Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'Povratak osječkog korza' [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2010. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Većina od vas nema pojma što je nama 70tih i 80tih godina taj korzo značio, zato uzalud vam trud svirači.
Ovo sada je samo neka lažna nostalgija i pogrešna generacija. Nazad se ne može jelte!!!!

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bambi os 84
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2010. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="centurion"]
što više izbora to bolje ali Osijek nije mrtav grad..ja u 5 dana idem na 3 koncerta(svaki vieknd imamo bar jedan odlican koncert u gradu),sutra je jos i sajam antikviteta(svake prve subote u mjesecu) , srednjoskolsko igraliste je svaki dan krcato,biciklista milijon,šetača na promenadi milijardu..jebeš fejs i forume,zivot je vani Smile
napokon netko pozitivan..... čemu negodovanje pri svakoj inicijativi da se nešto pokrene?!?
oni koji žale i negoduju su sigurno isfrustrirani i nezadovoljni pojedinci koji više nemaju s kim šetati.....žao mi je što sam gruba, ali sigurno blizu istini...
moja generacija(rođena osamdesetih) od teenagerskih pa do današnjih dana uvelike uživa u šetnjama i to ne samo po korzu već cijeli krug po centru i promenadi....i svako događanje u gradu pozdravljamo jer tad nas je još i više i uopće nam nije bitno što se događa, tko nastupa i sl....mi jednostavno volimo izaći, šetati, družiti se...i ima nas puno...Smile
vas vjerojatno i jest pregazilo vrijeme(ponajviše stvar vaših umova) no to ne znači kako mi mladi ne volimo šetati....i da, naš korzo je tamo gdje nas noge odnesu u šetnji-nismo se ograničili samo na kapucinsku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: