Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



LG GT 540 Optimus ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 19:32 
Naslov:  LG GT 540 Optimus ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Kako bi rekao mali Mujica: "Imal' ko' vaki'?
No šalu na stranu, cijenio bih kad bi netko svoje iskustvo stečeno uporabom gore navedenog mobitela, podijelio sa svima nama koji o mobu znamo samo ono što smo pročitali na net-u. Čini mi se kao solidna ponuda (TELE2), ali je bezobrazno jeftin (nisam našao ništa sličnih karakteristika u tom cjenovnom rangu), što budi nepovjerenje u meni.


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2010. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za te novce moraš ga uzeti. Na netu sam pronašla da slobodan aparat dođe 169 eur.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2010. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ako mos birat nikako ne preporucujem LG, jer im cjena pada mozda cak i najbrze na trzistu..
a vjerojatno postoji i razlog. na primjerima čokolade i šajna se vidilo koliko su to nekvalitethni telefoni, nakon par mjeseci dio po dio "touch screena" odkazuje hah. mozda su napredovali od tada...

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za te novce možda i jedini smartphone na tržištu.


Najveća zamjerka uređaju je bio prastari Android 1.6, ali čitam da je već izašao update na 2.1, tako da su mi i taj argument izbili iz ruke Laughing Po recenzijama i hard testovima, mob je čisto solidan i kažu da radi u redu. Zamjerka je rezistivni ekran (što ne znači nužno da nije dobar).


Ako si čovjek koji i u pokretu uvijek želi biti povezan i u tijeku zbivanja, ovo ti je najbolji izbor. Prvi smartphone za svakog Very Happy

GSMArena recenzija

CNet recenzija

TechRadar recenzija

Forum.hr mišljenja vlasnika

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
srkee
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2010. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam bjeli. ako dosad nisi koristio touch, nemas frke brzo se priviknes, ako si imao neki od Boljih, mozda ti ovaj rezistivni bude neresponsivad, dok ne naviknes da nije dovoljan doir nego ipak i malo pritiska treba. wifi dobar, android je gore 1.6 ali update je vec izdan u pola europe i do kraja godine bi i mi trebali bit na 2.1, ima nekih 130mb memorije, sto je oke, dosta je brz, kažu nakon updatea još i brži, a kad imaš 2.1 možeš i bacit gore app2sd i ostavit radnu memoriju praznu, i onda je to pila ipo. kvaliteta izrade je oke. žale se uglavnom na back tipku da kao ima neki klik ali nisam primjetio. ja sam u potpunosti zadovoljan za te novce!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: