Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2012. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Sta treba da zbog par rodi neko izgubi zivot?Em je gadan taj dimnjak em je u centru grada,
rodaroda je napisao/la: ›
Te rode obično u svoje gnijezdo stignu između 21. i 24. ožujka.
Dimnjak se trenutno ruši, a kako skidaju cigle, skidaju i skelu pa me baš zanima gdje se u ovom trenutku nalazi gnijezdo koje na platformu treba premjestiti.
Nadam se da će nadležne službe pogurati slučaj i ubrzati radove, te da gosp. Petričeviću neće biti teško ugostiti rode na njihovoj stalnoj ljetnoj adresi. Na to je i obavezan zakonom koji se također nadam da neće prekršiti.
U slučaju da se to dogodi, bit će to velika tragedija za obitelj roda, kao i za Osijek i Osječane koji ih vole i ponosni su na njih.
Heeej, obitelj roda u samom srcu grada, gdje to još ima! osijek031.com smile




Sta treba da zbog par rodi neko izgubi glavu?? U centru grada stari oronuli dimnjak,pa gdje to ima jos.

lijepo piše da rode treba premjestiti,a ne ostaviti na dimnjaku!!ili nevidiš čitati dalje od pasata?


komplex moj pasat hehehe...a sta cemo,svako vozi ono sto si je zaradio,neko pasat,bmw,opel....a ti stojku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.03.2012. 7:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
bob11 je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Sta treba da zbog par rodi neko izgubi zivot?Em je gadan taj dimnjak em je u centru grada,
rodaroda je napisao/la: ›
Te rode obično u svoje gnijezdo stignu između 21. i 24. ožujka.
Dimnjak se trenutno ruši, a kako skidaju cigle, skidaju i skelu pa me baš zanima gdje se u ovom trenutku nalazi gnijezdo koje na platformu treba premjestiti.
Nadam se da će nadležne službe pogurati slučaj i ubrzati radove, te da gosp. Petričeviću neće biti teško ugostiti rode na njihovoj stalnoj ljetnoj adresi. Na to je i obavezan zakonom koji se također nadam da neće prekršiti.
U slučaju da se to dogodi, bit će to velika tragedija za obitelj roda, kao i za Osijek i Osječane koji ih vole i ponosni su na njih.
Heeej, obitelj roda u samom srcu grada, gdje to još ima! osijek031.com smile




Sta treba da zbog par rodi neko izgubi glavu?? U centru grada stari oronuli dimnjak,pa gdje to ima jos.

lijepo piše da rode treba premjestiti,a ne ostaviti na dimnjaku!!ili nevidiš čitati dalje od pasata?


komplex moj pasat hehehe...a sta cemo,svako vozi ono sto si je zaradio,neko pasat,bmw,opel....a ti stojku.

jbga al ja sam pošteno zaradio svoj,kakav god bio!a ti?

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2012. 8:33 
Naslov:  Re: Rušenje dimnjaka Plavog radiona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rodaroda je napisao/la (Pogledaj post): › @ rafa
Ne znam tko se tebi zamjerio da toliko ružnog ovdje istresaš.
NItko nije spominjao niti to da netko treba izgubiti glavu niti da taj dimnjak tamo treba ostati.


ma rafa je naš šepuravi rodan koji pasatom leti u samom centru grada, tak da kontam da bi njega mogli proglasit zaštićenom vrstom i premjestit njega u gnijezdo umjesto roda jer takvog rodana država nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.03.2012. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la: ›
rodaroda je napisao/la (Pogledaj post): › @ rafa
Ne znam tko se tebi zamjerio da toliko ružnog ovdje istresaš.
NItko nije spominjao niti to da netko treba izgubiti glavu niti da taj dimnjak tamo treba ostati.


ma rafa je naš šepuravi rodan koji pasatom leti u samom centru grada, tak da kontam da bi njega mogli proglasit zaštićenom vrstom i premjestit njega u gnijezdo umjesto roda jer takvog rodana država nema.

bolje u kavez nego u gnijezdo,i staviti u zoo,pa nek se ljudi dive,bar bi možda zoo zaradio nešt na ulaznicama....
osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: