Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Party031 (offtopic #3)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2006. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa a tko je imali netko iskustvo s stvarima koje ste najavili ili mu je to prvo vatreno krstenje.
Pa zasto ne organizirate taj video party,jer sve sto vas novi dj pusta to ovaj lik imam na video clipovima,ne kuzim,zar ne kuzite da je bolji vizualni dogadjaj nego samo audio,a i mislim da je ovaj vj za par klasa bolji od vaseg novoga,siguran sam,jer sam bacio pogled na stranicu i ima toliko puno naslova video iz perioda 70-90 godina,mogu da mislim sto bi bilo da pokaze kolekciju cd(ne mp3) ili vinila.
Pa eto kako hocete

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2006. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kakvi narodnjaci,sad je in.. da ne sviras u birtiji narodnjake,jer svi ih sviraju.
Pa dobro hocemo li saznati tko ce nas zabavljati s starim dobrim stvarima,70-90 godina,jer pazite decki tip,taj dj mora biti potkovan s tim stvarima,mora to znati,mora pogoditi zicu,nisu to nove stvari,to su dobre stare stvari kod kojih nema zezancije.
Hoce li biti hladne pivo,jer ako se zagrijemo na retro,trebat ce nam puno piva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2006. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto pa zar je i on dj,kako je krenulo svaka ulica ima po 7 dj i cak i svi misle da znaju to raditi,oslo sve u jarac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2006. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PA TKO BI JOS IZISAO VAN DA GLEDA SPOTOVE...Glazba je tu da je neka podloga za zabavu, da se plese na nju, da ljudi mogu zapjevati, da netko moze cuti vani nesto sto voli...Ja ne znam sto si tako navalio na taj video party...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2006. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam navalio,nego sam bio na par partija,video partija,nitko ne kaze da gledas spotove,ali ako si vec tamo mislim da je bolji dozivljav audio-vizualni nego samo audio.
A sto ako se vrti spot pjesme koja svira onda se znaci ne moze cagati,kakva ti je to teorija.
A sto se tice video partija,vidim da si doste ne upucen u neka zbivanja izvan nase lijepe,preko granice ili kako neki govore evrope,je sad uzlazna zabava, video partiji,dj(osim nekih poznatih imana)lagano odumiru jer je velika navala na video partije,diskaci stavljaju po par velikih video zidova i sve odradjuje video dj s spotovima.
To nije samo pustanje,mozes manipulirati s spotovima kao s vinilima,znaci scretchati,ubrzavati usporavati i sve ostalo sto rade dj.
Pprema tome ako sam u mogucnosti da biram nesto novo ili nesto staro,uvijek sam za novu vrst zabave.
Od jacksona spot triller mogu pogledati sto puta i ljepsi mi je dozivljaj da cagam uz video podrsku,ne moram spot da gledam nonstop ali kad mi dodje bacim pogled.
Iovako ova generacija ne caga,zabiju se uz sank i tule negdje bez veze,a ovako bi tulili na video zid,a kad se jos tu pokazu nekei erotski nabijeni spotovi,spotovi s razno raznim efektima e to je onda to.
Mislim da je glupo da objasnjavam nekome tko to nije nikad vidjeo.
J sam za VIDEO PARTIJE JER SAM JEDNO VRIJEME I VISIO SAMO NA NJIMA.
E sad je problem sto se s tim ne bavi veliki broj ljudi(kao dj svaka ulica 10 komada)jer je sport skup,pa se kod nas ne moze niti vidjeti.
Jedini za kojeg sam ja cuo je taj iz Osijeka vj i niti jedan drugi(mozda ih ima ali nisam cuo,sjetite me jos kojega)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2006. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa malo prije je bilo 7 DJ's u svakoj ulici, sad ih je već 10...Smile...jel to oni preko noći rastu na drvetu?...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2006. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video party? Toliko lijepih cura u nasem Osijeku i sada idemo u klub buljiti u video screens. Ostario sam, stvarno...

Michael Jackson - Thriller, z*******s ti nas...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2006. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma u tome je i cijeli problem bolje da se bulji u platno nego u prazan zid,jer kako vidim nema puno frajera koji prilaze lijepim curama,vecinom su tipovi solo i drze se sanka i ogovaranja o butricama,ali ne prilaze.
Ali ajde ruku na srce dali nije bolje kad vec nesto slusas i da pogledas usput spot,pogotovo ove stare stvari za koje mnogi nisu vidjeli ni 20 posto spotova sto se vrte.
Unjemackoj sam se toga nagledao,stvari sam puno puta cuo ali spot nikada vidjeo i cisto se iznenadio.
Ne znam tupim ja to bez veze,ali mora se to vidjeti,znam da mi kaskamo nekih par godina za evropskim zabavljanjem,ali eto ja to nekeko pokusavam da docaram.
Pa da dj rastu,sad ij je vec 12,kazem ti da das neku audiciju za dj u osijeku za neki novi lokal.mislim da ispod 200 dj nebi audicija prosla,mozda sam malo i rekao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2006. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto se tipovi drže šanka i ne usude pristupiti "butricama"? jel' to nešto o njima govori?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2006. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam to se mora njih pitati,ocekuju da se njima valjda pridje,mozda par erotskih spotova ima pobudi zelju za sminkanjem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lemba? De dosadan si više. Odustani. Nema tu kruha.

(e,da - I'm baaaack Wink )

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
(e,da - I'm baaaack Wink )


hej, zdravooooooooooooo Exclamation Exclamation Exclamation
Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2006. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › a zašto se tipovi drže šanka i ne usude pristupiti "butricama"? jel' to nešto o njima govori?


ja se držim stola i fildžana, šank me nimalo ne privlači... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: