Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studenti medicine ECTS bod plaćat će 924 kune

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
domba57
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): › Studiram u zgu i zgu ovo postoji već jako dugo, tko nema para da plati neka se prihvati knjige i neka zagrije stolac i neće ništa platiti.


ma gdje ti to studiraš? za medicinu znam da nije tako...doduše znam i da se na nekim fakultetima plaća nešto simbolično, ali sigurno ne 900 i nešto kuna za JEDAN ECTS bod!


geodeziju, kao što rekoh učite ljudi pa nećete ništa plaćat, što se toliko bunite


i koliko plaćaš 1 bod? ako nije tajna..


nije nikakva tajna, kod nas imaš neki program koji ti kaže koliko moraš plaćat a uzimaju ti se prosjek i koliko ects bodova upisuješ, kod nas nema točno koliko 1ects vrijedi. ja sam platio 7 ects, prosjek 3 oko 1500kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mraf
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domba57 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mraf je napisao/la: ›
domba57 je napisao/la (Pogledaj post): › Studiram u zgu i zgu ovo postoji već jako dugo, tko nema para da plati neka se prihvati knjige i neka zagrije stolac i neće ništa platiti.


ma gdje ti to studiraš? za medicinu znam da nije tako...doduše znam i da se na nekim fakultetima plaća nešto simbolično, ali sigurno ne 900 i nešto kuna za JEDAN ECTS bod!


geodeziju, kao što rekoh učite ljudi pa nećete ništa plaćat, što se toliko bunite


i koliko plaćaš 1 bod? ako nije tajna..



nije nikakva tajna, kod nas imaš neki program koji ti kaže koliko moraš plaćat a uzimaju ti se prosjek i koliko ects bodova upisuješ, kod nas nema točno koliko 1ects vrijedi. ja sam platio 7 ects, prosjek 3 oko 1500kn



evo recimo da uzmem sebe za primjer, da nekim slučajem prenesem 7 bodova, imam prosjek 5, platila bi 6468 kn...dakle ne možeš uspoređivat... ne kažem ja da se neko plaćanje ne treba uvest ako baš moraju (a ne moraju) ali ovo je čista i očita pljačka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yoyocro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije se uopće nisu mogli prenositi bodovi i ipak su ljudi diplomirali. sad kad smo se navikli na to da možemo prenositi bodove, svima je problem platiti to. nije mi to uopće jasno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: