Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto "slavnima" nije potreban izgled?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2006. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: › društvo, tko je za vas slavna osoba?


Igor Mandic, pokojni Vlado Gotovac...

...kontam da ih ima jos, ali jebiga, ne mogu se sada sjetiti... znam da me neke osobe znaju poskakljati ispod lubanje, pa si uvijek kontam kako njihovo ime moram spomenuti ako me ikad neka TV ekipa zaustavi na ulici i priupita "nabrojte nekoliko slavnih osoba?"...


zeko je napisao/la: › Zanima me vaše mišljenje o tome...pa slobodno Rolling Eyes


Ne kontam bas neke pretjerane slicnosti ljudi na ulici i "poznatih i slavnih", ali ne mogu ne primjetiti kako nasim gradom kroce dvije Silvie Saint... doduse, jedna je nedavno skratila kosu, ali druga jos uvijek ima dugu kosu i sva se fura u nekoj barbi obleci... hehe...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2006. 14:40 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy stvarno si predobra osoba...

ma znam da će se sve to riješiti, ali ne još jedno vrijeme...
i nadam se da će mene jednog dana stvarno boliti briga za njega kao što je njega sada za mene...i znam da neće biti sretan s tim sponzorušicama jer smo nas dvoje započeli nešto još prije nego što sam ja znala išta o tome što radi i prije ove neke medijske i javne pozornosti...tako da sam sigurna da se 80% cura koje sada žele biti s njim pale na njega samo zbog toga,a kod mene to nije bio slučaj

uglavnom...znam da mi je bolje ovako isto kao i tebi bez te legice ali znaš kako je...bude ti žao...pogotovo ako si bio svjedok te promjene na loše...

i sebe malo krivim...dala sam mu krila...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2006. 14:47 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, kad volimo imamo želju dati voljenim osobama krila... ali ne da odlete, nego da letimo zajedno. Ipak, često se dogodi da te osobe nama naša krila potkrešu Wink
A onda je važno da ostanemo svoji.

Znam da ga ne možeš prestat volit u dva dana... ali ono što bih ja napravila u tvojoj situaciji... voljela bih tiho, da on ne zna. I ne bih mu dala gušta.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2006. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
wendy stvarno si predobra osoba...


Zeko ti imas jeben talent kada mozes na osnovu par recenica zakljuciti jeli netko predobra osoba ili nije.
Netko bi mogao zakljuciti da si naivan Wink

P.S. ja ne znam kakva je wendy osoba...samo sam reagirao na pausalno etiketiranje...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2006. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je cura Wink

pa ako i je naivna, pusti ju još malo neka me etiketira Wink

Ma, šalim se. Nitko nije baš dobar, pa nisam ni ja, ali našle smo si zajedničku točku pa mi je htjela pokazati da se slaže sa mnom. Jel da, zeko? Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2006. 20:11 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sori rajnus ali svako stekne neki dojam o osobi...

nisam naivna samo zaključujem prema načinu na koji wendy odgovara i razmišlja,naravno ne mislim samo tako zbog toga što se slaže samnom, nego zato što je iskrena i vidim da voli pomoći ljudima...a to je dosta teško za odglumiti ako nisi zapravo takav...

ja sam baš sumnjičava i nakon nekih neugodnih iskustava sam prestala vjerovati ljudima, ali ne možeš tako sa svima...netko mora postojati kome se možeš povjeriti...

i šta god ti rekao mislim da bi wendy bila prava osoba za otići na kavu osijek031.com smile
i porazgovarati normalno...što je rijetkost danas...

ps: pozdrav ovom prilikom mojoj prijateljičici koja je danas išla samnom na kavu i glumila psihoterapeuta osijek031.com smile
znat će o kome se radi kad pročita post... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2006. 20:22 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

heh e moram malo osijek031.com smile mmm žohara smo vidjele danas u big benu... osijek031.com smile na stolu praktički...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2006. 20:32 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

off topic: ogavni žohar...al stvarno...

ps: ovo nije antireklama za big ben osijek031.com smile osijek031.com smile samo upozorenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2006. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
društvo, tko je za vas slavna osoba?

Davor Gobac

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2006. 21:33 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo uzmimo baš gopca...

čovjek je stvarno legenda, to mu priznajem, ali iskreno nije baš neko oličenje dobrog fizičkog izgleda...a svejedno uvijek nešto zbari i to većinom neke dobre ženske..

jel nije to malo presick?
pa znam za sebe da ja nikada ne bi bila s njim ni da imam priliku jer apsolutno time ništa ne dobijam osim toga da mogu nekome reći da sam bila s gopcem, a i to je vauuu moš mislit...ugl...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2006. 7:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
sori rajnus ali svako stekne neki dojam o osobi...


Eh dojam...Zato se i kaze dojam jer je to dojam Smile
Nista nije onako kako nam se cini na prvu Wink

zeko je napisao/la: ›
nisam naivna samo zaključujem prema načinu na koji wendy odgovara i razmišlja,naravno ne mislim samo tako zbog toga što se slaže samnom, nego zato što je iskrena i vidim da voli pomoći ljudima...a to je dosta teško za odglumiti ako nisi zapravo takav...


Kako znas da je iskrena osim ako ju osobno poznas? Tesko za oglumit? Smile

zeko je napisao/la: ›
ja sam baš sumnjičava i nakon nekih neugodnih iskustava sam prestala vjerovati ljudima, ali ne možeš tako sa svima...netko mora postojati kome se možeš povjeriti...


Naravno ali samo tako nakon par recenica. Hmmm Smile

zeko je napisao/la: ›
i šta god ti rekao mislim da bi wendy bila prava osoba za otići na kavu osijek031.com smile
i porazgovarati normalno...što je rijetkost danas...


Ja ne kazem da nije. Mislim da nisi shvatila bit mog posta.

zeko je napisao/la: ›
ps: pozdrav ovom prilikom mojoj prijateljičici koja je danas išla samnom na kavu i glumila psihoterapeuta osijek031.com smile
znat će o kome se radi kad pročita post... osijek031.com smile


Vako...iz mog dugogodisnjeg piskaranja po netu i nakon sto sam upoznao al stvarno hrpe ljudi. Mogu biti drzak i reci da se ljudi na netu prikazuju svjeseno ili nesvjesno bitno drugacije.
Stvarati sud o nekome na osnovu jednog posta je za mene vrlolakomisleno. Vidis ti ostavljas dojam da bi te neki slatkorijecivi, sa time da ti pruzi rame i malo utjehe uz kavu, tako moga ispalit da ne bi znala ni sto te snaslo. E vidis to ipak nije moj zakljucak jer te ja zapravo niti ne znam...
P.S. moj post je bio samo dobronajmeran Wink

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2006. 10:00 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shvaćam da je bio dobronamjeran, ali umjesto da si potrošio toliko riječi za nešto što nema veze s temom, mogao si i ti reći svoje mišljenje i na taj način napisati nešto dobronamjerno što bi meni na neki način pomoglo ili iskreno što bih prihvatila kao savjet ili izvukla iz toga nešto što bi mi služilo kao smejrnica...

i stvarno ne znam zašto te optrećuje moje mišljenje o wendy...možda znaš nešto što ja ne? Rolling Eyes

hvala na "brizi" ali imala sam već iskustva sa lažnjacima...čak jako nedavno...a to što sam takav dojam stekla o njoj mi ne može donijeti ništa loše...samo je pokušavala pomoći i mislim da je besmisleno o tome raspravljati jer se možemo konstantno vrtiti u krug... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2006. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
evo uzmimo baš gopca...

čovjek je stvarno legenda, to mu priznajem, ali iskreno nije baš neko oličenje dobrog fizičkog izgleda...a svejedno uvijek nešto zbari i to većinom neke dobre ženske..

jel nije to malo presick?
pa znam za sebe da ja nikada ne bi bila s njim ni da imam priliku jer apsolutno time ništa ne dobijam osim toga da mogu nekome reći da sam bila s gopcem, a i to je vauuu moš mislit...ugl...

Činjenica je da za muškarca nije presudan izgled. Mora imati "ono nešto", karizmu, humor... Dok su za žensku osobu te osobine nebitne. Bitno da je... Ono - dekolte, minjak, duga kosa, širok osmijeh (i zlatan zub... hehe) i velike... Koga briga što joj je u glavi. Ako je dobra, ni mene nije briga Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2006. 10:31 
Naslov:  Re: Zašto "slavnima" nije potreban izgled?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe...nisam razmišljala o tome, a stvarno je istina....nažalost

većinom oni koji najbolje izgledaju su i totalni primitivci i jako je teško do njih doći...možda su baš zato loši tipovi razvili te druge sposobnosti, karizmu, duhovitost, šarm, da bi nadomjestili fizičke nedostatke...

a dokazano je da im uspjeva...rijetko će koja loša ženska imati nekog predobrog tipa, ali se može jako često vidjeti da neka bomba ima nekog jadnika za dečka Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2006. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›

Bitno da je... Ono - dekolte, minjak, duga kosa, širok osmijeh (i zlatan zub... hehe) i velike... Koga briga što joj je u glavi.



Ta sam! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: