Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.02.2012. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › !
auuuuuu al smo ljuti,hehehehe,smiri se momak posjedices ;-) a vidim da si se nasao u tim parazitima pa istina boli:)


Auuu, al' smo ljuti. Hehehehe. Smiri se momak, posijedit ćeš, a vidim da si se našao u tim parazitima, pa istina boli.

rafa je napisao/la: ›
Bas upravo ti liftovi i fasade su isto kao i nebriga susjeda oko snjega???jel ti razumijes Hrvatski repati babune.


Upravo ti liftovi i fasade su isto kao i ne briga susjeda oko snijega. Jel ti razumiješ Hrvatski repati babune ?!


Eto, potrudio sam se i odradio sam prijevod za one koje ne znaju čitat nepismeni Hrvatski.


Neznam kako da ti se zahvalim na tako iscrpnom pojasnjenju?!Mnogo ti hvala gospodine sa srcem Majke Tereze.Duboko ste me dirnuli,moje emocije poslje vasega izlaganja nece biti vise nikad iste..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2012. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...daj nek netko više makne ovog trola koji ubija svaku temu......
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.02.2012. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="anakonda"]
...daj nek netko više makne ovog trola koji ubija svaku temu......
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
[/quot

Trol??

Lijepa si sigurno kao profilna slika a u srcu si nik.Prije bi ozenio decka nego tebe,od njega bih bar imao koristi za vrijeme pranja kupatila i brisanje parketa a od tebe ni juhu nebih toplu pojeo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.02.2012. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta si se uhvatila mene ti zmijo sa tastature??Jel smijem ja iznjet svoje stavove??Trol ti je znas ko..(peti put mi govoris da sam trol za cega??jel sam ja tebe dosada uvredio??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2012. 17:02 
Naslov:  Re: Čistimo ceste bez pauze, ne idemo na zahod, a građani nas vrijeđaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ej Nadal, nema ti trol veze s izgledom osijek031.com smile Evo ti pa se malo educiraj što je to Trol

Al stvarno, što u svakoj temi možeš izvalit glupost, to nisam duže već vidio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.02.2012. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Someone"]
Ej Nadal, nema ti trol veze s izgledom osijek031.com smile Evo ti pa se malo educiraj što je to Trol

Al stvarno, što u svakoj temi možeš izvalit glupost, to nisam duže već vidio...
[/quot

ma znam ja sta je trol..a sta ce jadna ona,njen je zivot bio cuvanje djece po svicarskoj za 400 franaka,to je sve sto je imala...tako da je ona meni do clanka i podpetice;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2012. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › !
auuuuuu al smo ljuti,hehehehe,smiri se momak posjedices ;-) a vidim da si se nasao u tim parazitima pa istina boli:)


Auuu, al' smo ljuti. Hehehehe. Smiri se momak, posijedit ćeš, a vidim da si se našao u tim parazitima, pa istina boli.

rafa je napisao/la: ›
Bas upravo ti liftovi i fasade su isto kao i nebriga susjeda oko snjega???jel ti razumijes Hrvatski repati babune.


Upravo ti liftovi i fasade su isto kao i ne briga susjeda oko snijega. Jel ti razumiješ Hrvatski repati babune ?!


Eto, potrudio sam se i odradio sam prijevod za one koje ne znaju čitat nepismeni Hrvatski.

Svaka čast, ali iza "pa" ne ide zarez...za početak Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.02.2012. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A i pridjevi na -ski, -ški, -čki idu malim slovom (tako i hrvatski) Very Happy i fali mu jedan zarez (...hrvatski, repati babune) Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2012. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › A i pridjevi na -ski, -ški, -čki idu malim slovom (tako i hrvatski) Very Happy i fali mu jedan zarez (...hrvatski, repati babune) Very Happy


A bome se piše i nebriga, jedino što je nadal dobro napisao Laughing nego, da ne pretvorimo ovo u jezični portal, ali morao sam reagirati na gradžane, pa na šta to liči...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2012. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="rafa";p="393164"]
Vic.Mackey je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka cast cestingu,unikomu,ukopu na iscrpnom radu!!Gradzanin paraziti i kompleksasi odavno vec poznato!!Ne slozni oko ciscenja snjega ispred kuca a kamoli oko obnove dizala,fasada.....Vec prozvakana tema.


sta sad ti spominjes liftove i fasade????? nabij si tu ideologiju zavoda za stanovanje znas vec gdje
[/

Bas upravo ti liftovi i fasade su isto kao i nebriga susjeda oko snjega???jel ti razumijes Hrvatski repati babune.


Majmunčino, imaš li uopće pojma koliko koštaju takvi radovi u zgradama gdje vise od 60% suvlasnika je na minimalcu ili malim mirovinama...............konjino iz fine guzice ispala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2012. 8:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="rafa";p="393181"]
Someone je napisao/la: ›
Ej Nadal, nema ti trol veze s izgledom osijek031.com smile Evo ti pa se malo educiraj što je to Trol

Al stvarno, što u svakoj temi možeš izvalit glupost, to nisam duže već vidio...
[/quot

ma znam ja sta je trol..a sta ce jadna ona,njen je zivot bio cuvanje djece po svicarskoj za 400 franaka,to je sve sto je imala...tako da je ona meni do clanka i podpetice;-)


Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid Glavom o zid

...koji si ti jadnik......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: