Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odzvonilo alkoholizmu i vandalizmu na ulicama!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2010. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar sam spomenuo negdje da to ne podrzavam??
Samo kazem da od svih silnih problema, taj je najmanji. No, opet od necega se treba krenuti. Sve kul! Malo su mi digle zivac neke izjave i generaliziranje.

Ja bas nemogu naslutiti niti jednog kandidata s foruma koji bi želio raspravljati o offtopic tematici. Wink Pis


Zadnja promjena: avantgarde; 06.05.2010. 9:35; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2010. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar sam spomenuo negdje da to ne podrzavam??
Samo kazem da od svih silnih problema, taj je najmanji. No, opet od necega se treba krenuti. Sve kul! Malo su mi digle zivac neke izjave i generaliziranje.

Ja bas nemogu naslutiti niti jednog kandidata s foruma koji bi želio raspravljati o offtopic tematici. Wink Pis

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2010. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro, mogli bismo reći da si i ti generalizirao rekavši: "svi su oni krkali eksere" Very Happy, al ja to shvaćam kao jednu metaforu, pa te nisam htio tu *rcat da generaliziraš. Smile

Mogu ti ja na PM poslat koji su kandidati za offtopic temu o štetnosti droga. Very Happy

Mir.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2010. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogli bismo, ali necemo. Smile

Uglavnom, htjedoh reci da svi mi pripadamo nekoj od generacija koje su se na taj nacin zabavljale. Cinjenica je i da smo i mi kao i danasnji klinci u svojim redovima imali pokojeg debilčića koji svojim glupostima i samoglavošću uspio ponekad baciti ljagu na cijelu generaciju. Vjerojatno se tada o tome nije puno razmisljalo pa se samim tim nije ni raspravljalo. Eto klinci, nemate srece, dosli ste na red. Ili pak imaju srece, pa po Malom R, nece biti propaliteti i junkei. Very Happy Sve u svemu podrzavam ideju zabrane konzumiranja alkohola na javnim mjestima.

Btw da me zanima tko na forumu sto misli o stetnosti droga, trazio bih takav topic. Smile No nitko ne spominje stetnost alkohola, cigareta, kolesterola... na mozak!!! Sve je to dokazano stetno, tako da je nepotrebno jedni druge osudjivati. Ispadamo licemjeri. Smile

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali R
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2010. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte djeci nekih sadržaja koji će ih maknuti od alkohola i ostalih sranja.

@ justice nitko nije rekao da su tesari, mesari nevrijedni ljudi. Ja sam samo tebe pitao pošto si rekao da si ispao super. Šta si ti napravio za dobrobit društva ikad u životu!? Jel obično ljudi koji su takvog stava nikad ništa nisu napravili i samo seru okolo.

Ja ne podržavam da se klinci opijaju po parkovima i amen. Ne može biti dobro, i nikad nije ni bilo dobro ma šta vi tu tvrdili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali R je napisao/la: ›

Ja ne podržavam da se klinci opijaju po parkovima i amen. Ne može biti dobro, i nikad nije ni bilo dobro ma šta vi tu tvrdili.


ako smo već da nije dobro piti u parkovima, onda bome nie dobro piti ni po kafofima ni kod kuće kad dođu gosti...

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la: ›
mali R je napisao/la: ›

Ja ne podržavam da se klinci opijaju po parkovima i amen. Ne može biti dobro, i nikad nije ni bilo dobro ma šta vi tu tvrdili.


ako smo već da nije dobro piti u parkovima, onda bome nie dobro piti ni po kafofima ni kod kuće kad dođu gosti...
A ako cemo tako onda nije dobro uopce piti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali R
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2010. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
dr. zoidberg je napisao/la: ›
mali R je napisao/la: ›

Ja ne podržavam da se klinci opijaju po parkovima i amen. Ne može biti dobro, i nikad nije ni bilo dobro ma šta vi tu tvrdili.


ako smo već da nije dobro piti u parkovima, onda bome nie dobro piti ni po kafofima ni kod kuće kad dođu gosti...
A ako cemo tako onda nije dobro uopce piti.

Sve je dobro u granicama normale. Ali problem je šta danas granice više ne postoje. Klinci počinju lokati sve mlađi i mlađi. Vandalizam je danas savim normalan. Sasvim normalno je da se ekipe prebijaju bejzbol palicama pred Bastionom. Sasvim normalno je da se vozač tramvaj napada također bejzbolkom. Malo,malo bude neko cipelarenje u kojima klinci izgube život. I to je danas normalno. Evo neki dan na Jugu šta je bilo. I to baš u parku gdje su klinci lokali cijeli dan i noć. Dokle ovako!?

Ali nemojte mene slušati. Ja sam ionako uvijek propustio joint u društvu. Šta ja znam kako je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvar je u tome što su ljudi postali naviknuti da netko nekoga istuče bejzbol palicom pa onda i kad se dogodi to,onda kažu a dobro je samo da nije pištolj.Upravo tako se te granice pomiču,a to nije dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali R je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
dr. zoidberg je napisao/la: ›
mali R je napisao/la: ›

Ja ne podržavam da se klinci opijaju po parkovima i amen. Ne može biti dobro, i nikad nije ni bilo dobro ma šta vi tu tvrdili.


ako smo već da nije dobro piti u parkovima, onda bome nie dobro piti ni po kafofima ni kod kuće kad dođu gosti...
A ako cemo tako onda nije dobro uopce piti.

Sve je dobro u granicama normale. Ali problem je šta danas granice više ne postoje. Klinci počinju lokati sve mlađi i mlađi. Vandalizam je danas savim normalan. Sasvim normalno je da se ekipe prebijaju bejzbol palicama pred Bastionom. Sasvim normalno je da se vozač tramvaj napada također bejzbolkom. Malo,malo bude neko cipelarenje u kojima klinci izgube život. I to je danas normalno. Evo neki dan na Jugu šta je bilo. I to baš u parku gdje su klinci lokali cijeli dan i noć. Dokle ovako!?

Ali nemojte mene slušati. Ja sam ionako uvijek propustio joint u društvu. Šta ja znam kako je to.


normalno da sam za granice normale, al opet kad sam pretjerao nikad mi nije palo na pamet da idem nekom razbijat glave al baš nikad....a ovi koji idu razbijat glave čini mi se da to ne čine samo zbog toga što su se napili...
njih problem treba riješit nekako drugačije a ne zabranom da nemoš popit pivo dva u parkiću, ispaštat ćemo mi tzv. "normalni"

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2010. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to im je zbog previše gledanja televizora i fejzbukova...
evo jedan mali primjer: reklame su danas dosta agresivne pogotovo za te mlade potrošače i jbg oni to moraju negdje izbacit...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2010. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: