaki uposlenik ima osobnu karticu sa kojom se prijavljuje pri dolasku na posao i odlasku sa istog. Izlazak iz tvrtke za vrijeme radnog vremena je moguć isključivo uz pisanu dozvolu voditelja sektora. Sad naravno umjesto da daš kakav suvisli odgovor, opet me optuži kako sam skaut iz Drinovaca.


nemaju sve gradske firme kartice,kao u tvojoj...

gle,obični šljakeri poput tebe sigurno ne mogu izaći za vrijeme radnog vremena na kavu,ali šefovi i ostali koji mogu to rade...
a tu su i službeni automobili koji se viđaju svagdje.......
a ti si sa ovim dokazao koliko si inteligentan,što nisam uopće sumljao,s obzirom na tvoje predhodne postove.....

imena i firme ne želim spominjat,to se zna....

da imaš i malo soli u glavi ne bih opet bio poklopac loncu...

svi znaju da je istina da se za vrijeme posla izlazi po kavama,a nije uopće problem,eto zaista je dobra ideja,možda ovjekovječim pojedince fotićem,pa ćeš ti možda konačno zalijepiti flaster na tvoja usta....
ili možda ne.....Smile

i da....i dalje tvrdim da si podobnik od generala Glavića....

adio...Smile

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.04.2012. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N.N. je napisao/la: ›
krmak je napisao/la (Pogledaj post): › još bolja mi je šetnja,kada u ponedjeljak u 11 h prošetam,a ono kafići na trgu i promenadi puni likova koji rade,primaju basoslovne cifre i nama se smiju u face dok ispijaju skupe kahve...



eto dobar prijedlog, sad u ponedjeljak fotic u ruke i slikat kafice pa nek se vidi ko je gdje Very Happy


uopće nije problem....

bit će mi ih veliko zadovoljstvo slikati....mogao bih napraviti i izložbu kasnije ili možda ucjenjivati nekoga od njih.....Smile

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2012. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krmak je napisao/la (Pogledaj post): ›
gle,obični šljakeri poput tebe sigurno ne mogu izaći za vrijeme radnog vremena na kavu,ali šefovi i ostali koji mogu to rade...

 Evo ti prilike da pokažeš, da možeš biti konkretan i konstruktivan, i da nisi samo lajavac bez mozga. Ime, prezime, slika i lijepo stavi ovdje na forum, ili još bolje pošalji gradonačelniku.
krmak je napisao/la: ›
...da imaš i malo soli u glavi ne bih opet bio poklopac loncu...

 Nisi skužio dobro.
Nisam ja svakom loncu poklopac, nego samo šupljim loncima poput tebe.
krmak je napisao/la: ›
i da....i dalje tvrdim da si podobnik od generala Glavića....

 Eto vidiš koliko si ti bitan oporbeni čimbenik, kad je aktiviran čovjek u vladajućoj stranci koji prati što ti pišeš, i neprekidno te maltretira na forumu. A možda te prate i u real worldu?
 Daj se probudi, vrijeme ti je da uzmeš tabletu za spavanje. Rabiš retoriku primata, a ni kompetencije ti nisu drugačije, i zbog toga te isprdavam. Promijeni retoriku, malo se uljudi i ostavit ću te na miru.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.04.2012. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
krmak je napisao/la (Pogledaj post): ›
gle,obični šljakeri poput tebe sigurno ne mogu izaći za vrijeme radnog vremena na kavu,ali šefovi i ostali koji mogu to rade...

 Evo ti prilike da pokažeš, da možeš biti konkretan i konstruktivan, i da nisi samo lajavac bez mozga. Ime, prezime, slika i lijepo stavi ovdje na forum, ili još bolje pošalji gradonačelniku.
krmak je napisao/la: ›
...da imaš i malo soli u glavi ne bih opet bio poklopac loncu...

 Nisi skužio dobro.
Nisam ja svakom loncu poklopac, nego samo šupljim loncima poput tebe.
krmak je napisao/la: ›
i da....i dalje tvrdim da si podobnik od generala Glavića....

 Eto vidiš koliko si ti bitan oporbeni čimbenik, kad je aktiviran čovjek u vladajućoj stranci koji prati što ti pišeš, i neprekidno te maltretira na forumu. A možda te prate i u real worldu?
 Daj se probudi, vrijeme ti je da uzmeš tabletu za spavanje. Rabiš retoriku primata, a ni kompetencije ti nisu drugačije, i zbog toga te isprdavam. Promijeni retoriku, malo se uljudi i ostavit ću te na miru.


heheheh.

na zapovijed,druže komadante....Smile

gle,ja uživam u ovome...tako da,hoćeš li ti mene ostaviti na miru ili ne,i don't give a shit !

dok god mogu sprdati i omalovažavati bilo šta što ima veze sa ovom degeneričnom nakupinom što se prozvala 'gradska vlast',bit ću sretan....
ti si mala sitna ribica i nisi vrijedan neke rasprave,tako da je ovo kraj što se mene tiče...
za razliku od tebe,koji si rekao da se nećeš upuštati samnom u konverzacije,ja sam karakter pa se neću s tobom raspravljati,jer si nevrijedan....

adio....Smile pozdravi mi gradonačelnika Draguljčeta...

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2012. 7:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krmak je napisao/la: ›
gle,ja uživam u ovome...tako da,hoćeš li ti mene ostaviti na miru ili ne,i don't give a shit !


 Znaći mazohista. Odlično, baš takve volim! Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: