Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



guitar pro 5

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jole_33
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2006. 12:42 
Naslov:  guitar pro 5
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel zna netko mozda kako se u gp 5 moze namjestiti da svira jedan takt ili vise "stalno" tj. da ponavlja. ak je uopce moguce

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2006. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije svega, petica je smece, napravljena samo zbog RSEa koji je jos vece smece ( bubanj kasni, gitara krči ), te preporucam povratak na verziju 4.1.

e sada te pitam mislims li na ponavljanje u pjesmi tj skladanju, ili mislis na preslusavanja i pregledavanje jednog...

ako mislis na ovo prvo, jednostavno kao sto bi trebao znati iz glazbene teorije ako se uopce koristis GPom ili gitarom, imas za odabrati početak ponavljanja i kraj ponavljanja kojima označiš takotove koje trebaš...

a oko ovoga drugoga nemam pojma, stvarno mi nikad nije bilo potrebno, no eto ako ti je to toliko potrebno, otvori novi GP kopiraj taj takt koji trebaš i pasteaj ga na 100 ljepljenja u ovaj novi i uživaj...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jole_33
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2006. 13:32 
Naslov:  Re: guitar pro 5
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba mi za ovo drugo ali u krivu si- bubanj ne steka i gitara ne krci -jednostvano gp5 trazi jako dobar komp sto se tice zvucne, procesora i memorije, pa ti sad vidi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2006. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam dobar komp po svemu osim po zvucnoj...no eto, ipak mi je MIDI drazi, kao starom HaCe korisniku GPa...
Što se tice tog krcenja i kasjnja, zanimljivo je da mi to radi samo na stvarima koje sam skladam...
imam peticu instaliranu i koristim ju, eto samo zato sto je nova, sto ja mogu , i sto nekako ima lijepse sucelje:) ...No da je po necemu bolja od 4.1, nije...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: