Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taxi rat u Osijeku: 'Stari' taksisti snizili cijenu s 25 na 12 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2010. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovim starim lažovima ne ulazim u Taxi....

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.05.2010. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Vodopića se može opisati jednom riječju - 100ka! Bilo bi lijepo kad bi svoje stare smrdljive krntije dao u staro željezo, i otišao u mirovinu i po mogućnosti što dalje od Osijeka da ne gazi ljude, ne zalijeće se u taxije i prisluškuje Cammeo.

Piše da je Klein toliko ozlijeđen, morat će duže izbivati s posla, a ja ga u subotu oko 16.30 vidjela kod Olta da vozi taxi...čini mi se da je to malo prenapuhano...da je ozljeda toliko strašna, vjerujem da bi ležao kod kuće ili u bolnici, a ne vozio taxi...

Znam i njega i njegovu ženu, iz Tenja su...ako se pitate kako znam tko je on...

Mislim, drago mi je ako ozljeda nije bila strašna kao što ju opisuju, ali čemu onda to bespotrebno napuhivanje..? Novinari, novinari... Rolling Eyes

EDIT: U ovoj temi piše da je ozlijedio Kristijana Klajna, a u 24 sata piše Klaudija Klajna...tko tu na kraju koga?! Klaudio 100 % radi za Cammeo, ali ne kontam kako jedni pišu jedno drugi drugo... Question

Netko širi dezinformacije... Rolling Eyes

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2010. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je Klajn postao nova ikona osijeka, otišao Iso evo nama Klajna, pa predlažem da dva Igora počnu smišljat scenarij za novi video uradak Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2010. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok sam danas čekala bus na Gajevom, oko 18.45 h prošao Cammeov taxi, a vozi ga neki čovjek u smeđoj kratkoj majici, a Cammeov vozač u odijelu, sjedi na suvozačevom mjestu - do njega. A iza isto ima ljudi (mislim da su bile neke žene). Koji je to? Malo se ljudi zamijenili za mjesta..? Wink Jedino što mi palo na pamet je da je to možda probna vožnja za nove vozače, ali nekako...ne vjerujem...

Izgledalo mi na prvi pogled k'o da se čovjek sam htio odvest do odredišta, a da plati kao da je netko njega odvezao, hahaha...bubam... Laughing

Ajd ak' kolega forumaš trotočka zna nešto o ovome, nek napiše... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: