Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Recite korisniku foruma ...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › eto, zadovoljan!?

Sad si već pristojna Dama! Very Happy



ti zaboravljaš gdje si završio? uz moju malu pomoć Zvižd

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › eto, zadovoljan!?

Sad si već pristojna Dama! Very Happy


nevalja ti Angela, pa reko ajd da vidim kako će ova proć

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › eto, zadovoljan!?

Sad si već pristojna Dama! Very Happy



ti zaboravljaš gdje si završio? uz moju malu pomoć Zvižd

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › eto, zadovoljan!?

Sad si već pristojna Dama! Very Happy


nevalja ti Angela, pa reko ajd da vidim kako će ova proć

Nisam ja uz tvoju pomoć tamo završio već uz pomoć moje žene koja me podržavala i poticala na sve to, pa sam morao jer mi Merkelica nije dala.
Ali ti mi sve više ličiš na mene, samo oboje smo trebali završiti u Vrapču a ne u Remetincu kako sam ja završio.
Ali opet ćemo mi bit skupa, kao braco i seka, pa ako si slobodna neću više slušat svoju ženu jer što sam jamio sam sam jamio.
Ako nas aboliraju možemo u tvom stanu nastaviti karijeru jer me moja žena više ne treba, a ionako je trebala samo moj novac a ne mene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dušo gotovo je! tebe netreba nitko više, čak ti se i čedo folira da je bolestan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa trebala si reć da ti je Šeks draži. Gdje su mi bile oči dok si trčkarala zamnom. Sad mi je jasno gdje si bila one noći kad je Šeks izrađivao hitan prijedlog Zakona koji je izgledao kao da ga je pijan pisao, a baš sam te trebao da mi neke papire iskopiraš tu večer.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš mi je žao što si čekao Mr. Green

ali kad sam s Borutom zaboravim na sve, on je tako simpa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kasno sam shvatio da se koprcaš i u Sloveniji, ali kad sam vidio da ne znaš što je Hrvatsko more morao sam napustiti politiku, vrag je odnio šalu.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2012. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slatki ste mi vas dvoje s tim dijalogom, ali mi se čini da ste zaboravili kako Big Brother sve iz potajice sluša i priprema kandidaturu za šefa Zna se...

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2012. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
Da,to sam pisao,govorio,ispadao trol kod raznih anakondi i zena koje neznaju sta je zivot,nemaju obitelj,nemaju djecu da hrani pa da drugom ona soli pamet(jos na forumu mene se uhvatila ribat,ona???koja nema ni kuceta ni maceta..)..Ovakve sirotinje po Osijeku je sve vise i vise,grad koji je bio pojam za gospodarstvo,firme,sada je postao trgovacka meka(koja ce se polako gasiti isto)postaje grad u kojem je glavna sreca otici u Portanovu ugrijat se i vidit izloge izvana jel unutra ljudi nemogu ni primirisat a kamoli kupiti nesta u skupim ducanima.Kad pomislim samo koliko ce jos ovakvog teksta biti kad pocmu otkazi u posti,drzavnim sluzbama,hep-u,koteksu,gradnji...tisuce i tisuce ljudi nece imat primanja za sebe i svoju obitelj...Drzava penzionera i zastitara smo,mi koji smo vojnu mirovinu casno zasluzili preko svoga mesa i krvi i one hijene kojih ima u samom osijeku 2 tisuce laznih da dobro zive a ovi jadni nemogu kruh kupit a kamoli nesta vece..eee kad se sjetim samo rijeci Brune Busica muka mi dodje..isao sam branit zemlju od krvoloka sa istoka,koljaca,siledzija,arkanovaca,orlova,tigrova i svih drugih gadova i kerova iz smrdije.znam za cega sam isao...al kad te tvoj Hrvat u tvojoj zemlji krade to boli kako kaze Bruno Busic nas emigrant i pisac kojeg su isti ti koljaci iz srbije ubili u Parizu..nek bog pomogne ovom narodu koji nema al bojim se da je i on okrenio ledza napacenom narodu zbog boguljenja..(i nisam balavac anakondo nego otac dvije cerkice,68-osmo godiste sam tepsijo, ako te zanima moja biografija,ranjen na Nemetinu 20.11.91 u predjelu nogu,stomaka,40% invalid,to sam ja anakondo,zovem se Robert,zivim na uskim njivama,i nemoj me vise spominjat u bilo kojoj recenici bolje ti je.


...slušaj, @rafa - meni je sada dosta tebe, nisam ti ja balavica s kojojm se ovce čuvao '68 na Bikari....odrasla sam žena, a ti ako nemaš muda prihvatiti kritiku - odi se druži s djecom, pa s njima razgovaraj na toj razini....
...prevršio si svaku mjeru svojom zadrtošću, kao i time što si totalno nepristojan i primitivan...tvoja zadnja rečenica je otvorena i javna prijetnja, te stoga te upozoravam da mi više ne prijetiš, stavi me na ignore ili se makni s ovog foruma....boli me dupe tko si, što si - samo me se mani više......znam da si baš zapeo riješavat svoje frustracije na mom nicku, ali mislim da bi bilo dosta - cijela ova priča traje još dok si bio @karola (tu si popušio crveni karton), nemoj i ovdje....
...svoje sam rekla, stavljam te na ignore - ajd zdrao...
...hvala na pažnji, bilježim se sa štovanjem....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: