Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



VIP racun - lopovluk! [legalno ili ne?]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2012. 14:24 
Naslov:  Re: VIP racun - lopovluk! [legalno ili ne?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo brz odgovor na zalbu! Smile
Stize danas prijepodne poziv iz Vip-a. Bez ikakvih prijetnji sa Drustvom za zastitu potrosaca, Potrosackim kodom, Provjerenim, ..., nego samo sa uljudnom i detaljno objasnjenom zalbom su mi bez ikakvog problema stornirali racun. Racun je umanjen na 201 kn. Cak stovise, covjek mi se ispricao it rekao da ako se tako nesto opet ponovi da ih slobodno nazovem i rijesit ce preblem jer je greska u elektronskom obracunu racuna.
Dakle, jos jedna pohvala za Vip! Smile

Ali eto da i drugi znaju, ako vam se slucajno iznenada dogodi veliki racun, pogledajte specifikacije racuna jer mozda je u ovome u problem. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2012. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
Vrlo brz odgovor na zalbu! Smile
Stize danas prijepodne poziv iz Vip-a. Bez ikakvih prijetnji sa Drustvom za zastitu potrosaca, Potrosackim kodom, Provjerenim, ..., nego samo sa uljudnom i detaljno objasnjenom zalbom su mi bez ikakvog problema stornirali racun. Racun je umanjen na 201 kn. Cak stovise, covjek mi se ispricao it rekao da ako se tako nesto opet ponovi da ih slobodno nazovem i rijesit ce preblem jer je greska u elektronskom obracunu racuna.
Dakle, jos jedna pohvala za Vip! Smile

Ali eto da i drugi znaju, ako vam se slucajno iznenada dogodi veliki racun, pogledajte specifikacije racuna jer mozda je u ovome u problem. Wink

svaka čast, samo što ne vjerujem da si na ovaj način pomogao rješavanju problema, samo si sebi umanjio račun. a problem je to što je ta "greška u elektronskom obračunu računa" vjerojatno namjerna. umanjili su ti račun za 200 kn. koliko je još ljudi dobilo 200 kn veći račun, a da se nisu žalili, nego su uredno platili? a kad im se požališ, njima je još i spin ljubazno se ispričati i velikodušno umanjiti račun! od nezadovoljnog dobiju sretnog i zadovoljnog korisnika koji će ih još hvaliti i reklamirati, i to samo zato što su ti vratili tvojih 200 kn! da im više ljudi pošalje inspekciju, broj takvih "grešaka" bi se bitno smanjio, uvjeren sam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2012. 17:22 
Naslov:  Re: VIP racun - lopovluk! [legalno ili ne?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vrlo vjerojatno si u pravu da to sve nije slucajno. Ali sta ja znam, nisam htio biti bahat i odmah prijetit sa nekim udrugama i inspekcijama, nego sam htio vidjeti sta ce reci na ovaj nacin.

Mislim da nije tolika greska u tome sto im ja nisam prijetio, nego u tome sto ljudi placaju svaki klinac bez da provjere sta i koliko. Vjerojatno bi 80% ljudi platilo ovaj moj racun niti ne znajuci da mogu provjeriti u specifikacijama ili na internetu, nego bi bili uvjereni da su ovaj mjesec eto pretjerali. Ja svoj racun redovito svaki dan provjerim i znam sta mogu otprilike ocekivat krajem mjeseca i da me ne mogu bas tako lako zajebat za 250 kn. Dok to ljudi ne pocnu radit oni ce i koristit ovakve prilike... Wink

A pohvalio sam ih cisto iz razloga jer su korektno prihvatili i prvi put moju zamolbu (kad je racun bio 5 puta veci i kad je bila moja greska), a i sada eto ovu zalbu. Milijun puta smo imali prilike vidjeti da to nije bio slucaj u raznoraznim situacijama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: