Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto nogomet?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 13:05 
Naslov:  Zašto nogomet?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vječitim kritičarima nogometaške lakomislenosti, žena koje uz njih pristaju i glazbenog štiha koji se u toj kasti njeguje nije lako opravdati ljubav prema toj igri.
Oni su preplaćeni za svoj rad, k tome su glupi, neobrazovani i sirovi.
Gomila tih upadljivo iritantnih i nepoželjnih osobina dovele su me u nekoliko situacija gdje sam simpatije prema igri koju takvi momci igraju morao opravdavati onima koji su drukčiji, sofisticirani, obrazovani, uglađeni, pristojni... Jednom rječju - rafinirani!

Nogomet je igra koja često ne nudi ljepotu i atrakciju, ali ni ribolov nije pretjerano uzbudljiv.

Da je puko čekanje, i za mnoge isprazno buljenje u šarenu električnu kutiju, samo put do sigurnog užitka u dobrom potezu potvrđuje sljedeći link:

http://video.google.com/videoplay?docid=7032316303141404085&q=xabi+alonso+goal+newcastle&hl=en

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam shvatila sto si htio reci?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2006. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Želi reći kako je naša liga smiješna i kako te naše sirovine pokupe njemu intelektualcu dobre ribe, ali ima jedan otok na ovom plavom planetu gdje se igra lijep nogomet! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem da je želio reći kako ima stvari koje opravdavaju postojanje tih sirovina među nama intelektualcima Wink, stvari koje se ne viđaju prečesto, pa čak i u poslu kojim se bave, ali da ponekad vrijedi čekati, jer se jedna od tih stvari dogodila na tekmi između Liverpoola i Newcastlea!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne želim sad flejmat, ali ono - jednom na velikom odmoru ja stojim, posežem za cigaretom i krenem ju zapalit - kad ono!!! - čujem glas "pazi, puki!" - ja lijevo, pa desno, kadenli men lopta ide u glavu punom brzinom - spustim ju ja nekako na pod i uz gnjevno "ma ti'š mene!" napucam u nepoznatom smjeru, kadli - savršeno pogodijo rašlje sa 20ak metara.

Očekivao sam neki fantastičan dribling, gol ahilovom petom uz trostruki salto koji graniči sa levitiranjem, smrt goluba u letu koji se našao na putu lopti, sletanje vanzemaljaca, - ali ovo? Ma dajte. Lik nabio loptu i, svaka čast, pogodio. Dajte meni 20 pokušaja, i ja ću to napravit za 25000000000000000 puta eura manje. Svaka čast na preciznosti alonsu (jel alonso?), ali ono - ima puno boljih primjera golova. Ovo je više primjer za izmjenjeno bacanje kladiva il neš slično...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teško je i dopucati dovoljno precizno s te daljine, a pogotovo kad je cijela ekipa vrlo kvalitetnih igrača ispred tebe! Naravno, posložilo mu (btw - da, Xabi Alonso) se puno stvari, pogotovo reakcija protivničkog golmana, ali se pogotku nema šta za prigovoriti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2006. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma znam, znam, samo sam komentirao. Enivejz, simpa gol, samo kažem da nije baš neki primjer kako je nogomet supersupersuper stvar. Više mi nekako paše kad netko zabije gol na neko znanje ili umijeće? No to sam samo ja.

(ok, sad prestajem, bit će da sam umoran pa actually pričam o nogometu..e, pa, nema više Smile )

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2006. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): › ...jednom na velikom odmoru ja stojim, posežem za cigaretom i krenem ju zapalit - kad ono!!! - čujem glas "pazi, puki!" - ja lijevo, pa desno, kadenli men lopta ide u glavu punom brzinom - spustim ju ja nekako na pod i uz gnjevno "ma ti'š mene!" napucam u nepoznatom smjeru, kadli - savršeno pogodijo rašlje sa 20ak metara.


I...?!?
Kako napeta priča, usro sam se od straha još kod onog s paljenjem cigarete. Kako je mali počeo paliti, ja reko, planula je škola...

[deevilized]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2006. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neću, nije fora, prelagano ću dobiti novce.
Sad misliš da si ispao veliki, ilija? Ne, ono, svaka čast, naživcirao si me - uspio si u namjeri.
Ali jednom stani na trenutak i zamisli se - zašto si tako pun gorčine i zavisti? Onak, samo širiš tu svoju karmu uokolo. Sad sam ti krenio pisati kako si gnjevni starčić(pošto si stigao i braniti osijek i sve), ali onak - zašto? Samo bih pokrenio novu lavinu tvojih uvreda. Zašto toliko uživaš u paljenju vatre i vrijeđanju? Zašto konstatno udaraš gdje boli ili uokolo tražeći to mjesto, u nekoj bizarnoj namjeri da samo zapoćneš što veću svađu ili da se svi pokore tvojoj volji?
Mislim, ok, poručeno mi je da sam naporan i ne brini, shvaćam poruku, i neću ti se više obraćati.
Ali, molim te, ako već planiraš osvjetljavati obzir akademskih građana, nauči se osnovnim mjerama lijepog ponašanja.

Inače, nisam dobio takav doček tamo, a dragana je bila 80ak km predaleko da osvojim njeno srce. I nisam izrastao u osobu punu gorčine, zamisli!

Uspio si me otjerati sa ovog foruma. Imaju u tome i drugi biseri svoje ruke, ne brini, ali uglavnom sam se zbog tebe prestao osjećati dobro kada dolazim na ovaj forum. Ne vjerujem u funkciju ignorea, i uvijek sam priznavao što govoriš, ma koliko uvredljivo bilo, ali ako sam ne primjećuješ granice koje kršiš ovih dana, iskreno i potpuno te žalim.

Nadam se, iskreno se nadam, da ćeš shvatiti i odrasti. Odrasti u smislu uvažavanja, tolerancije i prihvaćanja mišljenja drugih ljudi.

This is puki, signing off...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2006. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
This is puki, signing off...
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing - Edmund Burke

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2006. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puki ? Aj da se ti i ja nastavimo prepucavati "kvalitetno"...sto si se nabrusio ne ovog deckica koji je frustriran i ocito sa manjkom samopouzdanja siri negativne vibre putem interneta...
Ah...da ne offtopicharim...nogomet...igrao 15 godina u podkukuruznoj ligi...najljepsi dani mog zivota moram rec...golovi? Pa nisam ih zabio bas puno...svega par komada...stoga,sve je to okidoki...no HNL...sucks!!! Stoga,pogledam ipak tu englesku iliti svapsku ligu..tu i tamo...kad osjecam nostalgiju...pa sto... nije grijeh..i svaka budala ima svoju radost...vidimo po topicima i postovoima doticnog nam "ubojice mekog srca"... blaaa blaaa blaaaaaaaaa!!!!!!!! Dajte mu kupite dolly...da se rijesi nervoze silne...
i opet ode na ignore tj. ide na ignore X !! PAPAAAAAA i long life dixieeeee!!! wtf !!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2006. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: › All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing - Edmund Burke


Point taken...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: